قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

تمدید پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا با اعطای پاسپورت خود به علاقه مندان، شهروندی این کشور را اعطا می کند. پاسپورت دومینیکا پاسپورتی بسیار قدرتمند است و دارنده آن میتواند به بیش از ۱۴۴ کشور بدن نیاز به اخذ ویزای مجدد سفر کند.اگر شما هم علاقه مند هستید پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید و از شرایط تمدید پاسپورت دومینیکا مطلع شوید تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

جزیره زیبا و بکر دومینیکا واقع در سواحل دریای کارائیب در سال های اخیر مهاجران بسیاری را به خود جذب کرده است. شهر روسو پایتخت دومینیکا از زیبایی های بی مانندی برخوردار است. یکی از روش های اخذ تابعیت این کشور سرمایه گذاری در دومینیکا است و  بیشترین سرمایه گذاری در همین شهر روسو انجام می شود.

تمدید پاسپورت دومینیکا

تمدید پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت دومینیکا می توانید در این کشور سرمایه گذاری کنید و یا مبلغی را به عنوان کمک بلاعوض به دولت این کشور اهدا نمایید.مانند پاسپورت هر کشور دیگری پاسپورت این کشور هم دارای اعتبار مشخصی است، اعتبار پاسپورت دومینیکا ۱۰ سال است و بعد از منقضی شدن متقاضی باید نسبت به تمدید آن اقدام کند البته پاسپورت افراد زیر ۱۶ سال ۵ سال اعتبار دارد.

 برای جلوگیری از بروز هر نوع کلاهبرداری و سوء استفاده صدور پاسپورت دومینیکا به صورت بایومتریک از تابستان ۲۰۲۱ آغاز شد. پاسپورت های جدید دارای یک تراشه ی شیشه ای هستند که تمامی اطلاعات هویتی متقاضی را در بر دارد. تمامی اطلاعات به صورت الکترونیکی است و قابلیت جعل و یا تعویض ندارد. پاسپورت های جدید دارای ۵۰ صفحه هستند و اعتباری ۱۰ ساله دارد.

طبق اعلام جدید دولت تمامی افرادی که پیش از تاریخ جولای ۲۰۲۱ پاسپورت خود را دریافت کرده اند باید جهت تعویض و یا تغییر و تمدید پاسپورت دومینیکا خود اقدام نمایند.

اطلاعاتی که در داخل این تراشه قرار داده شده است شامل

 • نسخه دیجیتالی تصویر دارنده پاسپورت
 • اثر انگشت
 • رنگ و طرح عنبیه چشم متقاضی

پاسپورت جدید عاملی در بالا بردن امنیت کشور است و متقاضی در بدو ورود به کشور بدون معطلی سریعا از گیت رد شده و وارد کشور می شود.

روش های دریافت شهروندی دومینیکا

برای دریافت اقامت و شهروندی دومینیکا و تمدید پاسپورت دومینیکا روش های متفاوتی وجود دارد، یکی از سریعترین روش ها سرمایه گذاری در این کشور است. دولت این کشور امکان سرمایه گذاری در کشورش را برای افرادی که دارای تمکن مالی مناسب هستند فراهم کرده است.

سرمایه گذاری در این کشور از طریق کمک بلاعوض و یا خرید ملک نیز امکان پذیر است.

روش دیگر ثبت شرکت در این کشور است، فقط کافیست طرح تجاری خود را ارئه داده و پس از تایید اقدام به تاسیس شرکت کنید.

همچنین روش های دیگری مانند مهاجرت تحصیلی و کاری از طرق اقامت در دومینیکا است که بعد از دریافت ویزای مربوطه و ورود به دومینیکا می توانید ویزای برای دریافت اقامت دائم درخواست نمایید.

مدارک لازم برای تعویض و تمدید پاسپورت دومینیکا

اگر تاریخ انقضای پاسپورت شما تمام شده و قصد تعویض آن را دارید باید مدارک زیر را جهت تعویض پاسپورت فراهم کنید:

 • پاسپورت دومینیکا
 • سند ازدواج ( برای متاهلین)
 • گواهی شهروندی
 • شناسنامه ترجمه شده
 • عکس مورد تایید

تمدید پاسپورت دومینیکا

برای تمدید پاسپورت دومینیکا باید مدارک درخواست شده را فراهم کرده و به سفارت دومینیکا مراجعه نمایید. دومینیکا در ایران دارای سفارت خانه نیست و برای دریافت و یا تمدید پاسپورت خود باید به یکی از کشورهایی که داری سفارتخانه دومینیکا می باشند مراجعه کنید.

اغلب این کار را به شرکت هایی که در اخذ پاسپورت دومینیکا پیشرو هستند می سپارند. برای تمدید یا دریافت پاسپورت دومینیکا می توانید با مشاوران ما در قصران گروپ در تماس باشید و صفر تا صد مراحل دریافت پاسپورت خود را به ما بسپارید.

تمدید پاسپورت دومینیکا

مزایای پاسپورت دومینیکا

کسب پاسپورت دوم قطعا دارای مزایای بی شماری است حال اگر شما پاسپورت دومینیکا را انتخاب کرده باشید قطعا از امتیازات زیادی بهره خواهید برد.

 • دریافت پاسپورت دومینیکا در زمان کوتاهی و اغلب ۶ ماه صادر می شود و مانند کشورهای اروپایی نیاز به زمان زیادی ندارد و تمدید پاسپورت دومینیکا هم در کمترین زمان ممکن صورت میپذیرد.
 • جهت دریافت پاسپورت، متقاضی می تواند تنها برای دریافت پاسپورت این کشور درخواست دهد بدون اینکه نیاز  باشد در دومینیکا حضور دائم داشته باشد.
 • با دارا بودن پاسپورت دومینیکا شما میتوانید به کشورهای بی شماری از جمله انگلستان و کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید.
 • با دریافت گذرنامه دومینیکا شما از تمام امکاناتی که یک شهروند برخوردار است، بهره خواهید برد بدون اینکه نیاز  باشد در این کشور زندگی کنید.
 • اعتبار پاسپورت دومینیکا ۱۰ ساله است که تقریبا اعتباری طولانی محسوب می شود و متقاضی نگران منقضی شدن پاسپورت در کوتاه مدت نخواهد بود اما در صورت انقضا باید به تمدید پاسپورت دومینیکا خود اقدام کند.
 • برای تمدید پاسپورت دومینیکا نیازی به معرفی آدرس زندگی در دومینیکا نیستید! شما می توانید به آدرس محل سکونت خود در هر کشوری اشاره کنید.
 •  پاسپورت دومینیکا از اعتبار بالایی برخوردار است و دارنده آن با داشتن این گذرنامه می تواند به بیش از ۱۴۴ کشور بدون نیازبه اخذ ویزا سفر کند.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *