قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

مهاجرت کاری انگلستان

روش های مهاجرت و دریافت ویزای انگلیس فراوان است. ویزای تحصیلی، ویزای ازدواج، ویزای استعداد برتر و از همه مهمتر ویزای کار انگلیس و مهاجرت کاری انگلستان از محبوبترین انواع ویزای انگلیس هستند.

Work immigration UK

فهرست مطالب

کشور انگلیس با داشتن دانشگاه های برتر و با کیفیت در سطح جهانی به مقصد اول بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت و تحصیل در کشوری دیگر را دارند تبدیل شده است. بی جهت نیست که انگلیس در لیست کشورهای انتخابی برای تحصیل و زندگی قرار داشته باشد. سطح بالای زندگی، دانشگاه های برتر، بازار کار قوی، اقتصاد کارامد همگی انگلیس را به کشوری مناسب برای مهاجرت و کار تبدیل کرده است.

روش های مهاجرت و دریافت ویزای انگلیس فراوان است. ویزای تحصیلی انگلیس، ویزای ازدواج انگلیس، ویزای استعداد برتر و از همه مهمتر ویزای کار انگلیس از محبوب ترین انواع ویزای انگلیس هستند که متقاضیان بسیاری دارد.

در این نوشته در رابطه با روش اخذ ویزای کار انگلیس و شرایط مورد نیاز برای دریافت این ویزا توضیح می دهیم. با قصران گروپ همراه باشید.

مهاجرت کاری انگلستان

اقتصاد کارآمد و تقریبا با ثبات در کشور انگلیس، نرخ پایین بیکاری و بازار کار پویا انگلیس را به مقصدی برای مهاجرت کاری تبدیل کرده است. به همین جهت این کشور به افرادی که واجد شرایط کار در انگلیس هستند مهاجرت کاری اعطا می کند. مهاجرت کاری انگلستان انواع مختلفی دارد و به دو صورت مهاجرت کاری بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم بندی می شود.

 ویزای کار بلند مدت – Tier 2

اگر از سوی یک کارفرمای انگلیسی پیشنهاد شغل دریافت کنید می توانید برای اخذ این ویزا اقدام نمایید. کارفرما باید اسپانسر شما شود و گواهی اسپانسرشیپ نیز برای شما صادر کند و مجوزهای کاری مربوطه را نیز برایتان اخذ کند. مدت زمان اعتبار این ویزای کاری ۳ تا ۵ سال است و با دارا بودن این ویزا میتوانید خانواده خود را نیز همراه ببرید.

 • ویزای ورزشکاران

مربیان و افراد ورزشکاری که مایل به کار در انگلیس هستند می توانند برای دریافت ویزای کار ورزشکاری در انگلیس درخواست داده و در صورت موافقت ۳ سال در انگلیس حضور داشته باشند.

 • ویزای کار دینی

مبلغان دین می توانند برای دریافت ویزای کار دینی در انگلیس درخواست دهند. در صورت دارا بودن شرایط این ویزای ۳ ساله برای آنها صادر می شود.

ویزای کار کوتاه مدت – Tier 5

 • ویزای کار موقت/ داوطلبانه

ویزای کار موقت برای آن دسته از افرادی که قصد انجام کار به صورت دوره ای و یا مقطعی دارند صادرمی شود و مدت آن ۱ تا ۲ سال است. افرادی که مایل به انجام کار داوطلبانه هستند می توانند برای دریافت این ویزادرخواست دهند، ممکن است در طول دوره کار به فرد حقوقی تعلق نگیرد .

 • ویزای نیروی کار موقت/ برنامه تبادل نیرو

برای شرکت در دوره های کوتاه آموزشی یا برنامه های تحقیقاتی که مورد تایید دولت انگلیس است می بایست ویزای مربوطه را دریافت کنید. موسسه و یا سازمان دولتی مربوطه اسپانسر شماست و ویزایی برای مدت ۱۲ تا ۲۴ ماه برایتان صادر می کند.

مهاجرت کاری انگلستان
 • ویزای نیروی کار موقت/ فصلی

کارگران فصلی با اخذ این نوع از ویزا به مدت ۶ ماه می توانند در انگلیس مشغول به کار شوند. بعد از اتمام مدت ویزا فرد می بایست به کشور خود بازگردد. امکان همراه بردن خانواده در ویزای نیروی کار موقت انگلیس وجود ندارد.

 • ویزای نیروی کار موقت/ مذهبی

متقاضیان کاردر نهادهای مذهبی با دریافت این ویزا می توانند به مدت ۲۴ تا ۲۸ ماه در انگلیس اقامت داشته باشند.

به طور کلی برای دریافت ویزای کار موقت انگلیس موارد زیر باید طی و رعایت شود:

برای دریافت و تقاضای ویزای کار موقت متقاضیان می بایست فرم های مربوطه را به درستی تکمیل کرده و مدارک لازم را فراهم نمایید.

با توجه به شرایط و ویزای درخواستی صلاحیت فرد بررسی می شود و در صورت واجد شرایط بودن به او ویزا تعلق میگیرد.

ویزای استارتاپ و مهاجرت کاری انگلستان – Tier 1

برای تاسیس و راه اندازی یک کسب و کار در انگلیس باید از سمت یک شرکت یا موسسه به عنوان کارآفرین حمایت شوید. بعد از تایید و بررسی درخواست ویزایی ۲ ساله به شما اعطا می شود و پس از پایان مدت ویزا باید انگلیس را ترک کنید. این ویزا تا حدودی شرایطی شبیه به ویزای نوآوری دارد.

ویزای نوآوری بریتانیا و مهاجرت کاری انگلستان– Tier 1

نوآوران و افراد مبتکری که قصد افتتاح کسب و کار در انگلیس را دارند می توانند برای دریافت ویزای نوآوری انگلیس درخواست دهند. فرد متقاضی باید ثابت کند طرح پیشنهادی اش کاملا نو دست اول است و در انگلیس قابلیت اجرایی دارد. متقاضی برای دریافت این ویزا باید به زبان انگلیسی مسلط باشد و مدرک آیلتس جنرال نیز داشته باشد. برای دریافت این ویزا باید اثبات کنید که طرح تجاری شما قابل اجرا در انگلیس است و برنامه ای نو و سوداور است. مدت زمان اعتبار این ویزا ۳ سال است و امکان پیوستن خانواده به فرد متقاضی نیز وجود دارد. در صورتی که قصد اقامت بیشتر در انگلیس را دارید باید ویزای خودرا تمدید کنید.

مهاجرت کاری انگلستان

مهاجرت کاری انگلستان از طریق برنامه گلوبال تلنت

برنامه گلوبال تلنت انگلیس و یا ویزای استعداد درخشان به افراد نخبه ای تعلق میگیرد که در حرفه ای خاص تخصص دارند و به نوعی استعداد برتر هستند.

کاریابی در انگلیس

بهترین روش برای یافتن شغل در انگلیس جستجو در سایت های کاریابی است؛ سایت هایی مانند www.monster.co.uk که جزو اولین سایت های کاریابی در انگلیس است، وبسایت www.jobs.nhs.uk و سایت www.uk.indeed.com که از وبسایت های مطرح برای یافتن شغل در انگلیس هستند بهترین و مورد تاییدترین روش برای یافتن شغل و ارتباط با کارفرماست.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری انگلستان

همانطور که پیشتر گفته شد برای دریافت مهاجرت کاری انگلستان و کار در این کشوردر ابتدا باید از سوی یک کارفرمای انگلیسی پیشنهاد کاری دریافت کنید. در صورتی که درخواست و شرایط شما مورد تایید باشد میبایست مدارک خواسته شده را جمع اوری کنید. دقت داشته باشید که مهمترین بخش دریافت هر ویزایی جمع اوری مدارک است، زیرا نقص و یا جعل در مدارک درخواست شده امکان رد ویزای شما را بالا می برد.

مهمترین مدارک برای دریافت مهاجرت کاری انگلستان عبارتست از:

 • مدارک هویتی و پاسپورت معتبر
 • تمکن مالی
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدارک شغلی
 • مدارک تحصیلی
 • مدرک زبان

که همگی مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

اخذ اقامت و تابعیت از طریق ویزای کار در انگلستان

برای دریافت تابعیت انگلیس از طریق ویزای کار انگلیس و مهاجرت کاری انگلستان باید گفت ویزای کار در انگلیس معمولا ۵ ساله صادر می شود که بسته به نوع ویزا و فعالیت های فرد می توان این ویزا را برای ۵ سال دیگر تمدید کرد. با گذشت ۱۰ سال از حضور در انگلیس می توان ویزای کار را به تابعیت تبدیل کرد و اقامت دائم این کشور را اخذ نمود.

دریافت تابعیت انگلیس دارای شرایطی است که مهمترین آنها موارد زیر هستند:

 • متقاضی باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد
 • باید ثابت کند که در طول اقامتش با ویزای کار در انگلیس تمامی قوانین این کشور را رعایت کرده است .
 • متقاضی باید ۱۸ سال به بالا باشد
 • حداقل ۵ سال به طور دائم در انگلیس زندگی کرده باشد

جهت دریافت مهاجرت کاری انگلیس و اقامت در این کشور با مشاوران ما در قصران گروپ در تماس باشید.

تماس با قصران گروپ

اطلاعات تماس خود را در فرم پیش رو وارد کنید، همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر، مستقیما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *