خرید خانه در اسپانیا

خرید خانه در اسپانیا

اسپانیا کشوری واقع در اروپای غربی میباشد و عضو اتحادیه اروپاست. مساحت این کشور حدودا 505.990 کیلومتر مربع است و از لحاظ وسعت دومین کشور وسیع اروپای غربی و کشور پنجم در اروپا می باشد. مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی صحبت می کنند.

اسپانیا کشوری واقع در اروپای غربی میباشد و عضو اتحادیه اروپاست. مساحت این کشور حدودا 505.990 کیلومتر مربع است و از لحاظ وسعت دومین کشور وسیع اروپای غربی و کشور پنجم در اروپا می باشد. مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. به دلیل موقعیت جغرافیایی اسپانیا این کشور دارای جزایر زیادی می باشد که معروفترین آن جزایر قناری واقع در اقیانوس اطلس است که باعث جذب گردشگران بسیاری می شود، به طوری که بسیاری برای مهاجرت به اسپانیا از روشهای مختلفی مثل خرید خانه در اسپانیا در تلاشند.

در سال های اخیر نرخ رشد مهاجران به اسپانیا بسیار بالا رفته است. علی الخصوص مهاجرانی که به طور غیر قانونی وارد اسپانیا شده اند که منجر به تنش های اجتماعی زیادی در اسپانیا شده است. بر اساس آمار در میان کشورهای اروپایی، اسپانیا پس از قبرس بالاترین نرخ ورود مهاجر را به کشورش داشته است. یکی از راه های اخذ اقامت کشور اسپانیا خرید خانه در اسپانیا است.

خرید خانه در اسپانیا و اخذ اقامت در این کشور

کشور اسپانیا خرید خانه را محدود به اتباع خود یا افرادی که تبعه ی کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند نکرده است. همه افراد از تمام کشور های دنیا می توانند برای خرید خانه در اسپانیا اقدام کنند؛ ضمن اینکه خرید خانه در اسپانیا و گرفتن اقامت اسپانیا تفاوتی نمی کند که چه نوع ملکی خریداری می کنید. زمین، ملک مسکونی ویا ملک تجاری! تنها چیزی که مهم است ارزش ملک می باشد.

شاید در ابتدا ساده به نظر نرسد، اما خرید خانه در اسپانیا و پس از آن دریافت اقامت این کشور کار چندان دشواری نیست؛ فقط می بایست تمکن و استطاعت مالی مناسبی داشته باشید. دولت اسپانیا به افرادی که در خاک این کشور دارای ملک هستند اقامت اعطا می کند؛ اقامتی که به واسطه سرمایه گذاری صورت گرفته است.

برای کسب اقامت و خرید خانه در اسپانیا بارسلونا و خرید ملک در اروپا می بایست ملکی به ارزش 500 هزار یورو و بالاتر خریداری کنید. پس از خرید خانه در ابتدا اقامت یکساله به شما اعطا می شود و پس از آن یکسال می توانید دو بار دیگر اقامت اسپانیا را برای دو سال دیگر دریافت کنید. بعد از گذشت آن 5 سال برای درخواست اقامت اسپانیا می توانید درخواست نمایید.

روش دیگر برای اخذ اقامت اسپانیا، دریافت گلدن ویزا اسپانیا است. در این روش باید ملکی به ارزش 500 هزار یورو و بیشتر خریداری کنید و ازین طریق گلدن ویزا دریافت کنید. این نوع ویزا نیز هر 2 سال یکبار قابل تمدید است و افرادی که به این طریق برای مدت 5 سال در کشور اسپانیا حضور داشته باشند واجد شرایط برای دریافت اقامت اسپانیا می شوند.

در نظر داشته باشید که پس از گذشت 10 سال از اخذ اقامت دائم در اسپانیا می توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا در خواست بدهید و از مزایای بی شمار آن بهره ببرید.

برای خرید آپارتمان ارزان در اسپانیا، خرید ملک در ماربلا اسپانیا می توانید از اپلیکیشن خرید خانه در اسپانیا و نیز سایت خرید خانه در اسپانیا استفاده کنید.

خرید ملک در اسپانیا

 مراحل و چگونگی خرید خانه در اسپانیا

برای خرید خانه و دریافت اقامت دائم اسپانیا در ابتدا باید ویزای توریستی دریافت کنید. پس از ورود به اسپانیا باید به بررسی اوضاع ملک در آنجا پرداخته و در نهایت ملک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پیشنهاد می شود خرید خانه را به وکیل و یا کارشناسان مهاجرت بسپارید و اجازه دهید تمامی مراحل به درستی انجام شود. برای خرید خانه در اسپانیا همانند سایر کشورها می بایست استعلام های مورد نیاز از نهادهای مربوطه تهیه شود. مانند اداره گاز، برق، مالیات و … و هنگام عقد قرارداد در دفتر اسناد رسمی همگی آنها ارائه شود. پس از اینکه تمامی هزینه های مربوط به انتقال سند انجام شد ثبت سند صورت می گیرد. برای دریافت اقامت دائم اسپانیا سند ملک باید به نام فرد متقاضی اقامت صادر شود. برای خرید خانه و تحویل آن باید مدارک مورد نیاز را به زبان اسپانیایی ترجمه کرده و همراه با اصل، آنها را تحویل دهید.

مدارک مورد نیاز خرید خانه

 • فرم درخواست ویزا
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • پاسپورت با اعتبار زمانی مناسب
 • اثبات اینکه شما داری توانمندی مالی هستید و ارائه تمکن مالی و دریافت نامه از بانک و تحویل آن
 • تمکن مالی حداقل 500.000 یورو
 • دارا بودن بیمه درمانی و پزشکی

spain home 2 موسسه مهاجرتی قصران گروپ

شهرهای مناسب برای خرید خانه در اسپانیا

مادرید به عنوان پایتخت اسپانیا و مکانی دیدنی برای جذب گردشگران می تواند اولین گزینه برای زندگی و خرید خانه باشد. مادرید مرکز فرهنگی و قطب اقتصادی اسپانیا است. البته که زندگی در شهر مادرید می تواند گران و شاید سخت باشد اما در عوض کیفیت عالی زندگی و امکانات را در این شهر خواهید داشت. لازم به ذکر است که با وجود اینکه مادرید پایتخت کشور اسپانیا است اما گرانترین شهر آن محسوب نمی شود.

آمار و ارقام نشان می دهد که شهر بارسلون دارای بیشترین تعداد مهاجر است. بارسلونا مرکز تجاری کشور اسپانیا میباشد و فرصت های شغلی فراوانی در آن یافت می شود. جالب این است که بدانید شهر بارسلون و اطراف آن چیزی حدود 10 هزار مهاجر از بریتانیا را در خود جای داده است. آمارها نشان می دهد متوسط هزینه زندگی در بارسلون به مراتب پایین تر از لندن است.

والنسیا مرکز برگزاری جشن های سالانه و فرهنگی است و یک گزینه عالی برای افرادی که علاقه ی زیادی به غذاهای ملل دارند میباشد. هزینه زندگی در والنسیا نسبت به مادرید و بارسلون پایینتر است و برای افرادی که به زندگی در اسپانیا علاقه دارند گزینه مناسبی می باشد. برای خرید خانه در والنسیا حداقل 1.424 یورو باید بپردازید.

نمی شود که صحبت از شهرهای مهم اسپانیا باشد و از شهر مورسیا چیزی نگوییم. هفتمین شهر بزرگ اسپانیا و مرکز علم و دانش و دانشگاه های مهم اسپانیا شهر مورسیا می باشد. در این شهر اغلب دانشجویان و دانش پژوهان همراه با خانواده شان زندگی می کنند. اگر موفق به دریافت بورسیه تحصیلی از کشور اسپانیا شده اید، قطعا این شهر انتخاب مناسبی برای زندگی و تحصیل و البته خرید ملک خواهد بود.

خرید ملک در اسپانیا

مزایای داشتن خانه در اسپانیا

دارا بودن پاسپورت و ویزای اسپانیا دارای مزایای فراوانی است. همانطور که اشاره شد یکی از روش های اخذ اقامت اسپانیا خرید خانه در این کشور می باشد. با داشتن ملک در کشور اسپانیا از مزایای زیر بهره میبرید:

 • دارا بودن حق سکونت در اسپانیا
 • اخد دائم اقامت در کشور اسپانیا بعد از 5 سال اقامت بی وقفه
 • اخد تابعیت کشور اسپانیا پس از 10 سال اقامت بی وقفه
 • سفر به کشورهای حوزه شنگن به طور نامحدود
 • امکان دریافت پاسپورت اسپانیا
 • سهولت در دریافت ویزای سایر کشورها
 • امکان اجاره دادن ملک خود و دریافت اجاره و استفاده از آن به عنوان منبع درآمد
 • مجاز بودن به افتتاح حساب در بانک های اروپایی

قیمت خانه در اسپانیا مادرید

پیشتر درباره حداقل قیمت صحبت کردیم اما به دلیل نوسانات بالای نرخ ارز نمی توان قیمت خانه در اسپانیا به پول ایران را ذکر کرد.
برای خرید مزرعه در اسپانیا، خرید ویلا در اسپانیا و حتی خرید اقساطی ملک در اسپانیا به دلیل رنج قیمتی متفاوتی که دارند، امکان اعلام قیمت مشخص وجود ندارد.
اما شما می‌ توانید از طریق سایت های مختلفی که برای خرید خانه در اسپانیا فعال هستند؛ علاوه بر قیمت خرید، از قیمت اجاره خانه در اسپانیا نیز مطلع شوید.

در این مقاله شرایط اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق خانه را برای شما شرح دادیم. قصران گروپ با سابقه ای درخشان در زمینه کسب اقامت برای افراد متعدد آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره در زمینه انواع روش های مهاجرتی می باشد. با  قصران گروپ تماس بگیرید.

چرا قصران گروپ !

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به قصران گروپ است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود.

اطلاعاتمان به روز و کامل است

مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

01

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

درهر ساعتی از شبانه روز مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ما در قصران گروپ از صفر تا صد مراحل مهاجرت، از مشاوره و راهنمایی گرفته تا آخرین مراحل اخذ ویزا در کنار شما هستیم

02

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

نگران نباشید! با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی ماند.

03
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085