زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

4 دقیقه

مدت زمان مطالعه

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در اردیبهشت 1403 می باشد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که در لاتاری 2025 شرکت کرده اید، قطعا منتظرید تا زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 فرا برسد تا نتیجه این قرعه کشی بزرگ را بدانید.

مختصری درباره لاتاری

لاتاری قرعه کشی ای است که توسط دولت آمریکا هر ساله برگزار می شود و هدف از آن ساده کردن مسیر مهاجرت به آمریکا است. دولت آمریکا با هدف ایجاد تنوع فرهنگی و نژادی و البته جذب نیروی کار لاتاری را برپا کرده است و برای شرکت در آن شرایط فوق العاده ساده ای را در نظر گرفته است.

برای شرکت در لاتاری تنها باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و رایگان می باشد. ایرانیان نیز از این شانس برخوردار هستند و در صورت پذیرفته شدن در لاتاری می توانند مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را تجربه کنند.

در واقع می توان گفت لاتاری یکی از ساده ترین روش ها برای مهاجرت به آمریکاست فقط کافیست فرد خوش شانسی باشید و در این قرعه کشی برنده شوید. لاتاری آمریکا هر ساله در اکتبر – نوامبر برگزار می شود و 6 ماه بعد یعنی در ماه می زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 است.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2024

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در اردیبهشت 1403 می باشد.

همانطور که برای ثبت نام لاتاری وارد سایت Dv program شدید، در زمان زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 نیز برای دیدن نتایج باید به این سایت سر بزنید.

به منظور اطلاع از وضعیت خود حتما باید کد رهگیری را که در هنگام ثبت نام دریافت کردید را وارد کنید. در صورتی که این کد رهگیری را فراموش کردید نگران نباشید. می توانید با اعلام فراموشی کد رهگیری و وار کردن ایمیل خود مجدد کد رهگیری را دریافت کنید.

علاوه بر کد رهگیری وارد کردن نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد نیز ضروری است. دقت داشته باشید که اطلاعات خواسته شده را دقیقا همانند زمان ثبت نام و یا به نحوی که در پاسپورتتان ثبت شده است وارد نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات در صورتی که این پیغام برای شما نمایش داده شد باید به شما تبریک بگوییم. شما یکی از برندگان خوش شانس لاتاری 2025 هستید.

You have been randomly Selected for further processing in the diversity immigrant visa program for the fiscal year

نامه برنده شدن در لاتاری به صورت اینترنتی صادر می شود و دارای مشخصات زیر میباشد:

  • اطلاعات متقاضی در هنگام ثبت نام شامل نام و نام خانوادگی و آدرس
  • کیس نامبر متقاضی
  • محل مصاحبه سفارت امریکا

در صورتی که بخت با شما یار نباشد و در لاتاری برنده نشده باشید متن زیر برای شما نمایش داده می شود:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa Program.

در صورتی که درلاتاری برنده نشوید متن بالا نمایش داده می شود که جزئیات آنه به شرح زیر است:

  • نام و نام خانوادگی شما اعلام نمی شود
  • در صورتی که نفر اصلی برنده نشده باشد، زیر مجموعه او نیز پذیرفته نشده هستند
  • برای فرزندان زیر 18 سال نامه جداگانه ای نمایش داده نمی شود

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

در زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در صورتی که اطلاعات خود را اشتباه وارد نمایید نمی توانید نتایج را مشاهده کنید و با متن زیر رو به رو خواهید شد:

The information entered is not valid

Please review the confirmation number , last/family name, and year of birth

به همین جهت باید مجدد اطلاعات خود را دقیق و به درستی وارد نمایید تا نتایج لاتاری 2025 قابل مشاهده باشد.

حالا سوال اینجاست که پس از زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در صورت برنده شدن چه باید بکنید؟

در مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری 2025 به طور کامل توضیح داده ایم که پس از دیدن نتیجه قبولی خود چه اقداماتی را باید انجام دهید.

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری

به طور مختصر بخواهیم بگوییم، پس از دریافت نتیجه باید اقدام به جمع آوری مدارک و تکمیل کردن فرم های لازمه که مهمترین آنها فرم DS260 است را پر و تکمیل کنید.

برندگان لاتاری شماره ای به نام کیس نامبر دریافت می کنند که بسیار مهم است، زیرا نوبت رسیدگی به پرونده شماست. کیس نامبر کدی 14 رقمی است، که 4 رقم اول آن نشاندهنده سالی است که در لاتاری شرکت کرده اید، مثلا کیس نامبر برندگان امسال با 2025 آغاز می شود.

پس از تکمیل فرم DS260 و جمع آوری مدارک باید برای دریافت وقت سفارت آمریکا درخواست دهید. برای حضور در سفارت آمریکا می توانید به یکی از کشورهای امارات، ترکیه و یا ارمنستان مراجعه نمایید.

دقت داشته باشید که یکی از ضروریات دریافت ویزای آمریکا انجام آزمایشات مدیکال و دارا بودن کارت واکسن است. آزمایشات مدیکال را باید نزد پزشک معتمد سفارت آمریکا انجام دهید. برای کشور آمریکا بسار مهم است که افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند از لحاظ فیزیکی و ذهنی در وضعیت سالم قرار داشته باشند.

همچنین عدم داشتن سوء پیشینه کیفری نیز یکی از مواردی است که در مهاجرت به آمریکا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نحوه زمان بندی و نام گذاری لاتاری ها

برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند سالی که در آن ثبت نام لاتاری خود را انجام داده اند، به این معنی است که در لاتاری همان سال شرکت کرده اند اما اینطور نیست.
به عنوان مثال شما در سال 2023 ثبت نام لاتاری خود را انجام داده اید، زمان اعلام نتایج آن نیز سال 2024 می باشد اما می‌گوییم زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 !
سالی که در انتهای نام هر برنامه لاتاری می آید مربوط به سالی می باشد که پرونده برندگان لاتاری بسته می‌ شود (اصطلاحا سال مالی لاتاری).
بنابراین مربوط به سالی که ثبت نام لاتاری انجام شده و یا سالی که نتایج لاتاری اعلام می‌شود؛ نیست.

چنانچه در زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان ما در قصران گروپ در تماس باشید. 22118085-021

مقالات مرتبط

راهنمای چک کردن نتایج لاتاری گرین کارت 2025

لاتاری گرین کارت آمریکا شانس بزرگیست که دولت آمریکا در اختیار علاقه مندان مهاجرت به این کشور قرار داده است. … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه

لاتاری آمریکا چیست؟

لاتاری آمریکا 2025 در تاریخ 12 مهر تا 16 آبان مهلت ثبت نام دارد. نزدیک شدن به ماه اکتبر مصادف … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در اردیبهشت 1403 می باشد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085