قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ در اردیبهشت ۱۴۰۳ می باشد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که در لاتاری ۲۰۲۵ شرکت کرده اید، قطعا منتظرید تا زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ فرا برسد تا نتیجه این قرعه کشی بزرگ را بدانید.

مختصری درباره لاتاری

لاتاری قرعه کشی ای است که توسط دولت آمریکا هر ساله برگزار می شود و هدف از آن ساده کردن مسیر مهاجرت به آمریکا است. دولت آمریکا با هدف ایجاد تنوع فرهنگی و نژادی و البته جذب نیروی کار لاتاری را برپا کرده است و برای شرکت در آن شرایط فوق العاده ساده ای را در نظر گرفته است.

برای شرکت در لاتاری تنها باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و رایگان می باشد. ایرانیان نیز از این شانس برخوردار هستند و در صورت پذیرفته شدن در لاتاری می توانند مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را تجربه کنند.

در واقع می توان گفت لاتاری یکی از ساده ترین روش ها برای مهاجرت به آمریکاست فقط کافیست فرد خوش شانسی باشید و در این قرعه کشی برنده شوید. لاتاری آمریکا هر ساله در اکتبر – نوامبر برگزار می شود و ۶ ماه بعد یعنی در ماه می زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ است.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ در اردیبهشت ۱۴۰۳ می باشد.

همانطور که برای ثبت نام لاتاری وارد سایت Dv program شدید، در زمان زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ نیز برای دیدن نتایج باید به این سایت سر بزنید.

به منظور اطلاع از وضعیت خود حتما باید کد رهگیری را که در هنگام ثبت نام دریافت کردید را وارد کنید. در صورتی که این کد رهگیری را فراموش کردید نگران نباشید. می توانید با اعلام فراموشی کد رهگیری و وار کردن ایمیل خود مجدد کد رهگیری را دریافت کنید.

علاوه بر کد رهگیری وارد کردن نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد نیز ضروری است. دقت داشته باشید که اطلاعات خواسته شده را دقیقا همانند زمان ثبت نام و یا به نحوی که در پاسپورتتان ثبت شده است وارد نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات در صورتی که این پیغام برای شما نمایش داده شد باید به شما تبریک بگوییم. شما یکی از برندگان خوش شانس لاتاری ۲۰۲۵ هستید.

You have been randomly Selected for further processing in the diversity immigrant visa program for the fiscal year

نامه برنده شدن در لاتاری به صورت اینترنتی صادر می شود و دارای مشخصات زیر میباشد:

  • اطلاعات متقاضی در هنگام ثبت نام شامل نام و نام خانوادگی و آدرس
  • کیس نامبر متقاضی
  • محل مصاحبه سفارت امریکا

در صورتی که بخت با شما یار نباشد و در لاتاری برنده نشده باشید متن زیر برای شما نمایش داده می شود:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa Program.

در صورتی که درلاتاری برنده نشوید متن بالا نمایش داده می شود که جزئیات آنه به شرح زیر است:

  • نام و نام خانوادگی شما اعلام نمی شود
  • در صورتی که نفر اصلی برنده نشده باشد، زیر مجموعه او نیز پذیرفته نشده هستند
  • برای فرزندان زیر ۱۸ سال نامه جداگانه ای نمایش داده نمی شود

در زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ در صورتی که اطلاعات خود را اشتباه وارد نمایید نمی توانید نتایج را مشاهده کنید و با متن زیر رو به رو خواهید شد:

The information entered is not valid

Please review the confirmation number , last/family name, and year of birth

به همین جهت باید مجدد اطلاعات خود را دقیق و به درستی وارد نمایید تا نتایج لاتاری ۲۰۲۵ قابل مشاهده باشد.

حالا سوال اینجاست که پس از زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ در صورت برنده شدن چه باید بکنید؟

در مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری ۲۰۲۵ به طور کامل توضیح داده ایم که پس از دیدن نتیجه قبولی خود چه اقداماتی را باید انجام دهید.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری

به طور مختصر بخواهیم بگوییم، پس از دریافت نتیجه باید اقدام به جمع آوری مدارک و تکمیل کردن فرم های لازمه که مهمترین آنها فرم DS260 است را پر و تکمیل کنید.

برندگان لاتاری شماره ای به نام کیس نامبر دریافت می کنند که بسیار مهم است، زیرا نوبت رسیدگی به پرونده شماست. کیس نامبر کدی ۱۴ رقمی است، که ۴ رقم اول آن نشاندهنده سالی است که در لاتاری شرکت کرده اید، مثلا کیس نامبر برندگان امسال با ۲۰۲۵ آغاز می شود.

پس از تکمیل فرم DS260 و جمع آوری مدارک باید برای دریافت وقت سفارت آمریکا درخواست دهید. برای حضور در سفارت آمریکا می توانید به یکی از کشورهای امارات، ترکیه و یا ارمنستان مراجعه نمایید.

دقت داشته باشید که یکی از ضروریات دریافت ویزای آمریکا انجام آزمایشات مدیکال و دارا بودن کارت واکسن است. آزمایشات مدیکال را باید نزد پزشک معتمد سفارت آمریکا انجام دهید. برای کشور آمریکا بسار مهم است که افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند از لحاظ فیزیکی و ذهنی در وضعیت سالم قرار داشته باشند.

همچنین عدم داشتن سوء پیشینه کیفری نیز یکی از مواردی است که در مهاجرت به آمریکا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نحوه زمان بندی و نام گذاری لاتاری ها

برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند سالی که در آن ثبت نام لاتاری خود را انجام داده اند، به این معنی است که در لاتاری همان سال شرکت کرده اند اما اینطور نیست.
به عنوان مثال شما در سال ۲۰۲۳ ثبت نام لاتاری خود را انجام داده اید، زمان اعلام نتایج آن نیز سال ۲۰۲۴ می باشد اما می‌گوییم زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ !
سالی که در انتهای نام هر برنامه لاتاری می آید مربوط به سالی می باشد که پرونده برندگان لاتاری بسته می‌ شود (اصطلاحا سال مالی لاتاری).
بنابراین مربوط به سالی که ثبت نام لاتاری انجام شده و یا سالی که نتایج لاتاری اعلام می‌شود؛ نیست.

چنانچه در زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان ما در قصران گروپ در تماس باشید. ۲۲۱۱۸۰۸۵-۰۲۱

مشاوره مهاجرتی قصران گروپ رایگان است!

در صورتی که قصد مهاجرت و یا سرمایه گذاری در خارج از کشور را دارید، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید. مشاوران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *