قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

ثبت شرکت در عمان

به طور کلی کشورهای عربی مانند عمان، امارات و عربستان سعودی طی سال‌‌های گذشته تا کنون رشد چشمگیری در اقتصاد داشته‌اند و در خاورمیانه، جزء کشورهای پیشرو محسوب می‌شوند؛ ثبت شرکت در عمان ، امارات و نیز دریافت ویزاهای کاری آن‌ها از جمله راه‌های دریافت اقامت این کشورهاست.

موقعیت جغرافیایی ویژه عمان و دسترسی راحت آن به بازارهای بین‌المللی باعث شده تا به یکی از کشورهای مورد توجه برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران تبدیل شود.

حال برای ثبت شرکت در عمان باید چه مراحلی را طی کرد؟ با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در عمان

انواع روش های ثبت شرکت در عمان

انواع شرکت در عمان

خدمات شرکت
شرکت سهامی عام تاسیس این شرکت به تائیدیه وزارت صنعت و تجارت عمان نیاز دارد. سهامی عام به این صورت است که سرمایه به سهام تقسیم شده و در بورس قابل‌ معامله خواهدبود.
حداقل ۲۰ درصد از سرمایه شرکت سهامی عام باید توسط موسسان آن تامین شود و مسئولیت سرمایه‌گذاران نیز محدود به سهام آن‌ها می‌باشد.
شرکت سهامی خاص مسئولیت سرمایه‌گذاران در این شرکت محدود به میزان سرمایه‌گذاری آ‌ن‌هاست و به این صورت می‌باشد که سرمایه به سهام تقسیم می‌شود اما در بورس قابل ‌معامله نخواهد بود.
تمام سرمایه سهامی خاص باید توسط موسسان تامین شده و حداقل باید ۳ سرمایه‌گذار داشته باشد.
شرکت با مشارکت محدود

 

در این شرکت حداقل باید ۲ نفر سرمایه‌گذاری کرده باشند که مسئولیت یکی از آن‌ها محدود به سقف سرمایه‌گذاری او خواهد بود اما سرمایه‌گذارِ دیگر در قبال تمام بدهی‌ها و تعهدات شرکت مسئول است.
شرکت با مسئولیت محدود

 

حداقل دو نفر باید برای ثبت این شرکت حضور داشته باشند.
طبق قانون جدید عمان برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت، لزومی ندارد که افراد خارجی برای این کار حتما با شهروندان عمانی یا آمریکایی شریک باشند و یا کفیل تجاری داشته باشند.
مسئولیت سرمایه‌گذاران در این شرکت نیز محدود به سقف سرمایه‌گذاری شرکاست.
شعبه تجاری

 

تاسیس شعبه تجاری به مجوز وزارت صنعت و تجارت عمان نیاز دارد و مسئولیت و تعهدات این شرکت، برعهده موسسان آن می‌باشد.

 

آژانس بازرگانی

 

هدف از تاسیس آژانس بازرگانی انجام تبلیغات برای شرکتی خارجی در عمان می‌باشد و کارکرد اصلی آن‌ها نیز صادرات کالا و خدمات شرکت مبدا در سراسر عمان است.

 

شرکت خدمات مالی هدف از راه‌اندازی این شرکت‌ها، ارائه خدمات مالی مربوط به بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که در کشور عمان فعال هستند.
شرکت‌های خدماتی فعالیت شرکت‌های خدماتی در حوزه ارائه خدمات به شرکت‌ها و افراد دیگر است. بنابراین شرکت‌های خدماتی برای ارائه خدمات مشاوره‌ای، حسابداری، حقوقی، حمل و نقل، بازاریابی آی تی و گردشگری راه‌اندازی می‌شوند.

بهترین نوع ثبت شرکت در کشور عمان برای ایرانیان چیست؟

یکی از پرتکرارترین سوالات متقاضیان در زمینه سرمایه‌گذای در عمان از طریق ثبت شرکت، این است که ایرانیان کدام نوع شرکت را می‌توانند ثبت کنند؟
شرکت با مسئولیت محدود بهترین شرکتی است که ایرانیان در عمان می‌توانند ثبت کنند.

شرکت با مسئولیت محدود خود به ۵ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از:

 • شرکت‌ با مسئولیت محدود درجه ممتاز
 • شرکت‌ با مسئولیت محدود درجه یک
 • شرکت‌ با مسئولیت محدود درجه دو
 • شرکت‌ با مسئولیت محدود درجه سه
 • شرکت‌ با مسئولیت محدود درجه چهار

ثبت شرکت در عمان

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان می‌تواند با توجه به شرایط متقاضی متفاوت باشد. پس پیش از هرگونه اقدامی بهتر است اطلاعات کامل را در این زمینه کسب کنید.

برخی از مهم‌ترین مدارکی که برای ثبت شرکت در عمان نیاز است به قرار زیر می‌باشد:

 • پاسپورت معتبر
 • عکس
 • مشخصات هویتی سهام‌داران
 • فرم امضا شده سهام‌داران
 • تفاهم‌نامه اعضای شرکت
 • تاییدیه ثبت مالیاتی شرکت
 • اساسنامه شرکت
 • پروانه تجارت کسب و کار
 • فرم‌های تکمیل شده ثبت شرکت
 • گواهی ثبت نام در اتاق بازرگانی عمان
 • گواهی سپرده اولیه برای راه اندازی شرکت
 • ارائه بیزنس پلن
 • پیشنهاد ۵ اسم برای شرکت (اسم‌ها نباید مخفف باشند.)

جدید ترین قوانین ثبت شرکت در عمان

اگر لیست قوانین ثبت شرکت در عمان را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که برخی از قوانین جدید هستند. برای مثال:

 • نیازی نیست که برای ثبت شرکت پرینت حساب خود را ارائه کنید.
 • همچنین نیازی به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه نخواهد بود.
 • تنها باید کپی پاسپورت خود را ارائه نمایید.
 • برای ثبت شرکت در عمان به هیچ عنوان نیاز به بلوکه وجه یا سپرده مالی نیست.

مقررات انتخاب نام تجاری

هر کشوری برای راه‌اندازی شرکت و ثبت آن، قوانین مختص خود را برای نامگذاری شرکت در نظر گرفته است. قوانین انتخاب نام شرکت در کشور عمان به شرح زیر می‌باشد:

 • حتماً باید نام تجاری عربی را برای شرکت خود انتخاب کنید.
 • نامی که انتخاب می‌کنید باید با آداب و سنن عمومی کشور عمان تطابق داشته باشد.
 • همچنین نام شرکت باید جدید باشد. اگر قبلاً در وزارت تجارت عمان چنین نامی به ثبت رسیده است، نمی‌توانید آن را انتخاب کنید.
 • تنها شرکت‌هایی که سرمایه‌ای بالاتر از ۵۰ هزار ریالی دارند می‌توانند از کلمات‌ عمانی برای ثبت شرکت استفاده کنند.
 • شما می‌توانید از نام شهر‌ها، رودخانه‌ها و مناطق معروفی که در کشور‌های عربی وجود دارد به عنوان نام برند خود استفاده کنید.
 • به هیچ عنوان نمی‌توانید نام شخصیت‌های ممتاز بر پایه تخصص را برای نام برند خود انتخاب کنید.
 • همچنین اگر می‌خواهید اسم دختر یا پسر خود را برای نام تجاری شرکت انتخاب کنید، نمی‌توانید از عنوان “ابو” استفاده نمایید.

مالیات مربوط به ثبت شرکت در عمان

قطعاً یکی از موضوعات مهمی که در ثبت شرکت باید به آن توجه داشته باشید، بحث مالیاتی است که طبق قوانین کشور مربوطه برای شما در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل لازم است شما درمورد مالیات مربوط به ثبت شرکت در عمان نیز اطلاعات کاملی به دست بیاورید.

مالیات براساس تراکنش سالانه مشخص می‌شود. طبق قوانین کشور عمان، اگر سود سالانه فعالیت‌های تجاری و یا خدماتی شما بالاتر از ۶۵ هزار یورو باشد، باید مالیات بپردازید. این مالیات براساس درآمد خالص شما محاسبه خواهد شد. حداکثر نرخ مالیات شرکت‌ها در کشور عمان، معادل ۱۵ درصد از سود خالص برآورد شده است. البته در عمل اغلب شرکت های عمان با لحاظ کردن تراکنش ها از پرداخت مالیات معاف کامل هستند.

ثبت شرکت در عمان

مراحل ثبت شرکت در عمان

چگونه می‌توان در عمان شرکت ثبت کرد؟ ثبت شرکت در این کشور به چند مرحله اصلی نیاز دارد. البته بسته به نوع شرکت؛ فرآیند دقیق ثبت آن ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی، مراحل ثبت شرکت در عمان به شرح زیر است:

۱) ارائه بیزنس پلن

بیزنس پلن حکم نقشه راه کسب و کار را بر اساس اهداف در نظر گرفته ‌شده برای آن دارد و اولین قدم برای ثبت شرکت در عمان است که باید به ‌درستی در خصوص نوع شرکت و شیوه سرمایه‌گذاری در آن تصمیم گرفته شود.
این بخش مهمترین قسمت ثبت شرکت است که کارشناسان قصران گروپ می‌توانند در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

۲) انتخاب اسم شرکت

انتخاب اسم مناسب برای شرکت مرحله بعدی است که محدودیت‌هایی دارد مانند اینکه نباید مخفف باشد و همچنین باید به عربی انتخاب شود؛ البته امکان ترجمه اسم انتخابی به عربی نیز وجود دارد.

۳) ارائه مدارک به وزارت تجارت و اتاق بازرگانی کشور عمان

پس از تایید نام شرکت باید علاوه بر ارسال مدارکی مانند پیش ‌نویس اساسنامه، تفاهم‌نامه و… به وزارت صنعت و تجارت عمان؛ مجوز اتاق بازرگانی این کشور نیز اخذ شود.

۴) ثبت ‌نام‌ مالیاتی و دریافت تاییدیه‌ها

سپس نوبت به انجام ثبت ‌نام‌های مالیاتی و دریافت تاییدیه‌ها از نهادهای مختلفی مانند وزارت دارایی، پلیس و… می‌رسد.

۵) طراحی و ارائه مهر شرکت

داشتن مهر ویژه برای شرکت یکی از قوانین ثبت شرکت در کشور عمان است که باید گواهی اصالت آن توسط صاحب ‌امضای اصلی شرکت تایید شده باشد.
داشتن مهر به این دلیل اهمیت دارد که به‌ عنوان امضای تجاری شرکت شناخته می‌شود و از جعل اسناد مجموعه جلوگیری به عمل می‌آید.

۶) افتتاح حساب بانکی شرکت در کشور عمان

بخش آخر از ثبت شرکت در عمان، افتتاح حساب بانکی برای شرکت در کشور عمان است که باید سرمایه اولیه به حساب بانکی شرکت واریز شود.
مدارکی که برای افتتاح حساب مورد نیاز است و همچنین میزان مبلغ واریزی به حساب با توجه به نوع کسب ‌و کار متفاوت است.

مزایا و معایب ثبت شرکت در عمان

اگر کسی به شما پیشنهاد داده است که بخشی از سرمایه خود را وارد کشور عمان کنید و شرکتی در این کشور به ثبت برسانید، قطعاً باید درمورد مزایا و معایب ثبت شرکت در‌ عمان اطلاعات کاملی داشته باشید.

شما باید بدانید براساس هدف کاری خود آیا ثبت شرکت در عمان می‌تواند سود بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد یا خیر.

 مزایای ثبت شرکت در عمان

 • فرصت‌های تجاری عمان

با توجه به دسترسی بازار‌های جهانی در کشور عمان، وقتی شما شرکتی را در کشور عمان ثبت می‌کنید، به راحتی می‌توانید به بازار‌های بین‌المللی دسترسی داشته باشید. پس حوزه کاری شما گسترش پیدا خواهد کرد.

 • اقتصاد پررونق در عمان

عمان به عنوان یکی از کشور‌های رو به پیشرفت از نظر اقتصادی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است. همانگونه که گفتیم این کشور به بازار‌های آزاد جهانی دسترسی دارد. همین موضوع باعث رونق اقتصاد در کشور عمان شده و در نتیجه افرادی که هوش سرمایه‌گذاری داشته باشند، به خوبی می‌توانند از این فرصت برای یک سرمایه‌گذاری آینده‌دار استفاده کنند.

 • حمایت دولت از کارآفرینان

حکومت عمان برای اینکه بتواند اوضاع اقتصادی خود را همچنان رو به پیشرفت نگه دارد و رفاه اجتماعی را برای مردم به ارمغان بیاورد، از سرمایه‌گذاران خارجی و کارآفرینان به شدت استقبال می‌کند. در همین راستا، تسهیلات مالی و مالیاتی را برای آن‌ها در نظر می‌گیرد.

 • صادرات از طریق عمان

همانگونه که گفتیم موقعیت کشور عمان به گونه‌ای است که از طریق آب‌های آزاد، به راحتی به کشور‌های جهان دسترسی دارد. پس بهترین راه برای شما فراهم می‌شود تا با کمترین هزینه؛ صادرات گسترده از طریق عمان داشته باشید و دامنه کاری خود را توسعه دهید.

 • ویزا و اجازه کار در عمان

آیا می‌دانید با ثبت شرکت در عمان اجازه کار در این کشور و دریافت ویزا برای شما صادر خواهد شد؟ در واقع بدون اینکه نیاز به جاب آفر یا پیشنهاد کاری داشته باشید، به راحتی می‌توانید در حوزه کاری خود در شرکت مشغول به کار شوید.

 • ثبات وضعیت سیاسی در عمان

قطعاً یکی از مهمترین عواملی که بر روی کسب و کار‌ها تأثیر می‌گذارد، اوضاع سیاسی حاکم بر یک کشور است. در کشور عمان روابط صلح‌آمیز سیاسی با کشور‌های دیگر برقرار می‌باشد. همین موضوع باعث ثبات سیاسی در این کشور شده و شرایط را برای کسب و کار مناسب می‌کند.

 • صنعت رو به پیشرفت عمان

مهمترین صنایع پرسود و آینده‌دار در کشور عمان شامل صنایع نفت و گاز، گردشگری، کشاورزی، معدن، خدمات و صنایع تولیدی می‌باشد. قطعاً با سرمایه‌گذاری در این صنایع که پتانسیل رشد بسیار بالایی دارند، آینده درخشانی را برای خود فراهم خواهید کرد.

 • حقوق کارگر ساده

طبق قوانین کشور عمان اگر شما یک کارگر برای شرکت خود استخدام کنید، حقوق او بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ ریال خواهد بود. بنابراین شما با یک هزینه بسیار مناسب می‌توانید کارگر ساده برای شرکت خود استخدام نمایید.

معایب ثبت شرکت در عمان

اما در کنار مزیت‌هایی که برای ثبت شرکت در عمان بیان کردیم، قطعاً محدودیت‌هایی مثل قوانین پیچیده این کشور وجود دارد.

قوانین ثبت شرکت در عمان کمی پیچیده و زمان‌بر است. بنابراین اگر شما شرکت‌های مهاجرتی را در کنار خود داشته باشید، خیلی سریع‌تر می‌توانید پروسه‌های قانونی حقوقی و اداری را پشت سر بگذارید و خود را درگیر این قوانین پیچیده نکنید.

ثبت شرکت در عمان

مشاغل پیشنهادی در عمان برای ثبت شرکت

اگر شما بتوانید شرکتی را در کشور عمان به ثبت برسانید که می‌تواند بخشی از خلأ کاری در این کشور را پر کند، زودتر با درخواست شما موافقت خواهد شد. پس شما باید با لیست مشاغل پیشنهادی در عمان و شغل‌های مورد نیاز در این کشور آشنایی داشته باشید. این شغل‌ها عبارتند از:

 • شرکت‌های خدماتی
 • کارگر‌های ماهر برای صنایع مهندسی
 • تکنسین بخش‌های مهندسی
 • نیروی کار جهت حضور در شرکت‌های تولیدی و شرکت‌های نفت و گاز
 • مدیر بخش حسابداری
 • متخصص حسابداری
 • تکنسین بخش حسابداری
 • فعالیت در بخش صنعت
 • متخصصین در امور بانکی و دارایی
 • مشاغل مربوط به حوزه بهداشت و درمان
 • مشاغل مربوط به حوزه آموزش

هزینه ثبت شرکت در عمان چقدر است؟

به طور کلی قیمت ثبت شرکت در عمان براساس نوع شرکت متغیر است. همچنین اگر بخواهید با شرکت ثبت شده اقامت بگیرید هزینه ای بابت این موضوع به هزینه ثبت شرکت اضافه خواهد شد.

اما در مجموع هزینه های ثبت شرکت در عمان بسیار منطقی و مقرون به صرفه است و در نسبت با برخی کشورهای مشابه نظیر امارات پیچیدگی ها و محدودیت های کمتری دارد و شما می توانید با ثبت یک شرکت، امکان های مختلفی را برای فعالیت تجاری پیش روی خود داشته باشید.

اخذ اقامت دائم عمان از طریق ثبت شرکت

ویزایی که از طریق ثبت شرکت در عمان اعطا می‌شود اجازه اقامت ۲ ساله به متقاضی می‌دهد که قابل تمدید است و در صورت داشتن صلاحیت‌های تجاری، می‌توان تا آخرین لحظه فعالیت شرکت در عمان اقامت داشت.

بعد از دریافت ویزا ۲ – ۳ روز زمان به همراه ۷۰ – ۸۰ ریال برای اخذ کارت اقامت موقت لازم است.

امکان اخذ اقامت دائم عمان از طریق ثبت شرکت وجود ندارد مگر اینکه بیزنس در شرایط مناسب و در سود باشد تا بتوان پاسپورت عمان را دریافت کرد.

اقامت طولانی مدت عمان از طریق ثبت شرکت ۲ حالت دارد:

 • اقامت ۱۰ ساله عمان با ۵۰۰ هزار ریال عمان سرمایه و یا استخدام ۴۵ شهروند عمانی (قابل تمدید در صورت ثبات شرکت)
 • اقامت ۲۰ ساله عمان با ۱ میلیون ریال عمان سرمایه (قابل تمدید در صورت ثبات شرکت)

شرایط زندگی در عمان چگونه است؟

 • امنیت

امنیت این کشور بسیار بالاست و مکان مناسبی برای زندگی خانواده محسوب می‌شود و جای نگرانی نیست.

 • زبان و فرهنگ

از طرفی به دلیل اینکه زبان انگلیسی در این کشور رایج است شرایط زندگی را کمی آسان‌تر می‌کند؛ اما هنگام مراجعه به ادارات عمان تسلط به زبان عربی کمک بسیار بزرگی برای پیشبرد کارها می‌کند.
فرهنگ و آداب رسوم مردم عمان بسیار به مردم خوزستان ایران شباهت دارد بنابراین با مهاجرت به این کشور احساس غربت زیاد نیست.

 • سیستم آموزشی

کیفیت سیستم آموزشی در مدارس عمان بسیار بالاست به طوری که اگر دانش‌آموزان به گرید A دست پیدا کنند، می‌توانند با دریافت بورسیه به صورت رایگان در دانشگاه‌های اروپا تحصیل کنند.

 • گواهینامه رانندگی

تا زمانی که فرد پاسپورت عمان را نداشته باشد تنها امکان اجاره اتومبیل خواهد داشت و برای رانندگی نیز باید گواهینامه ایران ترجمه شود تا امکان رانندگی وجود داشته باشد.

 • بهداشت و درمان

بیمارستان‌های دولتی عمان، افراد خارجی را ویزیت نمی‌کنند و برای این کار باید به بیمارستان‌های خصوصی این کشور مراجعه کرد.
البته جالب است بدانید که شهروندان عمانی برای عمل‌های جراحی تخصصی خود به ایران مراجعه می‌کنند.

 • هزینه زندگی در عمان

حداقل مبلغ برای زندگی در عمان ۵۰۰ ریال عمان در ماه است در غیر این صورت شرایط زندگی خوب نخواهد بود.

 • اسباب کشی به عمان

در صورتی که قصد دارید برای مهاجرت به عمان اسباب کشی کرده و لوازم زندگی خود را از ایران به عمان منتقل کنید، می‌توانید از شرکت‌های عمانی که مسئول این کار هستند کمک گرفته و با پرداخت ۷۰۰ – ۸۰۰ ریال عمانی این کار را به آن‌ها بسپارید.

نمونه قرارداد ثبت شرکت در عمان با قصران گروپ

نمونه ثبت شرکت عمان قصران گروپ

نمونه ثبت شرکت عمان قصران گروپ


سوالات متداول

آیا می شود ثبت شرکت در عمان را غیرحضوری انجام داد؟

بله تنها کاری که باید انجام دهید این است که امضای اعضای شرکت را اسکن و سپس به ارگان‌های مسئول ثبت شرکت ارسال کنید. قطعاً تکمیل فرم درخواست و پرداخت هزینه‌ها نیز بخشی از روند کار خواهد بود.

البته برای اخذ اقامت از طریق شرکت ثبت شده؛ الزاما باید حدود یک هفته، برای انجام امور اداری، در عمان حضور داشته باشید.

آیا ثبت شرکت در عمان با سرمایه کم امکان پذیر است؟

حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در عمان بسته به نوع شرکتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. برای مثال حداقل سرمایه برای شرکت با مسئولیت محدود ۲۰ هزار ریال، شرکت سهامی عام ۲ میلیون ریال، شرکت سهامی خاص ۵۰۰ هزار ریال و برای شرکت‌های خارجی یا شرکت‌های منطقه آزاد، حداقل سرمایه تعریف نشده است. البته این بدین معنا نیست که شما باید این میزان سرمایه را در حساب خود داشته باشید. بلکه می توانید به راحتی و بدون بلوکه کردن پول درحساب، اقدام به ثبت شرکت کنید.

آیا برای ثبت شرکت و اقامت در عمان نیاز به خرید یا اجاره دفتر هست؟

خیر. شما میتوانید بدون اجاره دفتر ، در عمان شرکت ثبت کنید و فعالیت تجاری داشته باشید.

آیا با افتتاح حساب بانکی در عمان می توانم به راحتی و بدون محدودیت، تراکنش های مالی بین المللی داشته باشم؟

بله شما با افتتاح حساب در بانک های عمانی، میتوانید حساب بانکی و شماره حساب بانکی بین المللی داشته باشید، از خدمات ویزا کارت استفاده کنید و با کشورهای مختلف، بدون محدودیت تعامل و تراکنش مالی داشته باشید.

ثبت شرکت در عمان چه قدر زمان می برد؟

ثبت شرکت در عمان حداکثر یک هفته کاری زمان خواهد برد و در صورتی که بخواهید با شرکت ثبت شده اقامت بگیرید حدودا یک هفته دیگر به این زمان اضافه خواهد شد.

برای مشاوره در خصوص ثبت شرکت در عمان، مهاجرت کاری به عمان و نیز ثبت شرکت در دبی با مشاوران ما در قصران گروپ در تماس باشید.

فرم مشاوره رایگان ثبت شرکت در قصران گروپ

نام و نام خانوادگی:

پرسش و پاسخ صوتی درباره ثبت شرکت در عمان

چقدر زمان می‌برد تا یک شرکت در عمان ثبت شود؟

چه قوانین و مقرراتی برای رعایت حقوق مالکیت معنوی در عمان وجود دارد؟

چه نوع شرکتی را می‌توانم در عمان ثبت کنم؟

چه مدارکی برای ثبت شرکت در عمان لازم است؟

آیا برای ثبت شرکت در عمان نیاز به حضور فیزیکی در خاک عمان است؟

برای ثبت شرکت در عمان وجود شریک خارجی ضروریست یا می‌توانم مالک ۱۰۰ درصد شرکت خود باشم؟

چه عوارض و مالیات‌هایی برای شرکت‌های ثبت شده در عمان اعمال می‌شود؟

امکان استخدام کارمندان خارجی برای شرکتم در عمان وجود دارد؟

 

در نتیجه این متن میتوان گفت که، ثبت شرکت در عمان فرصت های جذابی را برای سرمایه گذاران و کارآفرینانی که به دنبال ایجاد حضور در بازار پویای خاورمیانه هستند، ارائه می دهد.

با موقعیت استراتژیک و دسترسی به بازارهای بین المللی، عمان به یک مقصد کلیدی برای رشد و گسترش تجارت تبدیل شده است. فرآیند ثبت شرکت در عمان ساده و کارآمد است و مزیت اضافه آن عدم نیاز به شرکای تجاری عمانی برای سرمایه گذاران ایرانی است.

با انجام مراحل ثبت شرکت در عمان برای ایرانیان، افراد می توانند طی یک بازه زمانی ۱ هفته تا ۱ ماهه، مراحل دریافت اقامت عمان از طریق ثبت شرکت در این کشور را با موفقیت طی کنند. برای کسانی که قصد ورود به بازارکار کشور عمان را دارند، درک الزامات و مراحل ثبت نام برای استقرار هموار و موفقیت آمیز حضور تجاری آنها، ضروری است.

تماس با قصران گروپ

5 پاسخ

 1. چقدر زمان میبره تا بتونیم در عمان شرکتمون را ثبت کنیم؟

  1. با سلام
   شرکت ما در سریعترین زمان ممکن کارها رو براتون انجام میده
   زمان انجام بسیار بسیار به شرایط شما بستگی داره

 2. سلام برای ثبت شرکت عمان چه قدر زمان لازمه ؟ چه قدر زمان میبره این فرایند انجام بشه ؟

  1. سلام و وقت بخیر
   فرآیند ثبت شرکت در عمان در قصران گروپ در سریعترین زمان ممکن انجام میشه. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید باهامون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *