مهاجرت به امارات

امارات متحده عربی، کشوری واقع در غرب آسیا است که با وجود اسکله‌ها، استراحتگاه‌ها و جزیره‌های زیبا و متعدد به سرزمینی برای تفریح و تعطیلات توریستی تبدیل شده است.

مهاجرت به عمان

مهاجرت به امارات

آسمان‌خراش‌ها، سواحل شنی، مراکز خرید مشهور در شهرهای زیبای امارات، آن را جزو مقاصد مشهور گردشگری قرار داده است. از جمله شهرهای مهم آن می‌توان به دبی، ابوظبی (پایتخت امارت متحده عربی)، العین و شارجه اشاره کرد.

دبی یکی از شهرهای مهم امارات و یکی از شهرهای امیرنشین است. این شهر پس از ابوظبی، بیشترین جمعیت را میان شهرهای امارات دارد. دبی، با معماری‌های بسیار زیبا و خاص دارای مناطق دیدنی بسیاری است، این شهر با خطوط هوایی فوق‌العاده، چشم‌اندازهای هنری زیبا و مدرن شهر شانگهای چین را به‌خاطر بیننده می‌آورد.

در سال‌های اخیر میزان درخواست برای مهاجرت به امارات بسیار افزایش‌یافته است. به همین جهت کشور امارات راه‌های متفاوتی را برای علاقه‌مندان مهاجرت به کشورش ارائه داده است که در این مقاله به معرفی و توضیح درباره آن می‌پردازیم؛ با قصران گروپ همراه باشید.

مهاجرت از طریق کار

امارات یکی از کشورهایی معرفی شده که نرخ بیکاری در آن بسیار پایین است. امارات کشوری درحال‌رشد است و هرساله پذیرای افراد بسیاری به جهت کار و جذب نیروی انسانی است. به همین دلیل شرایطی را برای جذب نیروی کار کارآمد فراهم کرده. برای اخذ اقامت از طریق کار در امارات باید از طرف یک کارفرما در داخل این کشور دعوت به کار شوید. بدین منظور می‌بایست رزومهٔ کاملی از خود تهیه کرده و به زبان عربی و انگلیسی برای شرکت‌های کاریابی و مؤسسات واسط در این زمینه ارسال کنید.
از امتیازات کارکردن در امارات می‌توان به دریافت حقوق بالا، عدم دریافت مالیات از حقوق و … اشاره کرد. به‌خاطر داشته باشید فردی که برای کار وارد کشور امارات شده در ابتدا نمی‌تواند همسر و خانواده خود را همراه ببرد. فرد متقاضی می‌بایست مجوز کار خود را دریافت کرده و سپس خانواده به او ملحق شوند.
رشته‌هایی مانند پزشکی، مهندسی و هنری به دلیل تأثیری که بر جامعه و سطح رفاه یک کشور دارند و می‌توانند تابعیت و اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

طبق قوانین جدید مهاجرت امارات افراد می‌توانند به دو طریق و از روش سرمایه‌گذاری، اقامت ۱۰ساله و ۵ساله امارات را دریافت کنند.
برای اخذ اقامت ۱۰ساله امارات فرد متقاضی می‌بایست با مبلغ حداقل 1 میلیون درهم، شرکتی ثبت کرده ولی این سرمایه برای 3 سال در امارات باقی بماند.
همچنین می‌توانید با خرید ملک به میزان حداقل 1 میلیون درهم اقامت خود و خانواده خود را دریافت کنید. البته تا 3 سال حق برداشت سرمایه را ندارید.

مهاجرت تحصیلی

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به امارات از طریق تحصیل است، به دو زبان انگلیسی و عربی در دانشگاه‌های امارات صحبت می‌شود. امکان تحصیل هم در دانشگاه‌های دولتی و هم بین‌المللی در امارات وجود دارد.
برای دریافت ویزای دانشجویی امارات فرد متقاضی باید دارای یک اسپانسر در امارات باشد، البته دانشگاه هم می‌تواند اسپانسر شود اما درصد ویزا شدن به این طریق بسیار پایین است. به‌طورکلی مدارکی که برای پذیرش در دانشگاه‌های امارات موردنیاز است عبارت‌اند از:
پاسپورت معتبر
عکس پرسونالی
مدارک سابق تحصیلی
مدارک مربوط به اطلاعات هویتی فرد متقاضی
نامه پذیرش از دانشگاه
البته ممکن است هر دانشگاه مدارکی دیگر نیز از متقاضی درخواست نماید که بهتر است اطلاعات شما به‌روز باشد و از آنها مطلع باشید.

مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

اگر مردی خارجی با زنی که تابعیت امارات دارد ازدواج کند می‌تواند اقامت امارات را دریافت کند اما تابعیت این کشور را خیر. اما برعکس اگر مرد اماراتی با زنی خارجی ازدواج کند پس از گذشت 3 سال از زندگی مشترک، زن می‌تواند اقامت و تابعیت امارات را کسب کند.

مهاجرت به امارات

مهاجرت از طریق تولد

امارات از قوانین خون تابعیت می‌کند، به‌این‌ترتیب که فردی که از پدر و مادر اماراتی متولد می‌شود او هم تبعهٔ امارات است.

با این شرایط موجود در کشور امارات متحده عربی ، عزیزانی که به دنبال اخذ اقامت از طریق تولد را دارند این را در نظر داشته باشند که با تولد فرزند دریافت تابعیت وجود ندارد.

مزایای مهاجرت به امارات

در سال‌های اخیر کشور امارات و به‌خصوص پایتخت آن دبی پیشرفت‌های بسیاری را داشته است و ساخت‌وساز و زیر بناها به نحو چشمگیری ارتقاء یافته‌اند. به همین جهت به‌عنوان مقصدی برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری از طرف مهاجران و علاقه‌مندان انتخاب شده است.

میزان مالیات‌بردرآمد بسیار پایین، حقوق و درآمد بالا، دانشگاه‌هایی با سطح برتر آموزشی و … باعث شده است افراد زیادی جذب این کشور شوند.

برای کسب اقامت امارات و مهاجرت به این کشور با کارشناسان و مشاوران قصران گروپ در تماس باشید.

مهاجرت به امارات