مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات

در سال های اخیر میزان درخواست برای مهاجرت به امارات افزایش چشمگیری داشته است. به همین علت کشور امارات روش های مختلفی  را برای علاقه مندانِ مهاجرت به این کشور ارائه داده است.

امارات متحده عربی، کشوری واقع در غرب آسیا است که با دارا بودن اسکله ها، استراحتگاه ها و جزیره های زیبا و متعدد به سرزمینی جذاب برای تفریح و تعطیلات گردشگران تبدیل شده است.

وضعیت رو به رشد اقتصاد در امارات و دستیابی به سطح بالایی از رفاه و کیفیت زندگی امارات به کشوری برای مهاجرت تبدیل کرده است. طبق آخرین گزارشات 88 درصد از جمعیت امارات را مهاجران تشکیل داده اند که سهم ایرانیان از این میزان نیم میلیون است.

شهر دبی در میان سایر شهرهای امارات از محبوبیت بیشتری برخوردار است. نرخ و تراکم جمعیت مهاجر به دبی بیشتر از سایر شهرهای امارات است. آسمان خراش ها و برج های بی نظیر، انواع مقاصد گردشگری، مراکز تفریح و خرید در سطح استانداردهای بین المللی همگی از عواملی هستند که باعث جذب گردشگران و مهاجران بسیاری به این شهر شده است.

در سال های اخیر میزان درخواست برای مهاجرت به امارات افزایش چشمگیری داشته است. به همین علت کشور امارات روش های مختلفی  را برای علاقه مندانِ مهاجرت به این کشور ارائه داده است که در این نوشته  به معرفی و توضیح درباره مهاجرت به امارات و انواع  ویزای آن می‌پردازیم.

emarat موسسه مهاجرتی قصران گروپ

مهاجرت به امارات از طریق کار

می توان گفت امارات یکی از کشورهایی است نرخ بیکاری در آن پایین است و به همین جهت از سوی متقاضیان زیادی برای کار و اخذ ویزای کاری امارات انتخاب می شود. برای دریافت ویزای کاری باید از یک کارفرمای اماراتی دعوتنامه دریافت کنید و دعوت به کار شوید.

شما باید در امارات مجوز اقامت داشته باشید تا برای ایجاد حساب بانکی و اجاره ملک دچار مشکل نشوید. شرکتی که از طرف آن دعوت به کار شده اید باید برای دریافت مجوز اقامت شما اقدام کند. به طور کلی کارفرمای شما مسئول انجام ارسال مدارک و کارهای مربوط به اخذ مجوز اقامت شما در امارات است.

مدارکی که برای دریافت ویزای کاری امارات درخواست می‌شود معمولاً شامل پر و تکمیل کردن فرم درخواست کار، مدارک هویتی مانند گذرنامه، دعوت‌نامه از سوی کارفرما، عکس پرسنلی. رزومه مناسب نیز از سایر مدارکی است که برای دریافت ویزای کاری امارات در متقاضی درخواست می شود. به خاطر داشته باشید که رزومه خود را به زبان انگلیسی و یا عربی بنویسید.

با توجه به نوع کار و تصمیم کارفرما ساعات کار هفتگی در شهری مانند دبی بین 40 تا 48 ساعات و از یکشنبه تا پنجشنبه است. اغلب کارگران در امارات بیمه می‌شوند و تحت پوشش بیمه درمانی و حقوق ثابت قرار می‌گیرند.

به خاطر داشته باشید که با ویزای کاری نمی توانید اقامت بلند مدت اخذ کنید، مدت اقامت شما در امارات تا پایان قرارداد کاری شماست. در صورتی که بتوانید قرارداد خود را تمدید کنید می توانید در امارات بمانید اما در صورت تمدید نشدن قرارداد کاری باید از این کشور خارج شوید. از ارزشمندترین امتیازات کار در امارات حقوق بالا، دریافت بیمه، امکان مهاجرت به کشورهایی نظیر انگلیس اشاره کرد.

emarat1 موسسه مهاجرتی قصران گروپ

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

کشور امارات امکان سرمایه گذاری را برای مهاجران خارجی فراهم کرده است فقط کافی است دارای شرایط انجام این کار باشید. یکی از روش‌های مهاجرت به امارات سرمایه گذاری در این کشور است.

سرمایه اولیه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت 40.000 درهم است. در ابتدا به متقاضی اقامت 3 ساله داده می شود و سپس در صورت دارا بودن شرایط اقامت قابل تمدید است. روش دیگر اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری خرید ملک به ارزش 1 میلیون درهم می باشد. در این شیوه متقاضی حق فروش ملک را تا 3 سال ندارد و از مزایای این روش این است که خانواده متقاضی نیز می توانند اقامت امارات را دریافت کنند.

مهاجرت به امارات

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی در امارات یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به این کشور است. تحصیل برای دانش آموزان و یا دانشجویان بین المللی از مهدکودک آغاز می شود و امکان تحصیل در تمام مقطع دبستان، دبیرستان و دانشگاه وجود دارد.

برای دریافت ویزای دانشجویی در امارات باید بالای 18 سال سن داشته باشید. برای تحصیل در دانشگاه های امارات باید از دانشگاه مورد نظر خود دعوت‌نامه دریافت کنید و سپس با فراهم کردن سایر مدارک خواسته شده اعم از ریز نمرات، مدرک تحصیلی مقاطع گذشته، مدارک هویتی و پاسپورت معتبر برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمایند.

ویزای دانشجویی در ابتدا به مدت یک سال اعتبار دارد و سپس قابل تمدید است. دانشگاه ها به دو زبان عربی و انگلیسی دروس را تدریس می‌کنند و دانشجو ملزم است در طی دوران تحصیل در امارات قوانین این کشور را رعایت نماید.

ضمناً دانشجو باید هزینه‌های تحصیل را دارا باشد به همین جهت از متقاضی تمکن مالی درخواست می‌شود. از معتبرترین دانشگاه های امارات دانشگاه خلیفه، دانشگاه شارجه و دانشگاه زاید است.

سال تحصیلی در امارات از سپتامبر آغاز شده و تا ژوئن ادامه دارد، برخی از دانشگاه ها از دانشجو مدرک زبان معتبر آیلتس یا تافل درخواست می کنند که الزامات اخذ پذیرش است.

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش های مهاجرت به امارات از طریق ازدواج است، به این ترتیب که فردی خارجی با یکی از اتباع امارات ازدواج کرده و از این طریق تابعیت امارات را دریافت کند. برای مهاجرت به امارات از طریق ازدواج دو طرف باید ثابت کنند که ازدواج آنها واقعی است و حداقل 3 سال به طول انجامد.

به خاطر داشته باشید که از ارائه مدارک جعلی و خودداری نمایید زیرا در صورت اطلاع مقامات اماراتی ممکن است مشمول جریمه شوید.

فرد خارجی در ابتدا باید یا دریافت ویزای توریستی امارات وارد این کشور شده و سپس اقدام به ثبت ازدواج نماید. مدارک خواست شده برای مهاجرت به امارات از طریق ازدواج عبارت‌اند از مدارک هویتی شامل شناسنامه، گذرنامه، سند ازدواج است. البته باید گفت تبعه امارات باید ثابت کند که دارای تمکن مالی برای هزینه های زندگی خود و همسر ش در امارات است.

مهاجرت از طریق تولد

امارات از قوانین خون تابعیت می کند و فردی که پدر یا مادری اماراتی داشته باشد به او هم تابعیت امارات تعلق می گیرد. تفاوتی نمی‌کند فرزند در کجا و کدام کشور متولد شود تنها کافی است یکی از والدین او تبعه امارات باشند. اگر فرزند در امارات متولد شود اما پدر یا مادری اماراتی نداشته باشد به وی تابعیت این کشور تعلق نمی‌گیرد.

مهاجرت به امارات

مزایای مهاجرت به امارات

در سال های اخیر کشور امارات و به خصوص پایتخت آن دبی پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و ساخت و ساز و زیر بناها به نحو چشمگیری ارتقاء یافته اند. به همین جهت کشور امارات به عنوان مقصدی برای مهاجرت و سرمایه گذاری در لیست علاقه مندان قرار داده  شده است.

مهاجرت به امارات دارای مزایای فراوانی است که مهم‌ترین آن نزدیکی به ایران است. به علاوه عواملی مانند میزان مالیات بر درآمد بسیار پایین، حقوق و درآمد بالا، دانشگاه هایی با سطح برتر آموزشی و … باعث شده است افراد زیادی جذب این کشور شوند.

چرا قصران گروپ !

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به قصران گروپ است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود.

اطلاعاتمان به روز و کامل است

مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

01

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

درهر ساعتی از شبانه روز مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ما در قصران گروپ از صفر تا صد مراحل مهاجرت، از مشاوره و راهنمایی گرفته تا آخرین مراحل اخذ ویزا در کنار شما هستیم

02

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

نگران نباشید! با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی ماند.

03
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085