اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری

یکی از بهترین، محبوب ترین و البته سریعترین روش ها برای مهاجرت به کانادا، روش اکسپرس اینتری است. اگر می‌خواهید به ساده ترین روش ممکن اجازه اقامت دائم کانادا را دریافت کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


فرم ارزیابی اقامت کانادا

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری کانادا

برای مهاجرت به کانادا روش‌های بسیاری وجود دارد. اما در بین تمام روش‌های موجود، اکسپرس اینتری بهترین و مناسب‌ترین شیوه برای دریافت اقامت دائم در این کشور است. کشور کانادا نیز حدود 60 درصد پذیرش خود را از این طریق انجام می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا احتمال و شانس گرفتن اقامت دائم با این برنامه بسیار بالا باشد.

این سیستم در حقیقت باهدف تسریع فرایندپذیرش متقاضیان و بالابردن سرعت جذب نیروهای کاردان به‌منظور سیراب کردن اقتصاد روبه‌رشد و تشنه کشور کانادا طراحی شده است. در این روش متقاضیان بر اساس معیارهایی رتبه‌بندی می‌شوند. کسانی که بالاترین امتیاز را بگیرند، می‌توانند به‌راحتی ویزای اقامت دائم در این کشور را دریافت کنند.

اکسپرس اینتری

شرایط اکسپرس اینتری کانادا

برای دریافت ویزای اقامت در کانادا به روش اکسپرس اینتری، شرایط با توجه به نوع برنامه مهاجرتی شما تعیین می‌شود. در کل برای مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری، 4 برنامه وجود دارد.

 1. اسکیل ورکر یا همان نیروی کار متخصص فدرال
 2. اسکیل ترید یا همان نیروی متخصص فنی فدرال
 3. تجربه کار کانادایی
 4. مهاجرت استانی کانادا

حال برای آن که بخواهید از طریق هرکدام از این برنامه‌ها نسبت به دریافت اقامت کانادا اقدام کنید باید تخصص شما در یکی از گروه‌های شغلی لیست طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا یا به‌اختصار NOC باشد. در این فهرست 30 هزار شغل در 5 گروه کلی طبقه‌بندی شده‌اند که در یک جدول برای شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

گروه مهاجرتی مشاغل و تخصص‌های گروه مهارتی
نوع 0 مشاغل مدیریتی در کلیه بخش‌ها (مدیران ارشد، مدیران میانی و …)
نوع A مشاغلی که به مدرک دانشگاهی نیاز دارند (پزشکان، مهندسان و معماران)
نوع B مشاغلی که به درک دانشگاهی، دیپلم یا گذراندن کارگاه‌ها و دوره‌های تخصصی نیاز دارند (برقکار، تاسیسات کار و آشپز)
نوع C مشاغل سطح متوسط که به مدرک تحصیلی دبیرستان یا گذراندن دوره آموزشی تخصصی نیاز دارند (راننده، گارسون و قصاب)
نوع D مشاغلی که به مدرک یا آموزش تخصصی خاصی نیاز ندارند و اصولاً حین کار آموزش می‌بینند (کارگران خدماتی و نیروهای نظافت)
 • حال کسانی که تخصص و شغل آن‌ها در گروه‌های مهارتی 0، A و B است می‌توانند با برنامه شماره 1 (اسکیل ورکر) و از طریق سیستم اکسپرس اینتری نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام کنند. برای این گروه از افراد مهم‌ترین شرایط شامل: سابقه حداقل 1 سال کار تمام یا نیمه‌وقت در یکی از گروه‌های مهارتی نام‌برده، مدرک زبان و مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسه با نمره CLB 7 و بالاتر (مدرک زبان حتماً باید از مراکز و مؤسسات مورد تأیید کانادا مانند: آیلتس، سلپیپ و تِف باشد)، مدرک تحصیلی معادل دیپلم دبیرستان کانادا و بالاتر و تمکن مالی برای شرایطی که اجازه یا پیشنهاد کار رسمی در کشور کانادا را نداشته باشید؛ است.
 • برای دریافت اقامت کانادا با برنامه شماره 2، شغل و مهارت شما باید در گروه B باشد. زیرا هدف از این برنامه تکمیل نیروهای فنی و متخصص در بعضی از استان‌های کشور کانادا است. ازاین‌رو مهم‌ترین شرایط اکسپرس اینتری برای این برنامه شامل: سابقه حداقل 2 سال کار مداوم تمام یا نیمه‌وقت در گروه شغلی B که مربوط به 5 سال گذشته باشد، اخذ حداقل نمره CLB 4 برای مهارت‌های لیسنینگ و اسپیکینگ و حداقل نمره CLB 5 برای مهارت‌های رایتینگ و ریدینگ در زبان‌های انگلیسی یا فرانسه و تمکن مالی است.
 • برای برنامه شماره 3 نیز افراد متقاضی باید تخصص یا شغلشان در گروه‌های مهارتی سطح 0، A و B باشد. این افراد همچنین باید به مدت یک سال (حداقل) در کشور کانادا زندگی کرده باشند تا بتوانند از طریق این برنامه و سیستم اکسپرس اینتری نسبت به دریافت اقامت کانادا اقدام کنند. از دیگر شرایط مهم برای دریافت اقامت با این برنامه می‌توان به حداقل نمره زبان CLB 5 برای مشاغل سطح B و CLB 7 برای سطوح A و 0 و مدرک تحصیلی معادل دیپلم دبیرستان کانادا یا بالاتر اشاره کرد.
 • نکته: برای آنکه بتوانید از برنامه شماره 3 برای دریافت اقامت کانادا استفاده کنید، نباید به‌صورت پناهنده به کشور وارد شده باشید. به عبارتی پناهنده بودن و عدم تأیید و رسمی بودن سابقه کار شما در کشور مانع از درخواست اقامت از طریق این برنامه می‌شود.

خلاصه شرایط اکسپرس اینتری کانادا

نوع برنامه اسکیل ورکر اسکیل ترید تجربه کانادایی
مدرک زبان CLB 7 و بالاتر CLB 5 برای اسپیکینگ و لیسنینگ
CLB 4 برای ریدینگ و رایتینگ
CLB 7 برای سطح شغلی 0 و A
CLB 5 برای سطح شغلی B
سطح شغلی در لیست ناک 0, A, B B 0, A, B
سابقه کار حداقل یک سال حداقل دو سال حداقل یک سال
سطح تحصیلات حداقل مدرک معادل دیپلم کانادایی
جاب آفر الزامی

کسب امتیاز حداقل 67 از 100 در سیستم امتیاز‌بندی و راهیابی به مرحله دوم POOL از دیگر شرایط کلی برای تمامی برنامه‌ها است. در مرحله دوم برنامه حداقل امتیاز دریافتی باید 1200 باشد. از این مقدار 500 امتیاز آن به فاکتورهای فردی تعلق می‌گیرد. افراد متأهل 460 امتیاز برای این بخش دریافت خواهند کرد و 40 امتیاز دیگر به فاکتورهای فردی همسر متقاضی تعلق می‌گیرد.

2 min موسسه مهاجرتی قصران گروپ

 • اکسپرس اینتری استانی کانادا

این برنامه مربوط به کسانی است که علاقه‌مند به فعالیت در یکی از استان‌های به‌خصوص کشور کانادا را دارند. بسیاری از استان‌های کانادا به نیروهای کار، دانشجو، متخصص و … نیازمندند که این کمبود خود را از طریق پذیرش مهاجران جبران می‌کنند. بنابراین شما عزیزان می‌توانید درصورتی‌که علاقه‌مند به کار و زندگی در یکی از استان‌های این کشور را دارید، از طریق برنامه مهاجرت استانی اکسپرس اینتری اقدام کنید. اما فراموش نکنید که این برنامه شامل استان کبک (Quebec) نمی‌شود.

فراموش نکنید که برای مهاجرت استانی، حتماً درخواست خود را از طریق استان مد نظرتان ارسال کنید. یا می‌توانید هنگام ساخت پروفایل اکسپرس اینتری، استان مد نظرتان را در بخش علاقه‌مندی‌ها نشان دهید.

قبل از انتخاب استان نیز به یاد داشته باشید که هر استان بر اساس نیازمندی‌های خود نیرو جذب می‌کند. مثلاً هدف یک استان از پذیرش مهاجر دانشجو است. درحالی‌که در استانی دیگر هدف جبران کمبود کارگران نیمه ماهر یا ورود تاجر است.

نحوه درخواست شما نیز به استان مد نظرتان بستگی دارد. زیرا هر استان شرایط خاصی را در نظر گرفته است. به‌صورت کلی برای درخواست اقامت مهاجران استانی از طریق ویزای کاری یا PNP می‌توانید به دو شیوه آنلاین اکسپرس اینتری یا کاغذی اقدام کنید. در روش کاغذی شما باید درخواست کتبی خود را همراه با مدارک معاینه پزشکی و گواهی عدم سوءپیشینه به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ارسال کنید. بدون شک مدت‌زمان رسیدگی به درخواست‌های کتبی بیشتر از روش اکسپرس اینتری است.

اکس موسسه مهاجرتی قصران گروپ

برای درخواست به روش اکسپرس اینتری نیز دوراه پیشروی شماست. اول این که قبل از ثبت درخواست آنلاین با استان مدنظر خود تماس بگیرید. سپس در صورت موافقت استان با درخواست شما، پروفایلی در اکسپرس اینتری بسازید تا نشان‌دهنده پذیرش درخواست شما باشد. دومین راه ساخت پروفایل و ثبت استان‌های مدنظر در بخش علاقه‌مندی‌ها است. بعد از دریافت پیامک موافقت پذیرش از سوی یکی از استان‌های ثبت شده، باید مستقیماً با همان استان تماس بگیرید. همچنین باید یک درخواست الکترونیکی نیز ارسال کنید.

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت استانی دریافت دعوت‌نامه همکاری از سوی کارفرمای کانادایی است. به این روش مهاجرت استانی با اخذ جاب آفر گفته می‌شود. با این شیوه شرایط برای فعالیت شما به مدت 2 سال در استان موردنظر فراهم می‌شود. همچنین می‌توانید به‌راحتی اقامت دائم کانادا را نیز از این طریق از آن خود کنید.

شما عزیزان در حال حاضر می‌توانید برای استان‌های بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان، آلبرتا، مانیتوبا، نیوبرانزویک،نیوفاندلند و لابرادور، قلمروهای شمال غربی، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد و یوکان درخواست خود را ثبت کنید.

اکسپرس

معیارهای امتیازبندی سیستم اکسپرس اینتری

سیستم اکسپرس اینتری بر اساس سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی، مدرک و مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسه، سازگاری یا انطباق‌پذیری و پیشنهاد شغلی به متقاضیان امتیاز می‌دهد. البته امتیازدهی برای افراد مجرد و متأهل کاملاً متفاوت است. افراد مجرد امتیاز بیشتری نسبت به متأهلین دریافت می‌کنند. بااین‌حال اگر زوجین هم‌زمان درخواست دهند، کمبود امتیاز این بخش را همسر متقاضی می‌تواند دریافت کند.

ایده‌آل‌ترین افراد در این سیستم شرایطی شامل: سن زیر 30 سال، مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، مهارت متوسط و بالا در زبان انگلیسی یا فرانسه، سابقه کار حداقل 3 سال و تجربه کاری حرفه‌ای در حوزه درخواستی را باید دارا باشند.

از طرفی مسلط بودن به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه، مدرک کارشناسی ارشد و دکترا، تجربه کاری یا تحصیل در کانادا، اقامت فعلی یکی از اقوام نزدیک در کانادا (پدر، مادر، خواهر یا برادر)، پیشنهاد کاری از یکی از شرکت‌های فعال در کانادا و نامزد برنامه مهاجرتی استانی کانادا می‌تواند باعث بالارفتن امتیاز شما در سیستم شود.

برای محاسبه امتیازات شما در این سیستم، برنامه‌‌ها و سایت‌های بسیاری وجود دارند. با مراجعه به آن‌ها و پرکردن فرم موجود در سایت با یک کلیک امتیاز شما را به‌راحتی محاسبه می‌کنند.

جدول  اکسپرس اینتری کانادا

جدول امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا در مرحله اول

تحصیلات 25
میزان تسلط و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه 28
تجربه کاری 15
سن 12
پیشنهاد شغلی در کانادا 10
سازگاری 10
مجموع 100

جدول ریز امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا در مرحله اول

تحصیلاتدیپلم5
فوق دیپلم یک ساله15
فوق دیپلم دو ساله19
دانشگاهی 3 ساله یا بیشتر21
2 مدرک دانشگاهی که یکی از آن‌ها سه ساله یا بیشتر باشد22
کارشناسی ارشد23
دکترا: 2525
مهارت زبانCLB 7 لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ هر کدام 4 امتیاز16
CLB 8 لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ هر کدام 5 امتیاز20
CLB 9 لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ هر کدام 6 امتیاز24
سابقه کاری1 سال در طول 10 سال گذشته9
2 سال در طول 10 سال گذشته11
4 سال در طول 10 سال گذشته13
6 سال و بیشتر در طول 10 سال گذشته15
سن18-35سال12
3611
3710
در ازای هر سال بیشتر یک امتیاز کم خواهد شد.
انطباق‌پذیریسطح زبان همسر با حداقل CLB 45
سابقه تحصیل در کانادا5
سابقه تحصیل همسر در کانادا5
سابقه کار در کانادا10
سابقه کار همسر در کانادا10
داشتن فامیل در کانادا5

جدول امتیاز بندی سن اکسپرس اینتری در مرحله دوم

سنمهاجر متاهلمهاجر مجرد
کمتر از 17 سال00
189099
1995105
20-29100110
3095105
319099
328594
338088
347583
357077
366572
376066
385561
395055
404550
413539
422528
431517
4456
بیشتر از 45 سال00

جدول امتیاز بندی تحصیلات اکسپرس اینتری در مرحله دوم

تحصیلات متاهل همسر متقاضی متاهل مجرد
زیر دیپلم 0 0 0
دیپلم دبیرستان 28 2 30
دوره یک ساله بعد از دیپلم 84 6 90
دوره 2 ساله بعد از دیپلم 91 7 98
دوره 3 ساله و بیشتر بعد از دیپلم 112 8 120
2 مدرک تحصیلی بعد از دیپلم یا بیشتر که حداقل یکی از آن‌ها پس از اتمام دوره 3 ساله باشد. 119 9 128
کارشناسی ارشد یا دوره تخصصی کارورزی 126 10 135
phd 140 10 150

جدول امتیاز بندی سطح زبان اول خارجی (انگلیسی یا فرانسه) اکسپرس اینتری در مرحله دوم

CLB متاهل همسر متقاضی متاهل مجرد
3 و کمتر 0 0 0
5-4 6 1 6
7 16 3 17
8 22 3 23
9 119 9 128
10 به بالا 32 5 34

جدول امتیاز بندی سطح زبان دوم خارجی (انگلیسی یا فرانسه) اکسپرس اینتری در مرحله دوم

CLB متاهل مجرد
4 و کمتر 0 0
5-6 1 1
9 و بیشتر 6 6

جدول امتیاز بندی سابقه کار اکسپرس اینتری در مرحله دوم

سابقه کار متاهل همسر متقاضی متاهل مجرد
کمتر از یک سال 0 0 0
یک سال 35 5 40
2 سال 46 7 53
3 سال 56 8 64
4 سال 63 9 72
5 سال 70 10 80

جدول امتیاز بندی معیار ترکیبی تحصیلات و سابقه کار اکسپرس اینتری در مرحله دوم

تحصیلات یک سال تجربه کانادایی 2 سال تجربه کانادایی
زیر دیپلم 0 0
دوره بعد از دیپلم یک ساله و بیشتر 13 25
دوره بعد از دیپلم 2 ساله و بیشتر 25 50

جدول امتیاز بندی معیار ترکیبی تحصیلات و سطح زبان اکسپرس اینتری در مرحله دوم

تحصیلات CLB 7 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبانی CLB 9 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبانی
زیر دیپلم 0 0
دوره بعد از دیپلم یک ساله و بیشتر 13 25
دوره بعد از دیپلم 2 ساله و بیشتر 25 50

جدول امتیاز بندی معیار ترکیبی سطح زبان و سابقه کار غیر کانادایی اکسپرس اینتری در مرحله دوم

سابقه کار غیر کانادایی CLB 7 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبانی CLB 9 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبانی
فاقد تجربه کاری 0 0
2-1 سال 13 25
بیش از 3 سال 25 50

جدول امتیاز بندی معیار ترکیبی سابقه کاری غیر کانادا و کانادایی کار اکسپرس اینتری در مرحله دوم

تجربه کاری یک سال تجربه کانادایی 2 سال تجربه کانادایی
فاقد تجربه کاری غیر کانادایی 0 0
2-1 سال تجربه کاری غیر کانادایی 13 25
بیش از 3 سال تجربه کاری غیر کانادایی 25 50

جدول امتیاز بندی معیار ترکیبی مدارک مشاغل حرفه‌ای و زبان اکسپرس اینتری در مرحله دوم

تجربه کاری سطح CLB 5 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبانی سطح CLB 9 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبانی
مدرک توانایی در یک مهارت و دانش زبان 25 50

جدول امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا (امتیازات اضافی کلی) در مرحله دوم

عنوان امتیاز
برادر یا خواهر شهروند یا مقیم کانادا 15
سطح NCLC 7 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبان فرانسه و CLB 4 و پایین‌تر در زبان انگلیسی 25
سطح NCLC 7 و بالاتر در تمام مهارت‌های زبان فرانسه و CLB 5 و بالاتر در زبان انگلیسی 50
گواهی 2-1 ساله تحصیل در مقطع متوسطه مدارس کانادا 15
گواهی 3 ساله یا بیشتر تحصیل در مقطع متوسطه مدارس کانادا 30
پیشنهاد شغلی در سطح NOC 00 200
پیشنهاد شغلی در دیگر سطوح 50
مدرک نامزد شدن در یکی از استان‌های کانادا به جز کبک 600

4 min موسسه مهاجرتی قصران گروپ

مدارک لازم برای اکسپرس اینتری کانادا

برای ثبت درخواست اکسپرس اینتری در مرحله اول که ساخت پروفایل است باید مدارکی مانند: نتایج آزمون زبان (آیلتس، سلپیپ و تِف)، گزارش ارزیابی اعتبارنامه آموزشی، گذرنامه یا همان پاسپورت معتبر و مدت‌دار بارگذاری شوند. پس از تأیید مشخصات و اخذ دعوت‌نامه اقامت در کانادا باید مدارکی دیگری نظیر: درخواست‌ها، مدارک هویتی و شخصی مانند: شناسنامه، عکس، کارت ملی، سند ازدواج در صورت متأهل بودن، کارت پایان خدمت یا معافیت و …  گواهی عدم سوءپیشینه، مدارک معتبر سوابق کاری و بیمه و معاینه سلامت پزشکی باید ارائه شود.

مدرک تحصیلی که ارائه می‌دهید حتماً باید ترجمه و معادل‌سازی شده باشد. همچنین بسته به نوع درخواست شما مدارک دیگری مانند: نامه جاب آفر کانادا، دعوت‌نامه برنامه‌های استانی، مدارک تمکن مالی، گواهینامه مهارت‌ها و دوره‌های گذرانده شده، مدرک داشتن حامی یا خانواده درجه یک در کانادا و … موردنیاز هستند.

5 min موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هزینه اکسپرس اینتری

ثبت درخواست در برنامه اکسپرس اینتری بدون هزینه و کاملاً رایگان است. اما مدارکی که برای درخواست اقامت نیاز دارید، مشمول هزینه‌هایی می‌شود. هزینه‌های کلی که برای تمامی روش‌های درخواستی یکسان است، شامل موارد زیر هستند:

 • دریافت مدرک زبان (آزمون): به‌صورت متوسط 300 دلار
 • مدرک ارزیابی اعتبارنامه تحصیلی: به‌صورت متوسط 200 دلار
 • هزینه بیومتریک برای هر فرد: 85 دلار
 • هزینه‌های دولتی برای بزرگسالان: 1325 دلار و برای کودکان: 225 دلار
 • معاینه پزشکی: برای بزرگسالان به‌صورت متوسط 450 دلار و برای کودکان 250 دلار
 • گواهی عدم سوءپیشینه: به‌صورت متوسط 100 دلار

حال بر اساس برنامه‌ای که قصد درخواست از طریق آن را دارید، مبلغی مازاد به هزینه‌های مهاجرت شما افزوده خواهد شد. مثلاً در مهاجرت استانی شما باید هزینه مربوط به آن را نیز پرداخت کنید. یا در صورت نامزد بودن برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری کلاس کانادا که همان پیشنهاد شغلی است، باید دارا بودجه کافی  جهت حمایت از اسکان خود را ثابت کنید. هزینه گواهی تأیید دارابودن بودجه کافی (تمکن مالی) نیز بر اساس تعداد اعضای خانواده تعیین می‌شود. برای یک نفر این مبلغ معادل 213/13 دلار است که در ازای اضافه‌شدن هر فرد مبلغی حدود 560/3 دلار به آن افزوده خواهد شد. به این صورت که خانواده دونفره 449/16 و خانواده 3 نفره 222/20 دلار باید پرداخت کنند.

بخشی از هزینه‌های مهاجرت نیز مربوط به بررسی پرونده شما در اداره مهاجرت کانادا و دریافت مجوز اقامت است. مهم‌ترین هزینه‌های این بخش شامل موارد زیر است:

 • بررسی درخواست: 825 دلار
 • مجوز اقامت دائم: 500 دلار
 • بررسی درخواست همسر: 825 دلار
 • صدور مجوز اقامت همسر: 500 دلار
 • مبلغ صدور مجوز در ازای هر فرزند: 225 دلار
 • انگشت‌نگاری و بیومتریک: 85 دلار در ازای هر نفر

دقت کنید که تمامی مبلغ‌های ذکر شده بر اساس دلار کانادا محاسبه می‌شوند. درصورتی‌که پیگیری پرونده خود را به وکلای مهاجرتی بسپارید، باید هزینه‌ای جدا از تمام مبلغ‌های ذکر شده پرداخت کنید.

سایت ثبت‌نام اکسپرس اینتری کانادا

برای ثبت‌نام اکسپرس اینتری کانادا می‌توانید به وب سایت اداره مهاجرت کانادا به نشانی www.canadavisaexpress.org مراجعه کنید. اما ازآنجاکه هرگونه خطا در ثبت‌نام ممکن است باعث بلاک شدن پروفایل شما شود، بهترین کار کمک‌گرفتن از افراد باتجربه و مؤسسات فعال در زمینه مهاجرت است.

7 min موسسه مهاجرتی قصران گروپ

چرا قصران گروپ !

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به قصران گروپ است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود.

اطلاعاتمان به روز و کامل است

مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

01

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

درهر ساعتی از شبانه روز مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ما در قصران گروپ از صفر تا صد مراحل مهاجرت، از مشاوره و راهنمایی گرفته تا آخرین مراحل اخذ ویزا در کنار شما هستیم

02

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

نگران نباشید! با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی ماند.

03
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085