سرمایه‌ گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا یکی ار روش های مهاجرت به کانادا است متقاضیانی که تجربه تجارت یا مدیریت دارند و یا حتی صاحب شغل (Business) هستند، می‌توانند از طریق آن اقامت دائم کانادا را اخد نمایند. برنامه‌های مهاجرتی سرمایه‌ گذاری در استان‌های مختلف، شرایط و هزینه‌های متفاوتی دارند و متقاضیان با توجه به سرمایه، نوع بیزینس و مقدار عدد سرمایه‌ گذاری می توانند استان مورد نظر خود را انتخاب نمایند.


فرم ارزیابی اقامت کانادا

سرمایه گذاری

سرمایه‌ گذاری در کانادا یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت و دریافت اقامت کانادا است. افراد باتوجه‌ به میزان سرمایه خود می‌توانند از طریق برنامه‌های مختلف مانند کارآفرینی، استارت‌آپ، سرمایه‌ گذاری استانی و یا خرید بیزینس برای مهاجرت اقدام نمایند. استفاده از این روش‌ها هرکدام قوانین و شرایط خاص خود را دارند. همچنین استان‌های مختلف کانادا نیز هرکدام قوانین خاصی برای پذیرش سرمایه‌گذار دارند. شش روش برای اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری در کانادا وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

سرمایه‌گذاری در کانادا4 موسسه مهاجرتی قصران گروپ

سرمایه‌ گذاری استانی برای دریافت ویزای کار کانادا

سرمایه‌ گذاری استانی یکی از روش‌هایی است که چندین استان در کشور کانادا آن را اجرا می‌کنند. این استان‌ها باتوجه‌ به نیاز خود برنامه‌های سرمایه‌ گذاری ارائه می‌دهند و مهاجران می‌توانند از این طریق به این کشور مهاجرت کنند. متقاضیان می‌توانند به همراه خانواده خود اقامت دائم کانادا را دریافت کرده و از مزایای تحصیلی و بهداشتی و … استفاده کنند. هر استان ظرفیت‌های خاص خود را برای سرمایه‌ گذاری دارد. به‌عنوان‌مثال استان آلبرتا در صنعت کشاورزی رونق دارد و می‌توانید در این حوزه سرمایه‌ گذاری کنید.

مهاجرت از طریق استارت‌آپ کانادا

کانادا جایگاه بسیار مناسبی در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار‌های مختلف دارد. افرادی که ایده خاصی داشته باشند می‌توانند با کمک آن برای دریافت اقامت اقدام نمایند. برای استفاده از این روش باید ابتدا با سرمایه‌ گذاران کانادایی صحبت کنید و آن‌ها را برای سرمایه‌ گذاری و حمایت از طرح خود راضی کنید. پس از دریافت نامه حمایت آن‌ها می‌توانید برای دریافت ویزا و مهاجرت به کانادا اقدام نمایید. در این روش ایده شما باید توسط سرمایه‌ گذار کانادایی تأیید شود و سپس برای مراحل بعد اقدام نمایید.

سرمایه‌ گذاری در کانادا با ثبت شرکت

یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌ گذاری در کانادا و درخواست اقامت از طریق آن و دریافت ویزای کانادا ثبت شرکت است. شما می‌توانید هر نوع شرکتی در هر زمینه فعالیتی در کانادا به ثبت برسانید و پس از آن برای دریافت اقامت اقدام نمایید. این نوع ویزا owner operator گفته می‌شود، یعنی شما صاحب یک کسب‌وکار در کانادا هستید. شرکت خود را در کانادا ثبت کرده، سپس اعلام می‌کنید برای اداره این شرکت نیازمند حضور در این کشور هستید. همسر و فرزندان زیر 18 سال شما نیز می‌توانند همراه شما به این کشور مهاجرت کنند.

سرمایه‌ گذاری در کانادا

مهاجرت از طریق بیزینس

این روش مشابه راه‌اندازی شرکت است با این تفاوت که شما اقدام به خرید یک واحد تجاری می‌کنید. این روش work permit نامیده می‌شود و فرد پس از خرید کسب‌وکار می‌تواند برای دریافت ویزای کار کانادا اقدام نماید. برای خرید واحد تجاری یا یک کسب‌وکار در کانادا به حداقل 150 هزار دلار احتیاج دارید.

از مزیت‌های این روش این است که فرزندان شما می‌توانند به‌راحتی از مزایای تحصیل رایگان در این کشور بهره‌مند شوند. همسر شما نیز می‌توانند در این کشور مشغول به کار شده و برای هر کارفرمایی کار کند. در این روش می‌توانید با میزان سرمایه کم نیز اقدام به خرید بیزینس کرده و برای مهاجرت اقدام نمایید. اگر سرمایه کافی دارید، سابقه فعالیت‌های مدیریتی دارید و تسلط کافی به یکی از زبان‌های انگلیسی با فرانسوی دارید، می‌توانید از این روش برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

مهاجرت از طریق خوداشتغالی

خوداشتغالی همان برنامه‌ای است که ورزشکاران و هنرمندان در حوزه‌های مختلف می‌توانند از طریق آن برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. این روش از مرسوم‌ترین روش‌ها میان ورزشکاران و هنرمندان است و به‌راحتی می‌توانند به این کشور مهاجرت کنند. کافی است فرد در یک‌رشته ورزشی فعالیت رسمی و بین‌المللی داشته باشد و یا سابقه و تخصص کافی در یکی از شاخه‌های فرهنگی – هنری داشته باشد. به‌راحتی می‌تواند ویزای کانادا را دریافت و به این کشور مهاجرت کند. این نوع ویزا با نام self-employed شناخته می‌شود. اگر قصد دارید از این طریق برای اقامت اقدام کنید باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • در 5 سال گذشته، حداقل 2 سال سابقه کار حرفه‌ای در یکی از شغل‌های فرهنگی – هنری داشته باشید.
  • علاقه و توانایی بالایی برای شرکت در برنامه‌های ورزشی و فرهنگی – هنری داشته باشید.
  • در سیستم امتیازدهی حداقل 35 نمره از 100 نمره را به دست آورید.
  • تمکن مالی برای زندگی در کانادا حداقل برای 6 ماه داشته باشید.

سرمایه‌گذاری در کانادا3 موسسه مهاجرتی قصران گروپ

مهاجرت و سرمایه‌ گذاری از طریق کارآفرینی

اگر توانایی راه‌اندازی یک شغل و کسب‌وکار در کانادا را دارید و می‌توانید از این طریق به اقتصاد کانادا کمک کنید، می‌توانید ویزای این کشور را دریافت و به این کشور مهاجرت کنید. دولت کانادا به افرادی که بتوانند کسب‌وکاری راه‌اندازی و به اشتغال مردم این کشور نیز کمک کنند، اقامت کانادا می‌دهد.

اگر بتوانید در این زمینه دولت را مجاب کنید، هم حمایت‌های معنوی از شما صورت می‌گیرد و هم حمایت‌های مادی. البته برخی از شرایط و محدودیت‌ها نیز برای شما وجود دارد، به‌عنوان‌مثال باتوجه‌به شهر و استانی که قصد راه‌اندازی کسب‌وکار در آنجا دارید، باید سرمایه کافی نیز داشته باشید. علاوه‌برآن دولت تنها دو سال به شما فرصت می‌دهد تا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی و رونق دهید. در غیر این صورت اموال شما نیز مصادره می‌شود.

مهاجرت و سرمایه‌ گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

برخی از شرکت‌های مهاجرتی توصیه‌هایی مبنی بر خرید ملک و دریافت اقامت از این طریق دارند. بهتر است بدانید طبق قوانین اداره مهاجرت کانادا هیچ برنامه مهاجرتی برای افرادی که در این کشور ملکی خریداری می‌کنند وجود ندارد. برای مهاجرت بهتر است از روش‌های دیگر استفاده کنید، زیرا این روش برای مهاجرت به شما کمک نمی‌کند.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

  • پروسه آسان‌تر سرمایه گذاری در کانادا نسبت به دیگر کشورها
  • کسب درآمد
  • ریسک پایین سرمایه گذاری و احتمال سوددهی بالا

معایب سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

  • به دلیل اینکه آمریکا بزرگترین شریک تجاری کاناداست و از نظر اقتصادی ارتباط تنگاتنگی باهم دارند؛ ممکن است کانادا به اندازه سایر کشورها تنوع تجاری برای سرمایه گذاران خارجی نداشته باشد.
  • در برخی از استان‌ها برای سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید بیزینس و یا راه‌اندازی کسب و کار باید یکی از اعضا مقیم یا شهروند کانادا باشد.

هزینه سرمایه‌ گذاری در کانادا

همان‌طور که مطالعه کردید روش‌های مختلفی برای سرمایه‌ گذاری در کانادا و دریافت اقامت از طریق آن وجود دارد. به همین دلیل هزینه‌های دریافت اقامت نیز متفاوت خواهد بود و باتوجه‌به روش انتخابی تغییر می‌کند. اما می‌توان گفت بین 10 تا 200 هزار دلار برای استفاده از این روش سرمایه احتیاج دارید. بهتر است ابتدا میزان سرمایه و تخصص خود را مشخص کنید، سپس برای مناسب‌ترین روش را برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم این کشور انتخاب کنید. به این صورت می‌توانید به‌ راحتی با سرمایه‌ گذاری در کانادا، شهروند این کشور شوید.

چرا قصران گروپ !

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به قصران گروپ است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود.

اطلاعاتمان به روز و کامل است

مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

01

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

درهر ساعتی از شبانه روز مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ما در قصران گروپ از صفر تا صد مراحل مهاجرت، از مشاوره و راهنمایی گرفته تا آخرین مراحل اخذ ویزا در کنار شما هستیم

02

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

نگران نباشید! با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی ماند.

03
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085