قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

خرید ملک در کانادا

شما از طریق خرید ملک در کشور کانادا می توانید کسب و کاری راه بی اندازید و یا می توانید ملک خود را اجاره دهید تا یک درآمدی هم برای شما باشد.

به هرحال مهاجرت به کانادا از روش خرید ملک راهی برای پس انداز بخشی از دارایتان می باشد.

home 1 قصران گروپ

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک به منزله دریافت اقامت دائم کانادا نمی باشد اما می تواند به عنوان بخشی از سرمایه شما به حساب آید.برای بسیاری از مهاجران این سوال مطرح می‌شود که آیا از حق خرید ملک در کانادا برخوردارند یا خیر؟ و این که اگر این امکان از لحاظ قانونی برای آن‌ها وجود دارد از کجا باید شروع کنند و روند خرید را چگونه باید پشت سر بگذارند؟ در این مقاله قصد داریم به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم و به بهترین شکل مهاجران را برای خرید منزل در کانادا راهنمایی کنیم. در ادامه با تیم تراست همراه باشید.

خرید ملک در کانادا

خرید خانه در کانادا با توجه به بازار خوب ساخت و ساز یکی از راه های خوب و پیشنهادی برای سرمایه گذاری در کاناداست.

اقتصاد کانادا یکی از بزرگترین اقتصاد های جهان است و در بین ۱۵ اقتصاد برتر قرن قرار دارد و خبر خوب اینکه شما میتوانید با داشتن ویزای توریستی کانادا، ملک مورد نظر خود را در کانادا خریداری کنید.

هزینه خرید خانه در کانادا نسبت به دیگر کشور های توسعه یافته دنیا ارزان تر است. بنا براین با خرید خانه در کانادا و درآمد ناشی از اجاره ی آن می توانید به سود خوبی دست پیدا کنید که این یکی از مزایای خرید ملک در کانادا می باشد.

قوانین خرید خانه در کانادا و نحوه خرید ملک در کانادا و شرایط خرید ملک در کانادا در ایالتها و شهرهای مختلف متفاوت می باشد. شهر های بزرگ کانادا مثل تورنتو و ونکوور، از محبوب ترین مقاصد کانادا برای مهاجران هستند. متوسط هزینه خرید یک خانه در کانادا بسیار تحت تاثیر این دو شهر است.

home3 قصران گروپ

فرآیند خرید ملک در کانادا

اگر قصد دارید یک پروسه را به خوبی پشت سر بگذارید بهتر است فرآیند رسیدن به هدف نهایی را از پیش تعیین کنید و با توجه به برنامه نهایی خود، در مسیر رسیدن به آن هدف گام بردارید. اگر شهروند کشور کانادا نیستید و قصد خرید ملک در این کشور را دارید بهتر است در ابتدا با شرایط زندگی و آب و هوای شهرهای مختلف کانادا آشنا شوید و در ابتدای امر یک مقصد مناسب را برای خرید ملک انتخاب کنید. آگاه باشید که پروسه خرید ملک شما در کشور کانادا ممکن است در حدود سه ماه به طول بیانجامد پس بنابراین در انجام این کار صبوری کافی را داشته باشید. شما باید در مرحله اول خانه مورد نظر خود را بیابید که در این راه توجه به چند نکته می تواند مفید واقع شود:

 • از اقوام و دوستان خود در کشور کانادا برای پیدا کردن خانه مورد نظر خود در این کشور کمک بخواهید.
 • روزنامه های کانادا را جهت بررسی تبلیغات فروش ملک مطالعه کنید.
 • به سایت های مرتبط با فروش ملک در کانادا مراجعه کنید.
 • اگر در کانادا هستید، در محله مورد نظر خود قدم بزنید تا خانه های موجود برای فروش را پیدا کنید.

به طور کلی می توان پروسه خرید ملک در کانادا را به شرح زیر خلاصه کرد:

 • خانه مورد نظر خود را بیابید
 • یک مشاور املاک مطمئن و خبره پیدا کنید.
 • یک وکیل مناسب انتخاب کنید
 • حساب های بانکی خود را آماده انتقال پول کنید.
 • پیشنهاد رسمی خود برای خرید ملک را ارائه دهید.
 • شرایط را طوری تنظیم کنید در روز نهایی خرید ملک، بتوانید به وعده های ثبت شده در قرارداد عمل کنید و قرارداد خرید را قطعی کنید
 • ملک خود را بیمه کنید.
home6 قصران گروپ

مالیات بر مالکیت خانه و آپارتمان در کانادا

اشتباه نکنید، خرید خانه، آپارتمان، زمین و به طور کلی املاک در کانادا بدون هزینه نیست. تملک بر اماکن در کانادا مالیاتی دارد که ارزش آن چیزی در حدود ۱ تا ۲ درصد ارزش کل ملک در سال است که بسته به استان و منطقه مورد نظر تغییر می کند. به علاوه، در صورتی که ملک خود را اجاره دهید، مجدداً در ازای مبلغ اجاره‌ی آن، هم اجاره دهنده و هم اجاره گیرنده موظف به پرداخت مالیات به دولت کانادا هستند. باید بدانید که تمامی این مالیات ها برای مهاجران و خارجی‌ها بیشتر است.

اما شاید فکر کنید که این قوانین مالیاتی به ضرر مالکین و سودآوری خرید املاک در کانادا را کاهش می‌دهد. خُب، حدس شما کاملاً درست است. دولت کانادا سیاست‌های مالیاتی را برای جلوگیری از رکود سرمایه‌ها و اموال مردم ایجاد کرده است. بنابراین صاحبان سرمایه با حسابی سر انگشتی درک خواهد کرد که سرمایه گذاری آن‌ها در بازارهای کانادا به سود دهی می‌انجامد و نه با خرید زمین و املاک متعدد.

خرید ملک در کانادا

دریافت وام بانکی کانادا

به فردی که مقیم کشور کانادا نباشد و برای خرید ملک در این کشور اقدام کند، وامی تحت عنوان وام مسکن تعلق می گیرد. برای دریافت وام مسکن در کشور کانادا باید موسسه ای که با وی تجارت را شروع کردید مراجعه کنید. 

 • داشتن حداقل بودجه ۳۵ درصدی از ارزش کل ملک در کانادا 
 • برخورداری از توصیه نامه بانکی در کانادا 
 • نامه تمکن مالی بانکی ۳ماه اخیر 
 • چک معتبر کانادایی 

خرید ملک در کشور کانادا اگرچه منجر به اخذ اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت این کشور نمی شود، اما می تواند مزایای فراوانی مثل ایجاد وابستگی به کانادا، امکان اقامت موقت در آنجا از طریق ویزای توریستی کانادا در مکان مشخص، امکان اجاره سپردن ملک و دسترسی به درآمد ماهانه و غیره را برای شما فراهم کند. برای اینکه بتوانید به ملک مورد نظر خود در کشور کانادا دست پیدا کنید بهتر است حتما موسسه معتبر در کنار شما حضور داشته باشد تا بتواند علاوه بر ارائه پیشنهاد رسمی برای خرید خانه شما، مشکلاتی که به صورت قانونی برای ملک، به صورت احتمالی، وجود دارد را نیز مورد بررسی قرار دهد تا پس از خرید ملک خود دچار درگیری های حقوقی که رفع آن ها ممکن است بسیار زمانبر و پر هزینه باشد نشوید.

مشاورین ما در این زمینه نیز آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند. ضمن اینکه ایشان می توانند با ارائه راهنمایی های صحیح، بهترین مسیر مهاجرت به کشور کانادا را برای شما تشریح کرده و شما را در راه رسیدن به کانادا به عنوان مقصد مورد نظر شما از طرق مختلف قانونی یاری کنند.

تماس با قصران گروپ

اطلاعات تماس خود را در فرم پیش رو وارد کنید، همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر، مستقیما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نام و نام خانوادگی: