خرید ملک در دبی

خرید ملک در امارات

کشور امارات متحده عربی باتوجه‌ به شرایط مناسب و پیشرفت گسترده در تمامی زمینه‌ها در چند سال اخیر توجه بسیاری از ایرانیان را جهت اقامت و شروع کسب‌وکار به خود جلب کرده است.


فرم ارزیابی اقامت

home موسسه مهاجرتی قصران گروپ

خرید ملک در امارات

کشور امارات متحده عربی باتوجه‌به شرایط مناسب و پیشرفت گسترده در تمامی زمینه‌ها در چند سال اخیر توجه بسیاری از ایرانیان را جهت اقامت و شروع کسب‌وکار به خود جلب کرده است. اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال‌های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است، کشور امارات و در رأس آن شهر دبی را می‌توان نام برد.

در کشورهایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد، می‌تواند برای سرمایه‌گذاری موردتوجه قرار گیرد. از مهم‌ترین فواید خرید ملک در امارات این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه‌گذاری در امارات باشد. دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در امارات ، سرمایه‌گذاری کنند. سرمایه‌گذاران خارجی به دنبال یک سرمایه‌گذاری امن در املاک و مستغلات دبی هستند. از سوی دیگر آن‌ها متقاضی بهترین مکان‌ها و مراکز فروش مناسب جهت خرید ملک در دبی می‌باشند. جهت یک سرمایه‌گذاری امن، بررسی استانداردهای سرمایه‌گذاری و نظام حقوقی و اداری کشور موردنظر می‌تواند بسیار مفید باشد.

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری و شروع تجارت در امارات هستید، خرید ملک در امارات یا دبی یکی از گزینه‌های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می‌شود. پس از تصویب قانون Freehold 2020 خرید ملک در دبی امکان‌پذیر است و متقاضیان خارجی می‌توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک کنند.

خرید ملک در امارات

شرایط خرید ملک در امارات

وقتی فردی که از اتباع کشور امارات متحده عربی نیست تصمیم به خرید ملک در امارات می‌گیرد، ابتدا باید سرمایه اولیه و میزان نقدینگی خود را برای خرید مشخص و تعیین نماید. بعد هم باتوجه‌به سرمایه اولیه‌ای که دارد، ملک موردنظر را انتخاب نماید.

برای خرید ملک در امارات قبل از هر چیزی لازم است بدانید، اکثر معاملات ملکی در امارات، بین فروشندگان و خریدارانی صورت می‌گیرد که خود در امارات زندگی نمی‌کنند. بنابراین سازمان املاک امارات نحوه انجام معاملات ملکی را به طور بسیار شفاف مشخص نموده و تمامی مشاورین املاک و خریداران و فروشندگان را موظف به رعایت آن کرده است.

برای خرید ملک در امارات اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است که باید برابر با 1000000AED (درهم امارات) باشد. به خاطر داشته باشید که ارزش دارایی شما مبلغ ذکر شده در قرار داد و سند است نه ارزش فعلی آن. برای مثال: اگر ملکی با ارزش 900000AED  (درهم امارات) خریداری کرده باشید ولی ارزش آن در حال حاضر 1 میلیون AED (درهم امارات) باشد فرد واجد شرایط لازم برای دریافت ویزای دارایی امارات نمی باشد. اگر فردی 2 ملک با ارزش هر کدام به مبلغ 500000AED  (درهم امارات) خریداری کند نیز واجد شرایط برای دریافت ویزا نمی باشد.

اگر قصد دارید ملکی را خریداری کنید که دارای چند مالک می‌باشد باید میزان سرمایه شما 1000000AED (درهم امارات) باشد. دررابطه‌با نوع خانه‌ها در شهر دبی می‌توان گفت: خانه‌ها معمولاً به‌صورت ویلایی و یا آپارتمان می‌باشند. از سال 2002 میلادی که اجازه خرید ملک به متقاضیان خارجی داده شد قیمت خانه در این شهر افزایش یافت. از بهترین مناطق برای خرید ملک در امارات و خصوصا شهر دبی، نخل دبی می‌باشد که در 5 کیلومتری داخل آب‌های جمیرا قرار دارد.

خرید ملک در امارات

جهت فروش ملک ضرورتی به حضور فروشنده به‌منظور انتقال مالکیت ملک نیست. مالک می‌تواند وکالتی به‌منظور انتقال ملک به کفیلی در دبی داده و این وکیل قادر خواهد بود این انتقال را در غیاب صاحب ملک انجام دهد. لازم بذکر است که این وکالت‌نامه در سفارتخانه امارات و ممهور به مهر سفارت واقع در کشور مالک تنظیم و صادر می‌گردد. وکیل شخص در دبی با این وکالت‌نامه قادر به خرید ملک در دبی و فروش ملک در دبی می‌باشد.

کشور امارت متحده عربی برای متقاضیان خرید ملک در امارات و اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک دو نوع ویزا صادر می‌نماید، یکی از ویزاها اقامت دو تا 10 سال باتوجه‌به قیمت ملک و دیگری اقامت 6 ماه می‌باشد که امکان ورود به کشور امارات برای چندین بار را فراهم می‌نماید.

در ویزای نوع اول پس از خرید ملک در امارات درصورتی‌که ملک خریداری شده دارای ارزش یک میلیون تا پنج میلیون درهم باشد، اقامت صادر شده دو سال است و با اخذ این ویزا بعد از ۲ سال فرد می‌تواند اقامت دائم دبی را برای خود و خانواده‌اش دریافت کند. قیمت ملک بین 5 الی 10 میلیون درهم باشد، اقامت صادره 5 سال و اگر ارزش ملک بیش از 10 میلیون درهم باشد، اقامت صادره 10 سال خواهد بود، این نوع اقامت در پاسپورت فرد درج می‌گردد و تا زمانی که ملک به شخص دیگری فروخته نشده است، قابل تمدید است.

ویزای نوع دوم ویزای 6 ماهه. شرایط ویزای ۶ ماهه دبی:

خرید ملک باارزش حداقل ۱۰۰۰۰۰۰ درهم امارات

خرید املاکی که گواهی پایان کار داشته باشند (امکان خرید املاک پیش‌فروش وجود ندارد.)

در شرایطی که یک ملک توسط چند نفر خریداری شود، میزان سهم هر یک از سهام‌داران باید حداقل ۱۰۰۰۰۰۰ درهم امارات باشد.

امکان تمدید این ویزا وجود دارد اما منجر به دریافت اقامت دائم نخواهد شد

با این ویزا امکان کارکردن برای فرد و همراهان وی وجود ندارد

هزینه تمدید اعتبار این ویزا ۱۱۰۰ درهم امارات است.

خرید ملک در امارات

زندگی و اقامت در امارات

علاوه بر فواید تجاری و اقتصادی مزایای دیگری نیز دارد همچون معافیت از مالیات. به عنوان مثال در دبی درآمد افراد در این شهر مشمول مالیات نمی‌شود و همین موضوع یکی از دلایل جذب سرمایه‌گذاران به این شهر زیباست.

آموزش و تحصیل از استاندارد بسیار بالایی برخوردار است. شعب رسمی از بهترین مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های دنیا وجود دارد و فرصت ایده‌آل برای ادامه تحصیل فراهم می‌کنند

استانداردهای زندگی در امارات بسیار بالاست. اگر از علاقه‌مندان به زندگی لوکس با حداکثر امکانات هستید در دبی می‌توانید لذت زندگی در یک کلان‌شهر فوق مدرن و پیشرفته را تجربه کنید.

سیستم حمل‌ونقل بسیار کارآمد و در دسترس است و کرایه تاکسی در این شهر هم مقرون‌به‌صرفه است.

فرهنگ متنوع و بالا به علت مهاجرت افراد از کشورها و قاره‌های مختلف، باعث تبدیل‌شدن به کشوری بزرگ و چندفرهنگی شده است.

میزان جرم و جنایت بسیار پایین است و این شهر در عین بزرگی و وسعتی که دارد برای زندگی بسیار امن است.

1 موسسه مهاجرتی قصران گروپ

چرا قصران گروپ !

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به قصران گروپ است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود.

اطلاعاتمان به روز و کامل است

مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

01

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

درهر ساعتی از شبانه روز مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ما در قصران گروپ از صفر تا صد مراحل مهاجرت، از مشاوره و راهنمایی گرفته تا آخرین مراحل اخذ ویزا در کنار شما هستیم

02

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

نگران نباشید! با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی ماند.

03
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085