قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

یکی از کشورهای اروپایی که مشتاقان و علاقه مندان بسیاری برای مهاجرت و زندگی دارد کشور اسپانیا است به همین منظور اسپانیا روش های مختلفی را برای مهاجرت برای علاقه مندان زندگی در کشورش تعیین کرده است که یکی از آنها اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا ست.

از مهترین روش های مهاجرت و زندگی در این کشور دریافت ویزای تحصیلی یا ویزای کاری اسپانیا است.

تحصیل در اسپانیا نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزانتر است به همین علت این کشور انتخاب دانشجویان زیادی به جهت تحصیل و مهاجرت تحصیلی است.

یکی دیگر از روش های زندگی در این کشور اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا است؛ که در این مطلب درباره چگونگی و شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می دهیم.

Residency through financial means in Spain 2 قصران گروپ

اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا یکی از روش های مرسوم برای مهاجرت به کشورهای اروپایی است. اقامت از طریق تمکن مالی به این معنی است که فرد متقاضی قادر به زندگی و پرداخت هزینه های زندگی خود در کشور مقصد بدون نیاز  به کسب درآمدی مازاد است.

در مهاجرت از طریق تمکن مالی متقاضی نیاز به سرمایه گذاری در کشور اسپانیا ندارد و توانایی مالی خود را از طریق اموال منقول و غیر منقول، حساب های بانکی، درآمدها، سهام های دولتی … به اثبات می رساند.

در اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا شما به دولت اسپانیا اثبات می کنید که بدون نیاز به سرمایه گذاری و اشتغال در این کشور می توانید زندگی کنید و درآمد کافی برای گذراندن هزینه های زندگی خود را دارید.

شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

برای زندگی و مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی باید دارای شرایطی باشید که از مهمترین انها موارد زیر است:

مراحل درخواست اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا

برای اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا باید مدارک لازم را فراهم کنید و برای حضور در سفارت وقت دریافت کنید. با مراجعه به سایت سفارت مشخص می کنید که قصد مهاجرت به این کشور را دارید. فرم های مربوطه را پر و تکمیل کنید و هزینه های درخواست شده را نیز پرداخت کرده و در روزی که برایتان مشخص می شود در سفارت حاضر شوید.

 در صورت پذیرفته شدن درخواستتان به شما ویزا تعلق می گیرد، بعد از سفر به اسپانیا با مراجعه به اداره مهاجرت اسپانیا برای کارت اتباع درخواست می دهید که این اقامت 5 ساله است و برای دو سال دیگر می توانید ان را تمدید کنید.

مدارک لازم برای مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا

مزایای مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا از این طریق دارای مزایای بسیاری است:

دریافت تابعیت و پاسپورت اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی یکی از روش های دریافت پاسپورت این کشور است. بعد از 10 سال اقامت در اسپانیا درصورتی که واجد شرایط دریافت پاسپورت اسپانیا باشید می توانید برای دریافت گذرنامه این کشور درخواست دهید.

برای دریافت پاسپورت اسپانیا بهتر است با زبان اسپانیایی آشنایی داشته باشید. اخذ پاسپورت اسپانیا دارای مزایای بی شماری است که مهمترین انها موار زیر است:

امکان افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

پاسپورت اسپانیا یکی از معتبرترین پاسپورت های دنیا است و دارنده آن از مزایای بی شمار این گذرنامه بهره می برد.

همچنین یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا دریافت ویزای تحصیلی این کشور است. متقاضی دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا امکان تحصیل در برترین دانشگاه های اروپا را دارد. وی می تواند بعد از پایان تحصیل در این کشور با دریافت ویزای کاری اسپانیا در این کشور مشغول به کار شود و در صورت دارا بودن شرایط پاسپورت این کشور را دریافت کند.

تماس با قصران گروپ