پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا

< 1 دقیقه

مدت زمان مطالعه

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا

سفارت آمریکا در ایران وجود ندارد و برای دریافت ویزای آمریکا نیاز است که به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید،‌ برای مثال ترکیه!
درست است که سفارت آمریکا در ترکیه نسبتا نزدیک است و می توان برای دریافت ویزای آمریکا به آنکارا سفر کرد اما همچنان بحث زمان و هزینه های اضافی باقیست.

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا به چه مدارکی نیاز دارد؟

در قصران گشت برای پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا که معمولا دو هفته زمان می برد، لازم است که شما پاسپورت، یک وکالتنامه رسمی به همراه شناسنامه خود را به آژانس بسپارید تا در مدت کوتاهی و بدون سفر کردن و  پرداخت هزینه های اقامت، گذرنامه مهر شده و ویزا آمریکای خود را از طریق پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا می توانید با شماره 02188697080 تماس گرفته و با کارشناسان قصران گشت مشورت کنید.

 

مقالات مرتبط

ارسال گذرنامه جهت ویزای کانادا

ارسال گذرنامه جهت ویزای کانادا ارسال گذرنامه جهت ویزای کانادا به این خاطر است که کانادا در ایران سفارتی نداشته […]

زمان مطالعه : < 1 دقیقه

پیکاپ ویزا آمریکا از ابوظبی

پیکاپ ویزا آمریکا از ابوظبی پیکاپ ویزا به این معنی است که شما دریافت ویزا و مهر شدن پاسپورت خود […]

زمان مطالعه : < 1 دقیقه

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا سفارت آمریکا در ایران وجود ندارد و برای دریافت ویزای آمریکا نیاز است که به […]

زمان مطالعه : < 1 دقیقه

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085