5 روش ارزان مهاجرت به کانادا 2023

4 دقیقه

مدت زمان مطالعه

کشور کانادا طبق برنامه ریزی ای که انجام داده بین سال های 2022 تا 2024 پذیرای بیش از 13 میلیون مهاجر خواهد بود ما میخواهیم 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنیم. روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که در این مطلب به توضیح 5 روش ارزان مهاجرت می پردازیم.

5 روش ارزان مهاجرت به کانادا 2023

مهاجرت به کانادا آسان نیست، اقدامات و مراحل زیادی وجود دارد که فرد برای مهاجرت به کانادا باید طی کند تا بتواند با موفقیت ویزای کانادا را دریافت کرده و در مهاجرت به کانادا موفق شود.

همچنین پروسه دریافت ویزای کانادا ممکن است ماه ها  و در برخی موارد سالها زمان ببرد، اما اگر با چند و چون مهاجرت به کانادا و چگونگی دریافت ویزای این کشور آشنا باشید می توانید مسیر مهاجرت به کانادا را آسان کنید.

در ادامه به توضیح 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا می پردازیم با قصران گروپ همراه باشید.

5 روش ارزان مهاجرت به کانادا

  1. مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری به مهاجران اجازه می دهد که در کانادا زندگی و کار کنند و از طریق این برنامه به عنوان کارگر ماهر شناخته میشوند.  این سیستم جدید به مهاجران اجازه می دهد به کانادا مهاجرت کنند و شهروندی این کشور را دریافت کنند و از این طریق در مشاغل کانادا استخدام شوند. در این برنامه مهاجرانی توسط برنامه های فدرال انتخاب می شوند که دارای شرایط زیر باشند:

  • برنامه کارگر ماهر فدرال کانادا – FSWP
  • برنامه تجارت ماهر فدرال کانادا – FSTP
  • برنامه تجربه کاری کانادا – CEC

برنامه اکسپرس اینتری کانادا که یکی از 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا محسوب می شود، این امکان را  به استان ها می دهد تا مناسبترین و بهترین نامزدهای مهاجرت به کانادا  را از این طریق را انتخاب کنند و نیازهای بازار تامین کنند.

  1. مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ کانادا

یکی از سیاست های کشور کانادا یک جا جمع کردن مهاجران وخانواده های آنها است. افرادی که دارای اقامت دائم کانادا هستند می توانند خانواده ی خود را به کانادا دعوت کنند. فرد دعوت کننده حتما باید شهروند کانادا باشد یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد. فردی که می توانید اسپانسر او شوید همسر شما و فرزندان زیر 22 سال شما هستند.به همین علت این روش هم یکی از 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا است. همچنین می توانید اسپانسر پدربزرگ یا مادربزگ خود از طریق سوپر ویزای کانادا شوید.

5 روش ارزان مهاجرت به کانادا

  1. مهاجرت به کانادا از طریق LMIA

بسیاری از متقاضیان دریافت ویزای کاری کانادا در ابتدا از یک کارفرمای کانادایی جاب آفر دریافت می کنند و بعد برای دریافت ویزای کار اقدام می کنند. در مهاجرت به کانادا از طریق LMIA کارفرما ازطریق این سرویس باید شما را معرفی کند و سپس متقاضی مهاجرت به کانادا برای دریافت ویزا اقدام نماید. این روش ممکن است کمی پیچیده باشد اما در صورت موفقیت می توانید منجر به اقامت دائم کانادا شوید.

  1. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی کانادا – PNP

یکی از روش های مرسوم و محبوب برای مهاجرت به کانادا و یکی از 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا ، اقدام به مهاجرت از طریق برنامه استانی این کشور است. استان هایی مانند آلبرتا، انتاریو و بریتیش کلمبیا این روش را برای پذیرش مهاجران در نظر گرفته اند که مسیری ارزان و سریع تر از سایر روش ها است. ضمن اینکه متقاضیان ماجرت به کانادا از این طریق باید در استان های تایید شده و مشخص شده ساکن شوند. به علاوه متقاضی در صورتی که دارای شرایط باشد میتواند در صورت دریافت جاب آفر از کارفرمای کانادایی و در صورت تایید صلاحیت در این کشور مشغول به کار شود.

5 روش ارزان مهاجرت به کانادا

  1. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا 2023 افرادی که صاحب شغل یا بیزنسی در خارج از کانادا هستند میتوانند از طریق سرمایه گذاری در کانادا به این کشور مهاجرت کنند. دولت کانادا با اجازه و فراهم کردن شرایط سرمایه گذاری برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از این طریق را دارند اجازه می دهد تا با ادغام در سیستم رفاهی و دولتی کانادا شرایط خوبی از حضور در کانادا داشته باشند.

در این مورد 2 شرایط ضروری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. برنامه سرمایه گذاری فدرال و برنامه استان کبک.

هر دو برنامه تا حدودی به هم شبیه هستند و متقاضی باید سرمایه بالایی برای سرمایه گذاری داشته باشد و سرمایه گذاری قابل قبولی را حداقل برای 5 سال انجام دهد.

سرمایه گذار می تواند همسر و فرزندان خود را در صورتی که به او وابسته هستند و زیر 22 سال سن دارند همراه خود با کانادا بیاورد.

البته روش های بسیار را میتوان به این 5 روش ارزان مهاجرت به کانادا اضافه کرد، از قبیل مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی، ویزای استارتاپ کانادا و … که در این نوشته به ذکر 5 روش ارزان برای مهاجرت به کانادا در 2023 پرداختیم.

با دریافت اغلب ویزاهای کانادا در صورت داشتن شرایط، امکان تبدیل آن ویزا به اقامت دائم را دارید. داشتن شهروندی و PR کانادا دارای مزایای بی شماری مانند زندگی و اشتغال در کشوری با رفاه اجتماعی بالا و ثبات اقتصادی میباشد.

همچنین با دریافت ویزایی تحصیلی کانادا امکان تحصیل در برترین دانشگاه های کانادا و برترین دانشگاه های دنیا را خواهید داشت.

مقالات مرتبط

راهنمای چک کردن نتایج لاتاری گرین کارت 2025

لاتاری گرین کارت آمریکا شانس بزرگیست که دولت آمریکا در اختیار علاقه مندان مهاجرت به این کشور قرار داده است. … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه

لاتاری آمریکا چیست؟

لاتاری آمریکا 2025 در تاریخ 12 مهر تا 16 آبان مهلت ثبت نام دارد. نزدیک شدن به ماه اکتبر مصادف … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در اردیبهشت 1403 می باشد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085