ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا – یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به کانادا و کار در این کشور برای ایرانیان هم از طریق استارت آپ کانادا است.

در این مطلب قصد داریم، شرایط راه‌اندازی استارتاپ در کانادا، هزینه‌های آن، مراحل دریافت ویزای استارتاپ کانادا را بررسی کرده و اطلاعات مفید دیگری در زمینه اخذ ویزای استارتاپ کانادا برای شما بازگو کنیم.


فرم ارزیابی اقامت کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

استارتاپ کانادا

ویزای کار کانادا برای افراد و کارآفرینانی است که توانایی راه‌اندازی شغل‌های نوآورانه‌ای را داشته باشند. این افراد می‌توانند درخواست خود را ارائه داده و در صورت تأیید برای خود و اعضای خانواده درخواست ویزای کانادا ارائه دهند. استارت آپ کانادا به این صورت است که افراد ایده‌های خود را به کمک بخش خصوصی در کانادا راه‌اندازی و در سطح بین‌المللی توسعه می‌دهند. به این صورت فرد می‌تواند به همراه خانواده برای راه‌اندازی این ایده ویزای

استارتاپ کانادا خود را دریافت کرده و  به کانادا مهاجرت کرده و اقامت کانادا را دریافت کند.

استارت آپ کانادا

شرایط ویزای استارتاپ کانادا

این برنامه یکی از چندین روش مختلفی است که افراد می‌توانند برای دریافت ویزا و مهاجرت به کانادا از آن استفاده کنند. اما این استفاده از این روش نیز شرایط خاص خود را دارد. اول اینکه استارت آپ شما باید کاملاً با قوانین کشور کانادا مطابقت داشته باشد. سپس از یک سرمایه‌گذار در کانادا نامه حمایتی دریافت کرده باشید. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاران مختلف صحبت کرده و ایده خود را ارائه دهید تا یکی از آن‌ها راضی به سرمایه‌گذاری بر روی ایده شما شود.

در نهایت داشتن مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی و همچنین تمکن مالی از شرایط دریافت این نوع ویزا است. در شرایط ذکر شده برای دریافت این نوع ویزا داشتن مدرک تحصیلی ذکر نشده است. اما بهتر است حداقل یک سال تحصیلات دانشگاهی در سابقه و رزومه خود داشته باشید. حداکثر 5 نفر به‌عنوان صاحب کسب‌وکار و شریک می‌توانند درخواست مهاجرت دهند.

ویزای استارت آپ کانادا

دریافت نامه از سرمایه‌گذار

برای درخواست ویزای استارتاپ کانادا شما باید ابتدا با سرمایه‌گذاران صحبت کرده و آن‌ها را برای حمایت از کسب‌وکار خود راضی کنید. زیرا بدون داشتن نامه حمایت از سرمایه‌گذار کانادایی درخواست شما رد می‌شود. سه نوع سرمایه‌گذار کانادایی مورد تأیید وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها نامه حمایت دریافت کنید.

سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر: این افراد سرمایه‌گذارانی هستند که در استارت‌آپ‌های با ریسک بالا اما پتانسیل رشد زیاد سرمایه‌گذاری می‌کنند. این شرکت‌ها باید حداقل 200 هزار دلار برای استارت آپ شما سرمایه‌گذاری کنند.

سرمایه‌گذاران فرشته: این افراد سرمایه لازم برای شروع به کار استارت‌آپ‌های تازه و نوپا را فراهم می‌کنند. حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری آن‌ها باید 75 هزار دلار باشد.

مراکز رشد: مراکزی که در زمینه راه‌اندازی و رشد کسب‌وکار‌ها و استارت‌آپ‌ها فعالیت می‌کنند، مرکز رشد نامیده می‌شوند. 40 مرکز رشد معتبر در برنامه استارت آپ کانادا وجود دارد.

نحوه مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

پس از اینکه درخواست خود را برای مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ثبت کردید، اداره مهاجرت کانادا روند بررسی پرونده را برای صدور ویزای استارتاپ کانادا و اقامت دائم آغاز می‌کند. در این شرایط می‌توانید تا زمان تأیید و صدور مجوز به کمک ویزای ورک پرمیت به کانادا رفته و فعالیت خود را شروع کنید.

درخواست شما ابتدا توسط سرمایه‌گذار بررسی و پس از تأیید برای اداره مهاجرت کانادا ارسال می‌شود. بررسی‌های لازم برای احتمال وجود هرگونه فساد و پول‌شویی نیز بررسی می‌شود. در نهایت با تأیید این اداره مجوز اقامت شما در کانادا صادر می‌شود.

ویزای استارت آپ کانادا

هزینه صدور ویزای استارتاپ کانادا

دریافت این نوع ویزا نیز همانند سایر روش‌ها هزینه‌های مختلفی را به همراه دارد. اولین هزینه مربوط به شرکت‌های سرمایه‌گذاری است. در دو نوع اول شرکت‌ها بر روی ایده سرمایه‌گذاری کرده و مبلغی را نیز به‌عنوان سرمایه‌گذاری به شما می‌دهند و در واقع این شرکت‌ها هزینه‌ای برای شما به همراه ندارند. اما مراکز رشد به دلیل برگزاری دوره‌های آموزشی مبلغی را از شما دریافت می‌کنند. این هزینه بین 50 تا 100 هزار دلار برای مراکز مختلف متفاوت است.

در مرحله دوم هزینه‌ای از شما برای رسیدگی به پرونده در ادامه مهاجرت دریافت می‌شود. این هزینه نیز به‌ازای برنامه استارت آپ و افراد متقاضی مانند همسر، فرزندان و … متفاوت خواهد بود. در نهایت شما باید تمکن مالی کافی حداقل برای یک سال اول زندگی در کانادا داشته باشید. شما باید حداقل 50 درصد هزینه زندگی خود و همراهان را داشته باشید تا زمانی که کسب‌وکار شما راه‌اندازی و به درآمد برسد با مشکل روبرو نشوید.

مدرک زبان موردنیاز ویزای استارتاپ کانادا

همان‌طور که می‌دانید زبان‌های رسمی کشور کانادا انگلیسی و فرانسوی است. شما می‌توانید در آزمون‌های این دو زبان شرکت کرده و مدارک موردنیاز را کسب کنید. برای زبان انگلیسی می‌توانید در آزمون سلپیپ و  Ilets و برای زبان فرانسوی می‌توانید در آزمون‌های تف و TCF شرکت کنید. حداقل نمره قبولی موردنیاز در این آزمون‌ها 5 است.

چرا قصران گروپ !

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به قصران گروپ است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود.

اطلاعاتمان به روز و کامل است

مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

01

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

درهر ساعتی از شبانه روز مشاوران ما اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ما در قصران گروپ از صفر تا صد مراحل مهاجرت، از مشاوره و راهنمایی گرفته تا آخرین مراحل اخذ ویزا در کنار شما هستیم

02

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

نگران نباشید! با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی ماند.

03
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085