بهترین کشورها برای مهاجرت در 2023

4 دقیقه

مدت زمان مطالعه

بهترین کشورها برای مهاجرت – اگر قصد مهاجرت داشته باشید، مطمئنا اولین سوالی که برایتان پیش می آید این است که بهترین کشورها برای مهاجرت کدام است؟ آسانترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

برای انتخاب مقصد مهاجرت باید هدف خود از سفر را مشخص کنید. اینکه برای چه کاری و به چه دلیلی قصد مهاجرت دارید؛ آیا قصد ادامه تحصیل دارید یا برای کار اقدام به مهاجرت کرده اید؛ آیا هدف شما از سفر فقط اقامت است؟

پس از اینکه دلیل مهاجرت را برای خود مشخص کردید می توانید کشور مورد نظر را نیز انتخاب نمایید. فارغ از این مسائل تغییر کشور زندگی مشکلات مربوط به خود را دارد، سازگاری با فرهنگ و جامعه ی جدید، سبک و شرایط متفاوت و بسیاری موارد دیگر که ملزم به مطالعات فراوانی است تا مقصدی را که انتخاب می کنید با شما و شرایط شما کمی منطبق باشد. دراین مقاله به بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2023 می پردازیم؛ با قصران گروپ همراه باشید.

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2022

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2023

1. نیوزلند

جزیره نیوزلند با مناظر و طبیعت خیره کننده، ثبات اقتصادی، کیفیت بالای زندگی در صدر بهترین کشورها برای مهاجرت در 2023 قرار میگیرد. طبق آمار چهارمین کشور در اجرای برابری میان زن و مرد به نیوزلند تعلق گرفته است. 90 درصد از مهاجرانی که در نیوزلند زندگی می کنند این کشور را به سایرین پیشنهاد میدهند. بر طبق نظر سنجی سایت  expat.hsbc مهاجرانی که در جزیره نیوزلند زندگی می کنند بیشتر از سایر مهاجران در کشورهای دیگر به پیشرفت و امید به زندگی اعتقاد دارند.

همچنین بر طبق اطلاعات United Nations بیشتر از  286.000 انگلیسی به نیوزلند مهاجرت کرده اند که این نشان دهنده رضایت آنها از زندگی در این کشور است.

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2022

2. سوئیس

از سطح کیفی زندگی و زبیایی های سوئیس هر چه بگوییم باز هم کم است. اقتصاد با ثبات و قابل اعتماد، سیستم بهداشت کارآمد، مردمانی شاد از مهمترین ویژگی هایی است که سوئیس را باید در لیست کشورهای مد نظر خود برای مهاجرت قرار دهید. بیشتر از 92 درصد ازمهاجران در سوئیس از شرایط ثابت زندگی تا 12 ماه آینده مطمئن هستند که این باعث کاهش استرس میان آنها شده است. نزدیک به 46000 مهاجر انگلیسی در سوئیس زندگی می کنند بنابراین به راحتی با زبان انگلیسی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.همه این شرایط سوئیس را به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تبدیل کرده است.

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2022

3. استرالیا

جالب است بدانید 1.3 میلیون انگلیسی در استرالیا زندگی می کنند! چرا که نه، کیفیت بالای آب وهوا و آموزش و همچنین امنیت فردی و اجتماعی بالا، استرالیا را جزو بهترین کشورها برای مهاجرت تبدیل کرده است. وجود دانشگاه های تراز اول در استرالیا علاقه مندان به تحصیل را به این کشور کشانده است.

همچنین سیستم بهداشت سطح بالا، طبیعت بی نظیر، از آبشارها و دریاچه ها و دشت های زیبا گرفته تا وجود گونه های متنوع جانوری همگی استرالیا را به کشوری خاص تبدیل کرده است. 3000 ساعت بهره مندی از درخشش و نور آفتاب در سال برای همه، بی نظیر است.

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2022

4. کانادا

کشور کانادا با ثبات اقتصادی و سیاسی بالاست که از طرف بسیاری از افراد به خصوص ایرانیان برای مهاجرت انتخاب می شود. 537.000 بریتانیایی تا سال 2021 کانادا را برای مهاجرت انتخاب کرده اند. برابری نژادی، احترام به حقوق زنان، احترام به نیروی کار، ارائه انواع روش های مهاجرت به کانادا ( اکسپرس اینتری، اسپانسرشیپ و مهاجرت تحصیلی به کانادا و … ) همگی مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا را جزو بهترین کشورها برای مهاجرت و در اولویت هر فردی قرار می دهد.

5. هلند

کشور گل ها و طبیعت زیبا چرا نباید در لیست کشورهایی که می توانید برای مهاجرت انتخاب کنید باشد؟ دولت هلند در فراهم کردن نیازهای زندگی برای مردمانش و مهاجران همیشه پیشرو بوده. کشور آسیاب های بادی و لاله ها و البته 23 میلیون دوچرخه! هلند جزو کشورهایی است که در حفظ حقوق زنان پیشرو است. 99% از مردم هلند به برابری جنسیتی اعتقاد دارند و خواهان آن هستند. هلند نرخ بیشترین افرادی که به زبان انگلیسی در کشوری غیر انگلیسی صحبت می کنند را دارا است.

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2022

از دیگر کشورهایی که در لیست بهترین کشورها برای مهاجرت انتخاب میشوند، می توان به انگلیس، آلمان، آمریکا و فرانسه اشاره کرد. البته شاید وجود برخی شرایط مانع از موفقیت در مهاجرت به این کشورها شود.

مثلا کشور انگلیس شرایط سختی را برای افرادی که قصد ورود به این کشور را دارند در نظر گرفته است. همچنین ورود به آمریکا و مهاجرت به این کشور کار چندان ساده ای نیست. مگر خوش شانس باشید و در قرعه کشی لاتاری برنده شوید یا بتوانید از طریق بورس تحصیلی از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرید.

آلمان شرایط تحصیل رایگان را برای افراد علاقه مند به اخذ پذیرش تحصیلی فراهم کرده است، اما در کنار آن سخت گیری هایی را مانند عدم وجود گپ تحصیلی بیشتر از میزان مجاز را نیز در نظر گرفته است که شاید با شرایط بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آلمان سازگار نباشد.

در هر صورت اینکه کدام کشور مقصد شما باشد بستگی به شما و هدفتان از مهاجرت دارد.

گروه مهاجرتی قصران گروپ آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به متقاضیان مهاجرت، اخذ اقامت کانادا و مهاجرت تحصیلی می باشد و شما می توانید با اعتماد به ما مهاجرت کنید.

مقالات مرتبط

پلی تکنیک کوآنتلن کانادا

بدون شک کشور کانادا به دلیل میزبانی دانشگاه­‌های مطرح با رنکینگ بالا در سطح جهان، یکی از کشورهایی است که … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 6 دقیقه

بازار کار شغل آشپزی در کانادا

از آنجایی که کانادا یک مقصد مهاجرتی جذاب برای افراد در مشاغل مختلف بوده و به سبب وجود جاذبه‌ های … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مهاجرت با خرید رستوران در کانادا

برای اخذ اقامت کانادا از روش های مختلفی می توان اقدام کرد، یکی از این راه ها سرمایه گذاری در … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085