قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

ویزای همراه انگلیس

یکی از کشورهای مطرح و شناخته شده در قاره اروپا کشور انگلیس است که یکی از برترین اقتصادهای دنیا را در دست دارد و افراد بسیاری علاقه مند به مهاجرت و زندگی در انگلیس هستند به همین جهت این کشور برنامه های مهاجرتی فراوانی از جمله ویزای همراه انگلیس را در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

در میان ویزاهای انگلیس دریافت ویزای تحصیلی این کشور از متقاضیان بیشتری برخوردار است. وجود دانشگاه های انگلیس در لیست برترین دانشگاه های دنیا، بهره مندی از بهترین سیستم آموزشی و امکان دریافت انواع ویزاهای انگلیس و استفاده از برنامه های مهاجرتی انگلیس باعث انتخاب این کشور به عنوان یکی از برترین کشورهای دنیا برای مهاجرت شده است.

به علاوه سالانه افرادی زیادی اقدام به دریافت ویزای توریستی انگلیس به منظور گردشگری و بازدید از این کشور می کنند.

در میان انواع ویزاهای انگلیس دریافت ویزای همراه انگلیس نیز طرفداران زیادی دارد. اگر درباره ویزای همراه انگلیس اطلاعات کافی ندارید تا ادامه مطلب با قصران گروپ همراه باشید.

ویزای همراه انگلیس

با دریافت هر کدام از ویزاهای انگلیس، متقاضی می تواند اعضای خانواده و یا نزدیکان خود را در صورتی که واجد شرایط دریافت ویزای همراه انگلیس باشند را همراه خود به انگلیس ببرد.

Dependent Visa – یا ویزای همراه انگلیس معمولا به فرزند زیر ۱۸ سال و همسر متقاضی تعلق میگیرد. فرد اصلی یا در واقع فردی که در انگلیس سکونت دارد و برای همراه داشتن خانواده خود درخواست ویزای همراه انگلیس را می دهد باید دارای تمکن مالی کافی باشد و اثبات کند که می تواند هزینه های زندگی خود و خانواده اش را تقبل کند. ویزای همراه انگلیس برای انواع ویزاهای انگلیس صادر می شود.

ویزای همراه دانش آموزی یا تحصیلی به والدین دانش آموزانی اعطا می شود که زیر ۱۲ سال دارند و برای زندگی و حضور در کشور انگلیس نیاز به همراه دارند.

این ویزا که با عنوان ویزای گاردین – Guardian شناخته می شود تنها به یکی از والدین دانش آموز تعلق میگیرد، والد بعدی می تواند با دریافت ویزای توریستی به انگلیس وارد شود.

والد دانش آموز می تواند تا پایان مدت ویزا همراه با فرزند خود در انگلیس بماند اما اجازه کار ندارد و به او اقامت دائم نیز تعلق نمیگیرد.

ویزای همراه ازدواج انگلیس

اگر می خواهید از طریق ازدواج ویزای همراه انگلیس دریافت کنید باید با فردی که تبعه انگلیس است و در این کشور مقیم دائم است ازدواج کنید.

ازدواج باید به صورت دائمی باشد و طول آن کمتر از ۲ سال نیز نباشد. فردی که با او قصد ازدواج دارید باید از شرایط مالی خوبی برای تامین هزینه های زندگی برخوردار باشد. برای اثبات این موضوع ارائه درآمد ماهانه، گردش حساب و تمکن مالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ازواج به هیچ عنوان نباید به صورت صوری یا غیر واقعی باشد؛ در صورت صحت این موضوع جریمه های سنگینی برای فرد در نظر گرفته می شود. همچنین طول ازدواج نباید کمتر از ۲ سال باشد در صورتی که برای همسر متقاضی ویزای همراه صادر شده باشد و ازدواج موفق نباشد و دوام آن کمتر از ۲ سال باشد ویزای همراه باطل می شود.

فردی که از طریق دریافت ویزای همراه انگلیس به این کشور مهاجرت کرده است، می تواند تا ۳ سال دیگر ویزای خود را تمدید کند و بعد از ۵ سال موفق به اخذ اقامت دائم انگلیس از طریق ازدواج شود و پاسپورت این کشور را دریافت کند. پاسپورت انگلیس دارای مزایای بسیارزیادی است که دارنده از آن بهره می برد.

ویزای همراه انگلیس

 ویزای همراه کار انگلیس

فردی که موفق به دریافت ویزای کاری انگلیس شده است می تواند برای همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود درخواست ویزای همراه دهد. در این مورد هم متقاضی باید تمکن و توانایی مالی خود را به اثبات برساند و البته در طی مدت حضور در انگلیس تابع قوانین بوده و دارای سابقه تخلف نباشد.

متقاضی می تواند بعد از ۱۲ ماه حضور در انگلیس برای خانواده خود تقاضای ویزای همراه کار انگلیس نماید.

 ویزای همراه سرمایه گذاری انگلیس

یکی از روش های مهاجرت به انگلیس سرمایه گذاری در این کشور است، متقاضی سرمایه گذاری در انگلیس باید دارای شرایط لازم برای سرمایه گذاری در این کشور باشد.

فردی که موفق به این امر می شود، در ابتدا ویزای ۳ ساله این کشور را دریافت می کند و پس از آن می تواند برای ۲ سال دیگر این ویزا را تمدید کند و سپس اقامت دائم این کشور را دریافت کند.

متقاضی ای  که دارای اقامت دائم انگلیس از طریق سرمایه گذاری در این کشور است می تواند برای اعضای خانواده خود درخواست ویزای همراه دهد.

مانند سایر روش های دریافت ویزای همراه، متقاضی باید توانایی مالی خود را برای پوشش هزینه های همسر و فرزند زیر ۱۸ سال خود به اثبات برساند.

اشتغال به کار همراه در انگلیس

در مورد ویزای همراه انگلیس افرادی که موفق به اخذ ویزای همراه می شوند می توانند در این کشور مشغول به کار شوند. برای کار متقاضی باید دارای شرایط لازم باشد و تمامی مقررات و قوانین این کشور را رعایت کرده باشد. البته اغلب امکان انجام مشاغل آزاد برای متقاضی فراهم است. اشتغال به کار در حرفه ای تخصصی مانند پزشکی و پرستاری در انگلیس شرایط ساده ای ندارد.

شرایط دریافت ویزای همراه انگلیس

در دریافت ویزای همراه انگلیس به یکی از راه های گفته شده، متقاضی باید دارای شرایطی باشد که رعایت آنها بسیار مهم است:

در ویزای همراه ازدواج
 • طول مدت ازدواج شما و همسرتان نباید کمتر از ۲ سال باشد و این ازدواج باید به صورت قانونی باشد
 • هر دو متقاضی ازدواج باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند
 • همچنین همسر و در واقع فردی که اقامت دائم نگلیس را دارد باید تمکن مالی کافی برای هزینه های زندگی داشته باشد
در ویزای همراه خانواده
 • اگر شما مقیم انگلیس هستید و مایل هستید خانواده تان همراهتان باشد، باید از مدت زمان حضور شما در انگلیس ۱۲ ماه گذشته باشد و فقط می توانید برای همسر و فرزند زیر ۱۲ سال خود برای ویزای همراه درخواست دهید.

ویزای همراه انگلیس

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای همراه انگلیس

 • پاسپورت شما باید دارای حداقل اعتبار ۶ ماهه باشد
 • مدارک هویتی از جمله سند ازدواج نیز باید موجود باشد
 • فردی که مقیم انگلیس است باید تمامی مدارک مالی خود را ارئه دهد
 • پراین تمامی فرم های مربوط به درخواست وقت سفارت الزامیست
 • تمامی مدارک درخواست شده از جمله اسناد هویتی و میبایست به صورت ترجمه شده باشد

مراحل اخذ ویزای همراه

 • برای دریافت ویزای همراه باید پس از فراهم کردن اسناد درخواست شده در سایت سفارت حساب کاربری ایجاد نمایید و اقدام به دریافت وقت سفارت نمایید.
 • در روز مصاحبه در وقت تعیین شده و با در دست داشتن اسناد خود به سفارت مراجعه کنید.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

توصیه می کنیم برای جلوگیری از هر گونه اشتباه در این روند از مشاوره کارشناسان ما در قصران گروپ بهره ببرید.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *