مهاجرت به کانادا

هر یک از روش‌های مهاجرتی به کانادا شرایط مخصوص به خود را دارند. همچنین مدارک مورد نیاز در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی متفاوت است؛ اما اغلب مدارکی همچون مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی، سوابق کاری، تمکن مالی و غیره مورد نیاز است.

مهاجرت

مهاجرت کانادا

از بحث‌های داغ این روزها، بلکه سال‌های اخیر مهاجرت به کانادا است. با توجه به رشد اقتصادی و شرایط فوق‌العاده این کشور برای مهاجران، تمایل به پیدا کردن راه‌های آسان و سریع دریافت اقامت کانادا در میان متقاضیان مهاجرت زیاد شده است. اگر شما هم به فکر مهاجرت کانادا هستید، بهتر است ابتدا با شرایط مهاجرت به کانادا آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس در این راه قدم بردارید

کشور کانادا به دلیل فرصت‌های بی‌شمار کسب‌وکار و کیفیت زندگی مطلوب همیشه موردتوجه متقاضیان مهاجرت بوده است . در سال 2021 تغییرات قانونی مهاجرت به کانادا به‌گونه‌ای بوده که راه‌های مهاجرت به آن همچنان هموار است. کانادا از پهناورترین کشورهای جهان است جمعیت پایین این کشور با توجه به مساحت آن و نیاز به نیروی ماهر و متخصص موجب گشته تا بالاترین نرخ مهاجرپذیری در دنیا در کشور کانادا اتفاق بیافتد.

سطح بالای رفاه اجتماعی و اشتغال ، نرخ پایین تورم ، کیفیت بالای زندگی  و آموزش،  دسترسی به بهداشت مناسب و باکیفیت ،دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی ، ثروتمند بودن این کشور به دلیل وجود منابع طبیعی،  و وجود فرهنگ مهاجرپذیر در این کشور از دلایل اصلی تمایل متقاضیان برای مهاجرت به این کشور است.

کشور کانادا به دلیل پذیرش  مهاجرین از کشورهای مختلف از سراسر جهان، به یک کشور چند فرهنگی تبدیل‌شده و رفتار گرم و دوستانه با مهاجرین، کانادا را به مکانی اید ال برای مهاجرت تبدیل کرده است.

مهاجرت کانادا

برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کرد؟

مهاجرت به کانادا کار سختی نیست ، اما نیاز به تحقیقات بسیاری دارد زیرا اگر نقص مدارک و شرایط داشته باشید به‌راحتی ریجکت می‌شوید اما می‌توانید با مشاوره درست، مسیر درست را انتخاب کرده و به‌راحتی به کانادا مهاجرت کنید.

همان‌طور که گفته شد برای دریافت اقامت کانادا چه به‌صورت موقت و چه به‌صورت دائمی نیاز است که شما اطلاعات دقیق و به‌روزی از قوانین مهاجرت به کانادا  و شرایط مهاجرت به کانادا را داشته باشید. ما به شما کمک خواهد کرد که بهترین و  سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا را پیدا کنید.

راه‌های مهاجرت به کانادا

کانادا کشوری ثروتمند، در حال رشد و دارای ثبات اقتصادی بالایی است. از طرفی جمعیت این کشور با توجه وسعت خاک آن کم است .بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟ مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری از طریق برنامه نیروی کار ماهر Skilled Worker، سرمایه‌گذاری در کشور کانادا، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا هستند.

روش‌های مهاجرت به کانادا شامل موارد ذیل است:

مهاجرت کانادا از طریق تخصص کاری

یکی از ویژگی‌های مهاجرت به کانادا از طریق کار، امکان دریافت اقامت دائم این کشور است. به همین دلیل، مهاجرت کاری از پرطرفدارترین روش‌های مهاجرت به کاناداست. اگر مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه شغلی و مهارت زبان و کمتر از ۳۵ سال سن دارید، شانس خود را دریکی از برنامه‌های نیروی کار ماهر امتحان کنید.

خوشبختانه برنامه‌های متنوعی مانند جاب آفر، اسکیل ترید، اسکیل ورکر و … برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد. تفاوت این روش‌ها در نوع و سطح مهارت و پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرمای کانادایی است.

مهاجرت کانادا از طریق تحصیلی

متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می‌توانند ویزای تحصیل و اقامت این کشور را اخذ کنند. متقاضیان بنا به دلایل فراوانی مانند بالا بودن کیفیت آموزشی تحصیلی، اعتبار مدرک دانشگاهی و پذیرش آن در همه کشورهای جهان و همچنین امکان اشتغال پس از فارغ‌التحصیلی به این کشور مهاجرت تحصیلی می‌کنند.

مهاجرت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

در میان روش‌های مهاجرت به کانادا ، روش سرمایه‌گذاری از اهمیت خاصی برخوردار است متقاضیان با دارا بودن شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانند ویزای سرمایه‌گذاری این کشور را دریافت کنند. متقاضیان برای سرمایه‌گذاری در ایالت های مختلف کانادا باید به روش‌های گوناگون عمل کنند.

برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد و در نتیجه شرایط و میزان سرمایه مورد نیاز هم متفاوت است. روش سرمایه‌گذاری، یکی از بهترین روش‌ها برای کارآفرینان، مدیران و افرادی است که توانایی ایجاد شغل برای دیگران رادارند.

مهاجرت کانادا از راه استارتاپ

اگر صاحب ایده جدید و خلاقیت و اختراعی هستید که می‌تواند در بازار جهانی رقابت کند و می‌توانید برای جذب سرمایه‌گذاران و دریافت اقامت از این طریق، دفاع کنید و یکی از سازمان‌های مربوط به استارتاپ در کانادا آن را تائید کند ، حتماً ویزای استارتاپ کانادا، یکی از بهترین انتخاب‌های شماست.  کانادا افراد نوآوری که توانایی ایجاد شغل در کانادا را داشته باشند با آغوش باز می‌پذیرد

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (ورود سریع)

مهاجرت کانادا برای متخصصین و افراد دارای مهارت، تجربه، تحصیلات و مدرک زبان معتبر به همراه مزایایی شامل: هزینه‌های نه‌چندان بالای دریافت ویزا کانادا، پروسه کوتاه زمانی دریافت ویزا و بدون نیاز به سرمایه‌گذاری در کانادا در کنار امکان دریافت اقامت دائم کانادا.

مهاجرت کانادا

مهاجرت کانادا از طریق خوداشتغالی

بهترین راه دریافت اقامت برای هنرمندان و ورزشکاران سرشناس به‌واسطه داشتن شرایطی همچون: عدم نیاز به سرمایه‌گذاری، هزینه‌های پایین دریافت ویزا، پروسه کوتاه زمانی تا کسب اقامت دائم کانادا ، بدون نیاز به مدارک دانشگاهی و پیشنهاد شغلی از کانادا.

در همین راستا چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید با استفاده از مشاوره کارشناسان مجرب شرکت قصران گروپ به بررسی روش‌های ممکن مهاجرت به کانادا پرداخته ما با بررسی دقیق شرایط هر فرد، بهترین مسیر مهاجرتی را به وی پیشنهاد داده و از بروز هرگونه خطایی در روند مهاجرت به کانادا جلوگیری می‌کنیم.