حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

4 دقیقه

مدت زمان مطالعه

یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری در این کشور است. پیش از اقدام برای دریافت ویزای سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا از این طریق بهتر است از انواع روش های سرمایه گذاری و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا در این کشور اطلاع  پیدا کنید. شاید شما هم این سوال را در ذهن داشته باشید که حداقل میزان سرمایه گذاری در کانادا چقدر است.

در این نوشته به انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا و حداقل میزان سرمایه گذاری در این کشور می پردازیم. تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا و انواع سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا روش های مختلفی دارد که با توجه به شرایط خود می توانید توسط یکی از آنها به کانادا مهاجرت کنید.

  • سرمایه گذاری درکانادا از طریق استارتاپ
  • سرمایه گذاری استانی در کانادا
  • سرمایه گذاری در بورس کانادا

که در این میان سرمایه گذاری استارتاپ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا روشی است که در آن با ایجاد یک کسب و کار و تجارت در کانادا به این کشور مهاجرت کنید. برای اینکه پیشنهاد شما مورد قبول واقع شود باید طرحی که ارائه می دهید دارای ویژگی هایی باشد و از طرف دولت پذیرفته شود. برای مثال طرح تجاری شما باید برای کشور کانادا مفید باشد و ابتکاری در بر داشته باشد. بیزینس پلن شما میبایست از طرف دولت حمایت شود و در واقع نوعی خود اشتغالی در کانادا باشد.

سرمایه گذاری استانی در کانادا

سرمایه گذاری در استان های مختلف کانادا شرایط مختص به خود را دارد و برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در هر استان به مبلغ متفاوتی نیاز دارید. ممکن است روش ها و قانون های سرمایه گذاری در هر استانی نیز با دیگری متفاوت باشد.

برای مثال در استان کبک 3 برنامه مختلف استانی برای سرمایه گذاری وجود دارد:

  • برنامه خوداشتغالی در کبک
  • برنامه سرمایه گذاری در کبک
  • برنامه کارآفرینی در کبک

جهت سرمایه گذاری در کبک باید حداقل تمکن لازم برای ایجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در این استان را داشته باشید. همچنین باید ثابت کنید که این مبلغ به صورت قانونی کسب شده است. حداقل میزان سرمایه گذاری دراستان کبک 220 هزار دلار کانادا است.

مدرک زبان و داشتن رزومه قوی در این امر تاثیر مهمی دارد، طبیعتا در صورتی که سابقه مدیریتی و داشتن شرکت در کشور خود را داشته باشید تاثیر به سزایی در اخذ ویزای سرمایه گذاری دارد.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا چقدراست؟

طبیعی است که پیش از اقدام برای سرمایه گذاری در کانادا از حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا  اطلاع داشته باشید. همانطور که گفته شد این میزان در استان های مختلف کانادا و با توجه به بیزینیسی که قصد راه اندازی آن را دارید متفاوت است اما حداقل میزان برای سرمایه گذاری در کانادا  250 تا 800 هزار دلار کانادا مشخص شده است.

چه افرادی می توانند در کانادا سرمایه گذاری کند؟

می توان گفت همه افرادی که دارای صلاحیت های لازم هستند میتوانند در کانادا سرمایه گذاری کنند. اما داشتن مشخصات زیر برای دریافت ویزای سرمایه گذاری از ضروریات است:

  • برای سرمایه گاری حداقل 250 دلار پول داشته باشید
  • مهارت های لازم برای توسعه تجارت و یا مدیریت آن را داشته باشید
  • تجربیات کافی برای توسعه و یا مدیریت یک بیزینس در کانادا را داشته باشید که این موارد از طریق رزومه شما قابل تشخیص است.
  • سعی کنید مدارک و یا گواهینامه هایی که در این زمینه اخذ کرده اید را در رزومه خود ذکر کرده و مدارک لازم را همراه با سایر مدارک خود تحویل دهید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

کشور کانادا در سال های اخیر فرصت سرمایه گذاری در کشورش را در اختیار علاقه مندان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری قرار داده است.

یکی از مواردی که در سرمایه گذاری بسیار اهمیت دارد سوددهی و بازگشت سرمایه در کوتاه مدت است. مزیت سرمایه گذاری در کانادا این است که بخش اقتصادی در این کشور بسیار متنوع است و افراد در رشته های مختلف اقتصادی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند.

هزینه های راه اندازی کسب و کار در کانادا نسبت به برخی از کشورهای پیشرفته صنعتی به صرفه تر است.

به علاوه سرمایه گذاری در کانادا طیف وسیعی را دربرمیگیرد از بخش کشاورزی گرفته تا راه اندازی شرکت و کسب و کار.

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا امکان دریافت اقامت کانادا و شهروندی این کشور را به متقاضی می دهد.

در هر صورت جهت سرمایه گذاری در کانادا میبایست پیش از اقدام از حداقل میزان سرمایه گذاری در کانادا مطلع شوید و اقدامات لازم برای این امر را پیش از هر اقدامی فراهم کنید.

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در این کشور را دارید و میخواهید اطلاعات بیشتری درباره حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در قصران گروپ در تماس باشید یا صفر تا صد دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را به ما بسپارید.

مقالات مرتبط

راهنمای چک کردن نتایج لاتاری گرین کارت 2025

لاتاری گرین کارت آمریکا شانس بزرگیست که دولت آمریکا در اختیار علاقه مندان مهاجرت به این کشور قرار داده است. … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه

لاتاری آمریکا چیست؟

لاتاری آمریکا 2025 در تاریخ 12 مهر تا 16 آبان مهلت ثبت نام دارد. نزدیک شدن به ماه اکتبر مصادف … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 در اردیبهشت 1403 می باشد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085