قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری در این کشور است. پیش از اقدام برای دریافت ویزای سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا از این طریق بهتر است از انواع روش های سرمایه گذاری و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا در این کشور اطلاع  پیدا کنید. شاید شما هم این سوال را در ذهن داشته باشید که حداقل میزان سرمایه گذاری در کانادا چقدر است.

در این نوشته به انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا و حداقل میزان سرمایه گذاری در این کشور می پردازیم. تا پایان این نوشته همراه ما باشید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا روش های مختلفی دارد که با توجه به شرایط خود می توانید توسط یکی از آنها به کانادا مهاجرت کنید.

  • سرمایه گذاری درکانادا از طریق استارتاپ
  • سرمایه گذاری استانی در کانادا
  • سرمایه گذاری در بورس کانادا

که در این میان سرمایه گذاری استارتاپ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا روشی است که در آن با ایجاد یک کسب و کار و تجارت در کانادا به این کشور مهاجرت کنید. برای اینکه پیشنهاد شما مورد قبول واقع شود باید طرحی که ارائه می دهید دارای ویژگی هایی باشد و از طرف دولت پذیرفته شود. برای مثال طرح تجاری شما باید برای کشور کانادا مفید باشد و ابتکاری در بر داشته باشد. بیزینس پلن شما میبایست از طرف دولت حمایت شود و در واقع نوعی خود اشتغالی در کانادا باشد.

سرمایه گذاری استانی در کانادا

سرمایه گذاری در استان های مختلف کانادا شرایط مختص به خود را دارد و برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در هر استان به مبلغ متفاوتی نیاز دارید. ممکن است روش ها و قانون های سرمایه گذاری در هر استانی نیز با دیگری متفاوت باشد.

برای مثال در استان کبک ۳ برنامه مختلف استانی برای سرمایه گذاری وجود دارد:

  • برنامه خوداشتغالی در کبک
  • برنامه سرمایه گذاری در کبک
  • برنامه کارآفرینی در کبک

جهت سرمایه گذاری در کبک باید حداقل تمکن لازم برای ایجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در این استان را داشته باشید. همچنین باید ثابت کنید که این مبلغ به صورت قانونی کسب شده است. حداقل میزان سرمایه گذاری دراستان کبک ۲۲۰ هزار دلار کانادا است.

مدرک زبان و داشتن رزومه قوی در این امر تاثیر مهمی دارد، طبیعتا در صورتی که سابقه مدیریتی و داشتن شرکت در کشور خود را داشته باشید تاثیر به سزایی در اخذ ویزای سرمایه گذاری دارد.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟

طبیعی است که پیش از اقدام برای سرمایه گذاری در کانادا از حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا  اطلاع داشته باشید. همانطور که گفته شد این میزان در استان های مختلف کانادا و با توجه به بیزینیسی که قصد راه اندازی آن را دارید متفاوت است اما حداقل میزان برای سرمایه گذاری در کانادا  ۲۵۰ تا ۸۰۰ هزار دلار کانادا مشخص شده است.

چه افرادی می توانند در کانادا سرمایه گذاری کند؟

می توان گفت همه افرادی که دارای صلاحیت های لازم هستند میتوانند در کانادا سرمایه گذاری کنند. اما داشتن مشخصات زیر برای دریافت ویزای سرمایه گذاری از ضروریات است:

  • برای سرمایه گاری حداقل ۲۵۰ دلار پول داشته باشید
  • مهارت های لازم برای توسعه تجارت و یا مدیریت آن را داشته باشید
  • تجربیات کافی برای توسعه و یا مدیریت یک بیزینس در کانادا را داشته باشید که این موارد از طریق رزومه شما قابل تشخیص است.
  • سعی کنید مدارک و یا گواهینامه هایی که در این زمینه اخذ کرده اید را در رزومه خود ذکر کرده و مدارک لازم را همراه با سایر مدارک خود تحویل دهید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

کشور کانادا در سال های اخیر فرصت سرمایه گذاری در کشورش را در اختیار علاقه مندان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری قرار داده است.

یکی از مواردی که در سرمایه گذاری بسیار اهمیت دارد سوددهی و بازگشت سرمایه در کوتاه مدت است. مزیت سرمایه گذاری در کانادا این است که بخش اقتصادی در این کشور بسیار متنوع است و افراد در رشته های مختلف اقتصادی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند.

هزینه های راه اندازی کسب و کار در کانادا نسبت به برخی از کشورهای پیشرفته صنعتی به صرفه تر است.

به علاوه سرمایه گذاری در کانادا طیف وسیعی را دربرمیگیرد از بخش کشاورزی گرفته تا راه اندازی شرکت و کسب و کار.

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا امکان دریافت اقامت کانادا و شهروندی این کشور را به متقاضی می دهد.

در هر صورت جهت سرمایه گذاری در کانادا میبایست پیش از اقدام از حداقل میزان سرمایه گذاری در کانادا مطلع شوید و اقدامات لازم برای این امر را پیش از هر اقدامی فراهم کنید.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در این کشور را دارید و میخواهید اطلاعات بیشتری درباره حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در قصران گروپ در تماس باشید یا صفر تا صد دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا را به ما بسپارید.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *