قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است ؟

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است ؟  افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند دائما به این فکر می کنند که بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است ؟ و چگونه می توانند در مدت زمان کوتاهی به این کشور مهاجرت کنند.

کشور کانادا برنامه ها و روش های متفاوتی را برای پذیرش مهاجر به کشورش مطرح کرده است که هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند روشی مناسب را انتخاب کرده و از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام نماید.

قبل از اینکه بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است را شرح دهیم کمی در رابطه با انواع روش های مهاجرت به این کشور توضیح می دهیم. با قصران گروپ همراه باشید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

کمتر فردی است که قصد ادامه تحصیل در یکی از کشورهای خارجی را داشته باشد اما کانادا جزو گزینه های او نباشد. حتی عده ای بر این باورند که بهترین روش مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی است. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا فرد متقاضی در ابتدا باید از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرد و مدارک تحصیلی خود و سایر مدارک خواسته شده را برای آنها بفرستد.

در صورتی که مدارک و شرایط کلی متقاضی از طرف دانشگاه مورد قبول واقع شد برای وی دعوتنامه تحصیلی ارسال می شود که با داشتن دعوتنامه اخذ ویزای کانادا سریعتر انجام می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

ازدواج با فردی که شهروند و مقیم دائمی کاناداست و پی آر این کشور را دارد امکان مهاجرت شما به این کشور را نیز فراهم می کند. همسر فرد متقاضی میبایست تمکن و توانایی کافی برای گذران زندگی خود و همسرش را داشته باشد و اسپانسر او شود.

دولت کانادا قوانین سختگیرانه ای را برای مهاجرت از طریق ازدواج قرار داده است؛ بنابراین نمی توان این روش را جزو بهترین روش مهاجرت به کانادا دانست. افسر پیگیری پرونده تحقیقات جامعی را نسبت به واقعی بودن ازدواج فرد متقاضی انجام می دهد تا از صوری نبودن ازدواج مطمئن شود. اما بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است ؟

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است

مهاجرت به کانادا با روش سرمایه گذاری

روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شامل استارتاپ، کارآفرینی، خرید بیزینس، ثبت شرکت و سرمایه گذاری استانی قابل انجام است.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در کانادا می توانید یکی از شرکت های تعاونی، سهامی، خصوصی و یا مشارکتی را ثبت نمایید. روش و قوانین هر استان در ثبت شرکت با دیگری متفاوت است به همین جهت باید از قوانین استان مورد نظر برای ثبت شرکت تبعیت نمایید. قصران گروپ با بهره گیری از کارشناسان مجرب می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

سرمایه گذاری از طریق استارتاپ

برای ثبت استارتاپ باید ثابت کنید که طرح بیزنسی شما کاملا یونیک و دسته اول است و ایده شما می تواند در کانادا بازار کار داشته باشد و باعث اشتغال زایی شود. همچنین دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه کمک بزرگی به شما می کند.

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است ؟ اکثر افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند با سیستم اکسپرس اینتری آشنایی دارند. اکسپرس اینتری یک سیستم امتیاز دهی است که هر چه امتیازات فرد بالاتر باشد شانس دریافت ویزا برای او بیشتر می شود.

می توان گفت یکی از بهترین روش اقامت کانادا روش اکسپرس اینتری و سیستم امتیاز بندی است. این روش از بهترین روش های اقامتی است زیرا فرد در همان ابتدا می تواند اقامت دائم کانادا را بدست آورد و این شرایط تنها برای فرد متقاضی نخواهد بود ؛ اعضای خانواده وی که شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال می شوند نیز می توانند با روش اکسپرس اینتری اقامت دائم کانادا را بدست آورند.

عواملی که امتیازات شما را در این سیستم بالا می برد عبارتند از میزان تحصیلات، سابقه کاری، سن، مهارت های زبانی (انگلیسی یا فرانسوی) و داشتن پیشنهاد کاری است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری ۴ برنامه مهاجرتی وجود دارد:

  • مهاجرت استانی کانادا (Provincial Nominee Programs) PNP
  • اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص فدرال (Federal Skilled Worker Class)
  • تجربه کار کانادایی (Canadian Experience Class)
  • اسکیل ترید یا نیروی متخصص فنی فدرال (Federal Skilled Trades Program)

هر کدام از این برنامه ها دارای شرایطی خاص است که با توجه به موقعیت فرد متقاضی و امتیازاتی که کسب می کند می تواند برای هر کدام از آنها اقدام نماید.

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

این روش مهاجرتی بیشتر مخصوص خانواده هاست و افراد می توانند برای والدین، پدربزرگ و یا مادربزرگ اقامت کانادا بگیرند. در مهاجرت به این طریق شما باید اعلام کنید که شرایط حامی مالی شدن فردی را که به کانادا دعوت می کنید دارید و احتیاجی به حمایت مالی دولت ندارید.

برای اسپانسر شدن فرد باید:

  • شهروند دائم یا مقیم دائم کانادا باشد.
  • بالاتر از ۱۸ سال سن داشته باشد.
  • مجرم نباشد و برای امنیت کانادا تهدید تلقی نشود.
  • به طور همزمان اسپانسر چند فرد نباشد.

بهترین روش مهاجرت به کانادا کدام است؟ 

در واقع اینکه بهترین روش برای مهاجرت به کانادا کدام است به طور قطع وجود ندارد و هر فردی با توجه به شرایط و هدف خود مناسبترین روش را برای مهاجرت انتخاب می کند. هر کدام از روش های مهاجرت به کانادا دارای معایب و مزایایی هستند که با در نظر گرفتن آنها می توانید بهترین روش را انتخاب کنید.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

کارشناسان مجرب ما در قصران گروپ با توجه به شرایط شما بهترین روش برای مهاجرت به کانادا را به شما پیشنهاد می دهند.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *