قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

قطعا شما هم مطلع هستید که سفر به کانادا دشواری های خود را دارد. برای سهولت در دریافت ویزای کانادا دارا بودن سابقه سفر مناسب امتیاز مثبتی محسوب می شود. همچنین تکمیل بودن مدارک که فراهم کردن آنها وابسته به نوع ویزای شماست نیز در اخذ ویزای کانادا بسیار موثر است.شما میتوانید سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا داشته باشید. برای مثال اگر قصد شما دریافت ویزای کاری کانادا است باید  در کنار سایر مدارک، مدارک شغلی خود را نیز ارائه دهید.

همچنین به خاطر داشته باشید که هنگام ورود به کانادا و در فرودگاه آفیسر درباره هدف شما از سفر و نوع ویزای درخواستی سوالاتی می پرسد که باید نسبت به هدفتان از سفر توضیحاتی ارائه دهید.در صورت عدم تطابق پاسخ های شما با مدارک و پرونده از ورود شما به کانادا جلوگیری می شود.

برنامه های مهاجرتی متنوعی توسط دولت کانادا برای متقاضین تدارک دیده شده است که از پر تقاضاترین آنها جاب آفر، اسکیل ورکر و برنامه اکسپرس اینتری هستند.به علاوه ویزای کاری و ویزای تحصیلی کانادا نیز به افراد واجد شرایط اعطا می شود. ویزای توریستی کانادا پرتقاضاترین ویزای کانادا می باشد که همه ساله گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا برای بازدید از کانادا جهت این ویزا درخواست می دهند.

هانطور که گفته شد ممکن است دریافت ویزای کانادا در برخی موارد دشوار باشد، داشتن پاسپورت دومینیکا یکی از امتیازاتی است دارنده آن بدون نیاز به اخذ ویزای کانادا می تواند به این کشور سفر کند.

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

اخذ ویزا و سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

دارنده پاسپورت دومینیکا علاوه بر امتیاز سفر به بیش از ۱۴۴ کشور می تواند بدون نیاز به دریافت ویزا به کشور کانادا سفر کند. شاید مانند بسیاری از افراد نام کشور دومینیکا برای شما هم ناآشنا باشد، در ادامه مطلب به توضیحی کوتاه درباره این کشور و چگونگی دریافت پاسپورت دومینیکا می پردازیم.

درباره دومینیکا

دومینیکا کشوری جزیره ای است که  در دریای کارائیب واقع شده. این جزیره که در گذشته از مستعمرات انگلیس بوده و به تازگی از انگلیس جدا شده و به عنوان کشوری جدید علام استقلال کرده است.

همچنان دومینیکا با انگلیس روابط دیپلماتیک و تجاری خود را ادامه می دهد و یکی از مزایای داشتن پاسپورت دومینیکا سفر به انگلیس بدون ویزای این کشوراست.

کشور دومینیکا پیشنهاد اعطای پاسپورتش را برای افرادی که علاقه مند به داشتن و استفاده از مزایای گذرنامه این کشور هستند را به تازگی مطرح کرده است.

علاوه بر هزاران امتیازی که دارنده پاسپورت دومینیکا از آن بهره می برد، سفر به کانادا را باید در صدر لیست قرار داد.

دریافت پاسپورت دومینیکا کار دشواری نیست، حتی نیازی به حضور و زندگی متقاضی در این کشور ندارد!

یکی از روش های دریافت پاسپورت دومینیکا سرمایه گذاری در این کشور است. سرمایه‌گذاری در دومینیکا به دو روش امکان‌پذیر است. می‌توانید با پرداخت کمک بلاعوض به دولت و یا خرید ملک شهروندی این کشور را دریافت کنید و اقدام به سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا کنید.

با دریافت پاسپورت دومینیکا امکان سفر به ۱۴۴ کشور بدون نیاز به ویزا نصیب شما خواهد شد. افرادی که اهل سفرهای مکرر به کشورهای مختلف هستند پاسپورت دومینیکا کمکی برای سفرهای بی دردسر و یا بدون نیاز به دریافت ویزا محسوب می شود.کانادا هم جزو سرزمین هایی است که متقاضی سفر به این کشور پهناور می تواند با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزای کانادا اقدام به سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا کنید.

پاسپورت دومینیکا امکان حضور در کانادا تا ۳ ماه را به شما می دهد. با داشتن پاسپورت دومینیکا در دریافت ویزای مالتی کانادا را سهولت می بخشد.

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا

اگر هنوز هم نمی دانید چطور پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید، مراحل دریافت گذرنامه دومینیکا به شرح زیر است:

  1. تکمیل فرم های مربوط به دریافت پاسپورت
  2. تهیه مدارک درخواست شده و ارسال آنها
  3. پس از بررسی پرونده و انجام تحقیقات نامه اعلام نظر دولت را دریافت خواهید کرد
  4. در صورت تایید پرونده، متقاضی باید هزینه های مربوطه را به حساب دولت واریز کند.

دریافت پاسپورت دومینیکا یکی از روش های سفر به دغدغه و بدون نیاز به ویزای کانادا است و دارنده آن با خیالی آسوده می تواند به این کشور و به طور موقت سفر کند و سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا امکان پذیر شود.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *