قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

مشاغل مورد نیاز لهستان

کشور لهستان یکی از کشور‌های اروپایی با هزینه‌های زندگی پایین، امنیت بالا و رفاه اجتماعی بالا می‌باشد. کیفیت زندگی در این کشور و از طرف دیگر شرایط کاری باعث شده است که هر ساله مهاجرت کاری به کشور لهستان افزایش یابد. به خصوص اینکه هموطنان ما در ایران نیز کشور لهستان را برای اقامت کاری و سرمایه‌ گذاری نیز انتخاب می‌کنند.

اگر شما می‌خواهید ویزای کار لهستان را به دست بیاورید باید ابتدا لیستی از جدیدترین مشاغل مورد نیاز لهستان را در اختیار داشته باشید چون در این صورت شانس دریافت ویزای جستجوی کار لهستان برای شما افزایش می‌یابد. در واقع دولت لهستان از متقاضیانی استقبال می‌کند که خلا‌های کاری این دولت را پر می‌کنند.

در این مطلب با ما همراه باشید تا مشاغل مورد نیاز لهستان را به شما معرفی کنیم.

مشاغل مورد نیاز لهستان

بررسی جدیدترین لیست مشاغل مورد نیاز لهستان براساس رشته

این مسأله کاملاً طبیعی است که چون کشور لهستان به عنوان یکی از کشور‌های برتر برای کسب و کار شناخته شده است به همین دلیل اغلب کسانی که به فکر مهاجرت کاری هستند این کشور را نیز در لیست انتخاب‌های خود قرار می‌دهند.

شرایط کار در لهستان برای ایرانیان نیز بسیار ‌ایده‌آل است منوط بر اینکه شما بتوانید در حوزه مشاغل مورد نیاز لهستان فعالیت کنید. این مشاغل براساس رشته‌ها به شرح زیر می‌باشند:

  • مشاغل حوزه پزشکی و سلامت

اگر شما در یکی از رشته‌های پزشکی و سلامت شامل خدمات پزشکی و درمان، دندانپزشکی، داروسازی، روانشناسی، مغز و اعصاب، قلب و عروق، اطفال، ژنتیک و تخصص زنان و زایمان تحصیل کرده‌اید شک نداشته باشید که کشور لهستان بهترین شرایط کاری را برای شما فراهم می‌کند.

میزان تقاضای جذب نیرو در این زمینه‌ها در کشور لهستان بسیار بالا است و اگر شما بتوانید ویزای کاری لهستان در این زمینه‌ها را به دست بیاورید دولت لهستان خدمات بسیار خوبی را برای شما ارائه می‌کند.

از طرف دیگر این مشاغل جز مشاغل پردرآمد در کشور لهستان شناخته شده‌اند. بنابراین اگر شما یک متخصص در حوزه‌های پزشکی هستید می‌توانید در کشوری با امنیت بالا، هزینه‌های زندگی پایین و رفاه اجتماعی بسیار بالا زندگی خوبی را در کنار خانواده تجربه کنید.

مشاغل مورد نیاز لهستان

  • مشاغل حوزه فنی و مهندسی

به طور کلی کشور لهستان به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت کاری در زمینه رشته‌های فنی و مهندسی شناخته شده است زیرا فعالیت‌های گسترده‌ای را در صنعت و تکنولوژی داشته و در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی را در این حوزه در کشور لهستان شاهد بوده‌ایم.

اگر شما در زمینه‌های مهندسی برق، مکانیک، ساخت و ساز، صنایع شیمیایی و غذایی، مهندسی صنایع، مهندسی ماشین آلات، مهندسی ژنتیک و تکنسین فنی تخصص دارید پیشنهاد می‌کنید همین اکنون شرایط کاری در کشور لهستان را بررسی کرده و در صورتی که از شرایط لازم برخوردار بودید برای مهاجرت دست به کار شوید.

  • مشاغل مربوط به اقتصاد و حسابداری

از دیگر مشاغل مورد نیاز کشور لهستان باید به حسابداری، مدیریت امور مالی، مدیریت بازرگانی و مدیریت امور اقتصادی اشاره کرد. اگر شما بتوانید به زبان لهستانی تسلط کافی داشته باشید و از طرف دیگر اگر در این رشته‌ها تخصص دارید قطعاً شرایط شغلی خوبی را در کشور لهستان به دست خواهید آورد. حتی می‌توانید در ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی لهستان در این رشته‌ها مشغول به کار شوید.

  • مشاغل حوزه فنی

شاید تصور کنید که لهستان فقط در حوزه‌های تخصص پزشکی و مهندسی کشور نیروی کار زیادی را جذب می‌کند ولی لازم است بدانید که اگر شما تکنیسین برق و الکتریک، کارگر ماهر در زمینه ساخت و ساز، تکنسین مکانیک و خودرو، کارگر فلزکاری و تکنسین تعمیراتی صنعتی هستید در کشور لهستان می‌تواند شغل‌های پردرآمدی را به دست آورده و درآمد خود را افزایش دهید.

مشاغل مورد نیاز لهستان

روش‌های پیدا کردن کار در کشور لهستان

سؤال اغلب متقاضیانی که به مؤسسه مهاجرتی قصران گروپ مراجعه می‌کنند تا اقدامات لازم را برای دریافت ویزای کار لهستان انجام دهند این است که چگونه در لهستان کار پیدا کنیم؟

قطعاً شما باید ابتدا از آینده شغلی خود مطمئن باشید و بعد امور مهاجرت خود را انجام دهید. یکی از بهترین روش‌ها این است که جاب آفر داشته باشید. در واقع باید با کارفرمایان در کشور لهستان ارتباط برقرار کنید و نامه جاب آفر یا پیشنهاد کافی را از آن‌ها دریافت نموده و سپس برای دریافت ویزای کار لهستان اقدام نمایید.

همانگونه که گفتیم اگر شما شغلی را که در حوزه مشاغل مورد نیاز لهستان است انتخاب کنید کارفرمایان زیادی در کشور لهستان از شما استقبال خواهند کرد. در صورت داشتن رزومه قوی می‌توانید تحت نظر کارفرمایان در حوزه‌های شغلی مورد نیاز در کشور لهستان فعالیت داشته باشید.

البته شما می‌توانید از طریق سرمایه‌گذاری در کشور لهستان نیز مشغول به کسب و کار شده و در نتیجه یک درآمد شخصی برای خود داشته باشید. برای مثال فرض کنیم که شما می‌خواهید حوزه کاری خود را گسترش داده و شرکتی را نیز در کشور لهستان راه‌اندازی کنید و یا قصد کارآفرینی و خود اشتغالی در کشور لهستان را دارید. در چنین شرایطی شما باید قوانین کشور لهستان را بررسی کنید تا متوجه شوید برای سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی باید چه شرایطی داشته باشید تا از نظر قانونی به مشکلی برخورد نکرده، بتوانید از تسهیلات کشور لهستان استفاده کنید و در نهایت در کنار راه‌اندازی کسب و کار امکان دریافت اقامت کاری برای شما فراهم گردد.

کلام آخر

قطعاً داشتن کسب و کار با درآمد عالی، امنیت شغلی، زندگی اجتماعی بسیار خوب و همچنین رفاه اجتماعی بالا دغدغه همه افراد است. به خصوص کسانی که خانواده تشکیل داده‌اند به این موضوع اهمیت بیشتری می‌دهند.
اگر تصمیم گرفته‌اید مهاجرت کنید و نمی‌دانید کدام یک از کشور‌های اروپایی را انتخاب نمایید می‌توانید با قصران گروپ در ارتباط باشید. ما شرایط شما، تخصص و رزومه شما را بررسی می‌کنیم.

از سوی دیگر بررسی خواهیم کرد که آیا شما می‌خواهید به تنهایی مهاجرت کنید و یا خانواده نیز همراه شما خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این فاکتور‌ها بهترین کشور را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. سپس کارشناسان ما صفر تا صد همه امور جهت مهاجرت کاری شما را انجام خواهند داد.

 

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *