قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

وکیل مهاجرت کانادا کیست؟

همیشه افرادی که قصد عزیمت به کانادا را دارند مردد هستند که آیا از مشاوره و تجربیات یک وکیل مهاجرت استفاده کنند یا خیر! اما وکیل مهاجرت کانادا کیست؟

طی شدن مراحل درخواست مهاجرت پروسه ی مهم و گاهی پیچیده است برای اینکه شما خودتان این کار را انجام دهید میبایست اطلاعات دقیق و کاملی از آن داشته باشید و با توجه به هزینه ای نسبتا زیادی که متحمل می شوید به هیچ وجه نباید دچار اشتباه شوید.

به این جهت به شما پیشنهاد می کنیم اگر اطلاعات کافی و دقیق در امور مربوط به مهاجرت کانادا ندارید بهتر است از یک مشاور و وکیل مهاجرت کانادا کیست؟ استفاده کنید.

وکیل-مهاجرت-کانادا

وکیل مهاجرتی به شخص حقوقدانی گفته می‌شود که به طور تخصصی در زمینه پرونده‌های اقامتی و مهاجرتی فعالیت می کند و با توجه به ارتباط‌های مکرر خود با ماموران سفرای کشورهای خارجی، اطلاعات جامعی از مقررات و قوانین مهاجرتی دارد.

وکیل مهاجرت با آگاهی از آخرین اصلاحات قوانین مهاجرتی کشورها، بهترین و در عین حال کم هزینه‌ترین راه ممکن را برای اخذ ویزا، اخذ اقامت دائم، اخذ اقامت موقت و … را در اختیار شما می گذارد.

قوانین مهاجرتی هر سال و در برخی مواقع هر چند ماه یک بار تغییر می کنند که همین موضوع متقاضیان را با چالش‌های جدی روبرو می‌کند. وکیل مهاجرت از روند آخرین تغییرات اطلاع دارد و شما را از آن مطلع می کند.

وکیل مهاجرت به صورت آکادمیک – دوره وکالت در کانادا به نام Juris Doctor یا JD شناخته می شود. برای گذراندن این دوره ۳ ساله داشتن مدرک کارشناسی الزامیست. پس از قبولی در آزمون وکالت، افرادی که قصد دارند در زمینه مهاجرت فعالیت کنند چند واحد درسی درباره مهاجرت می گذرانند و پس از اتمام دوره تحصیل مجاز به فعالیت به عنوان وکیل مهاجرت دارند.

در برخی از شرکت های مهاجرتی و یا آژانس های هواپیمایی افرادی هستند که در امور مربوط به مهاجرت به کانادا تنها تجربه کافی دارند و مدرک آکادمیک وکالت را دارا نیستند. استفاده از تجربیات دیگران و افراد مجرب همیشه توصیه شده است اما در امور مربوط به مهاجرت وضع کمی فرق می کند. به طور مثال اگر کیس مهاجرتی شما داری مشکل باشد و برای دفاع از مشکل پیش آمده به دادگاه های عمومی یا فدرال کانادا ارجاع داده شوید، برای رفع مشکل خود حتما باید از وکیل مهاجرت بهره ببرید.

وکیل-مهاجرت-کانادا

چه مواقعی از وکیل مهاجرت استفاده کنیم؟

اگر اهل سر و کله زدن با فرم های تکمیل اطلاعات نیستید و یا زمان کافی برای انجام این قبیل کارها را ندارید، مراحل اخذ مهاجرت از کانادا را به یک وکیل مهاجرت بسپارید.

همچنین اگر سابقه ریجکتی از سفارت کانادا دارید حتما از وکیل مهاجرت کانادا و تجارب او استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که از وکیل مهاجرت کانادا با مجوز قانونی کمک بگیرید، زیرا ممکن است عده ای از افرادی که خود را وکیل مهاجرت معرفی می کنند و مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند. لیست و اسامی وکلای قانونی در وب سایت Canada.Ca آورده شده است. حتما قبل از قرارداد بستن با وکیل مهاجرت از اعتبار او آگاهی پیدا کنید.

وکیل مهاجرت کانادا چه کمکی می کند؟

در نظر بگیرید شما قصد مهاجرت به کانادا را دارید اما نمی دانید از کدام روش می توانید اقدام کنید یا روشی را انتخاب می کنید که اصلا مناسب شما و شرایطتان نیست. برای مثال ممکن است برای پذیرش تحصیلی و مهاجرت از این طریق شرایط سنی مطرح باشد اما شما از این موضوع مطلع نباشید و مهاجرت تحصیلی به کانادا را انتخاب کنید. یک وکیل و کارشناس مهاجرت مجرب با توجه به شرایط شما، بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهد.

اگر در روند پرونده مهاجرت خود دچار اشتباه شوید و پرونده تان رد صلاحیت شده و ریجکت شوید به عنوان یک امتیاز منفی در پرونده تان درج می شود و شانس شما در پروسه ی مهاجرت در دفعات بعدی به شدت کاهش می یابد. بهتر است از همان ابتدا با وکیل مهاجرت کانادا مشورت کرده و صفر تا صد کارهای خود را به او بسپارید.

زمانی که از روند و سوالاتی که در روز مصاحبه از شما پرسیده می شود آگاهی ندارید احتمال اینکه در روز مصاحبه رد شوید بسیار است. اگر افسر پرونده از پاسخ های شما اطمینان حاصل نکند کیس شما را مردود اعلام می کند. سابقه ی ریجکتی در پرونده مهاجرت به ثبت می رسد که اتفاق خوبی برایتان نیست.

بنابراین به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به کانادا با وکیل مهاجرت کانادا مجرب در این حوزه مشورت کنید تا در روند مهاجرت و اخذ ویزای کانادا دچار مشکل نشوید.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از چگونگی مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور می توانید از تجربه کارشناسان ما در قصران گروپ استفاده نمایید.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *