قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

بهترین روش دریافت و صدور ویزا کارت برای ایرانیان

ویزا کارت یک تسهیل کننده پرداخت بین المللی به حساب می آید. با داشتن این کارت افراد مقیم کشورهای مختلف می توانند در هر نقطه ای از جهان با این کارت خرید اینترنتی یا حضوری انجام دهند.

کمپانی صدور ویزا کارت در آمریکا، در شهر سانفرانسیسکو واقع شده است. ابتدا صدور این کارت توسط خود کمپانی ویزا انجام می شد ولی سال های طولانیست که مسئولیت صدور آن به بانک ها و دیگر موسسات و مجموعه های مالی واگذار شده است.

صدور ویزا کارت

ویزا کارت چیست؟

visa card،کارتی است که دارای ارزش مالی بوده و می توان با استفاده از آن، مبلغ مشخصی را به حساب های دیگر در کشورهای غیر منتقل کرد.

علاوه بر این، با استفاده از این کارت تراکنشی، می توان از سایت های بزرگی نظیر آمازون، علی بابا و دیگر سایت های معتبر محصول مورد نظر خود را خریداری نمود.

می توان گفت بیش از ۱۵۰ کشور در سراسر جهان انجام عملیات مالی از طریق این کارت بین المللی را پذیرفته اند.

یک کارت بانکی است که بر روی آن ۱۶ رقم اختصاصی  به عنوان شماره ویزاکارت درج شده است. برای این که امکان تقلب و صدور ویزا کارت تقلبی کاهش یابد شماره موجود به وسیله ریز ترش های مخصوص در قسمت جلویی کارت نوشته شده است.  نوار و برچسب مغناطیسی که در طرف پشتی ویزا کارت موجود است می تواند عامل دیگری بر اصل بودن این کارت باشد.

بعد از ارائه توضیحاتی درباره این که ویزا کارت چیست، ممکن است افرادی که به تجارت مشغول هستند بر اساس نیاز خود به خرید برنامه های خارجی به دنبال خرید ویزا کارت برآیند.

امروزه به دلیل اهمیت ویزا کارت و توجه مردم به برقراری ارتباط با خارج از کشور حتی به وسیله خرید، مراکز متعددی در زمینه ارائه این کارت به وجود آمده اند.

لازم به ذکر است که قبل از هر گونه اقدام برای خرید ویزا کارت باید به اعتبار مجموعه و سابقه فعالیت آن توجه داشته باشید. این توجه، باعث می شود که در دام کلاهبرداران و مجموعه های غیر حرفه ای نیفتید. قصران گروپ یکی از مجموعه های معتبر در زمینه ارائه این کارت بوده که سال های زیادی در این حرفه فعالیت داشته و از کشورهای ترکیه و انگلیس این کار را انجام می دهد.

صدور ویزا کارت کردیت کارت

ویزا کارت اعتباری (VISA CREDIT CARD):

کارتی که به افرادی داده می شود که گردش مالی خوبی دارند و از سابقه مالی قابل قبولی برخوردار هستند.

در این نوع از ویزا کارت ها شما می توانید علاوه بر اینکه تا سقف حساب خود استفاده میکنید، میتوانید موجودی منفی نیز داشته باشید به این صورت که اگر در حساب شما پولی هم نبود می توانید تا یک سقف مشخصی برداشت داشته باشید.

صدر ویزا کارت پیش پرداخت

ویزا کارت پیش پرداخت (PREPAID CARD):

این نوع از ویزا کارتها چیزی شبیه به دبیت کارت ها هستند با این تفاوت که حساب بانکی به آن متصل نیست و خود که دارای موجودی مشخصی می باشد.

در واقع از قبل مبلغی در این نوع کارت واریز شده و نمی توان دیگر این نوع از کارت را شارژ کرد یا به صورت دیگری در آن پول واریز کرد.

کارت‌های بانکی پیش پرداخت دارای دو نوع قابل شارژ (Reloadable) و غیر قابل شارژ (Gift Card) می‌باشند.

صدور ویزا کارت دبیت کارت

ویزا کارت دبیت (DEBIT VISA CARD):

این نوع از کارتها به صورتی هستند که شما فقط می توانید تا سقف موجودی حساب خود برداشت انجام دهید.

این ویزا کارتها چیزی شبیه به کارتهای بانکی خودمان هستند که در آن میزان مشخصی مبلغ را شارژ کرده و از آن استفاده می کنید.

با استفاده از دبیت کارت می‌توانید در مرکزهای تجاری به حساب خود دسترسی داشته باشید و از آن پول برداشت کنید.

ویزا کارت ها را می توان در دو دسته بندی کلی قرار داد:

 • ویزا کارت فیزیکی

اگر قصران گروپ را برای تهیه این کارت انتخاب کرده اید، بعد از انجام کلیه مراحل ثبت نام و تحویل مدارک و تمام شدن فرآیند صدور ویزاکارت، این کارت به صورت فیزیکی در اختیار شما قرار می گیرد. به عبارتی، کارتی قابل لمس است که می توان علاوه بر خرید و فروش اینترنتی، تمام خرید های حضوری و انتقال ها را با آن انجام داد. خدمات مالی این ویزا کارت محدودیتی ندارد.

 • ویزا کارت مجازی

همانطور که از نام این نوع ویزا کارت مشخص است، برای پرداخت هایی در دنیای مجازی کاربرد دارد. نمی توان با این کارت، خرید حضوری انجام داد. در واقع، شما فقط اطلاعات کارت را در اختیار دارید و می توانید از آن اطلاعات استفاده کرده و خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

دیگر انواع ویزا کارت عبارتند از:

ویزا کارت در دو نوع مجازی و ویزا کارت فیزیکی صادر می شود. در ویزا کارت فیزیکی شما یک کارت از جنس لمینت پلاستیک دارید که روی آن مانند کارت بانکی یک شماره ۱۶ رقمی و کد سه رقمی درج شده است.

 ویزا کارت های فیزیکی به صورت زیر هستند:

ویزا کارت کلاسیک

 این کارت از تمام قابلیت‌های یک کارت بین‌المللی برخوردار است و شما با خرید کارت کلاسیک ویزا کارت میتوانید ویژگی مهم کارت کلاسیک در مقایسه با سایر محصولات کمپانی ویزا مانند قیمت مقرون‌به‌صرفه آن در مقایسه با کارت‌های گلد و پلاتینیوم را داشته باشید. 

ویزا کارت گلد

این نوع ویزا کارت محدودیت های ویزا کارت های معمولی را ندارد و اعتباری ۳ ساله دارد.بدون سقف موجودی است و قابل استفاده در pos را داراست.

ویزا کارت پلاتینیوم

این نوع از ویزا کارت این امکان را برای شما ایجاد می کند که بدون محدودیت خریدهای خود را از تمامی سایتهای جهانی انجام دهید و شخصا به پنل ویزا کارت خود دسترسی داشته باشید.در این پنل شما میتوانید هم برداشت و هم واریز دلاری داشته باشید و مانند کارتهای بانکی از آن استفاده کنید

ویزا کارت مجازی هم یک نوع دیگر از ویزا می باشد که در واقع مجموعه ای از اطلاعات است که همان کد ۱۶ رقمی را داراست و شامل کد سه رقمی cvv2 و تاریخ انقضاست که می توان از طریق آن پرداخت های آنلاین را انجام داد.

مزایای ویزا کارت

 • حک نام متقاضی بر روی کارت به صورت برجسته
 • قابلیت ارسال اس ام اس به ازای هر تراکنش
 • حساب بین‌المللی دائمی و اعتبار کارت ۸ ساله
 • امکان تمدید اعتبار کارت با پرداخت ۳۰% از کل هزینه ی اولیه
 • قابلیت شارژ به دفعات نامحدود و میزان دلخواه
 • قابلیت شارژ از طریق قصران گروپ و صرافی‌های داخلی
 • دارای کد سوییفت مستقیم
 • قابلیت دریافت وجه از خودپردازهای متصل به شبکه VISA
 • قابلیت رزرو هتل و هواپیما در سراسر جهان
 • فاقد سقف پرداخت
 • دارای اینترنت بانک لحظه‌ای با قابلیت مشاهده‌ ی مانده حساب
 • تنها ویزا کارت دارای اپلیکیشن موبایل در ایران
 • انتقال حواله شخصی به سوییفت و کارت به کارت بدون کارمزد فقط به کارت‌های متصل به همین بانک
 • صدور و تحویل کارت در ایران طی مدت زمان سه الی چهار هفته ی کاری
 • امکان خرید از دستگاه POS
 • امکان برداشت از خودپرداز
 • امکان خرید آنلاین اینترنتی
 • قابلیت دریافت ریفاند
 • قابلیت شارژ تا سقف ۶۰۰۰۰ دلار، یورو یا پوند در سال
 • قابلیت اتصال به کیف پول‌های الکترونیک
 • برداشت از خودپرداز تا سقف ۳۰۰ دلار، یورو یا پوند در روز
 • امکان پرداخت غیرتماسی NFC

صدور ویزا کارت برای ایرانیان چه مزیتی دارد؟

صدور ویزا کارت در برگیرنده فایده و مزیت های گوناگونی برای کاربران خود است. مزایایی که در زیر به بررسی آن ها می پردازیم:

 • گسترش حوزه خرید

با داشتن این کارت، دیگر محدود به خرید درون کشوری نیستید، بلکه می توانید در هر کشوری هر محصولی را که بخواهید، تهیه نمایید.

 • دریافت بدون مرز پول

دستگاه های خود پرداز در کشورهای مختلف برای دادن پول نقد این کارت را قبول می کنند.

 • سهولت خرید از سایت های خارج

برای خرید محصولات از سایت های خارجی که اطلاعات یا محصول فیزیکی می فروشند، می توان از طریق ویزا کارت اقدام کرد.

 • انتقال پول بین ملت ها

با visa card می توان به حساب فردی که در خارج از ایران است پول واریز کرد. از طرف دیگر فردی که در کشور خارجیست از طریق این کارت می تواند به حساب ایرانی پول انتقال دهد.

 • راحتی در داشتن کیف پول

برای داشتن کیف پول الکترونیک لازم است که کارت بین المللی داشته باشید. این ویزا کارت را که از قصران گروپ دریافت می کنید شما را در داشتن کیف پول الکترونیک یاری می کند.

 • سهولت کارهای مهاجرت

در برخی از مهاجرت ها لازم است که افراد در آزمون های زبان شرکت کنند، داشتن ویزا کارت باعث می شود به راحتی بتوان هزینه آزمون را پرداخت کرد. دیگر هزینه های مهاجرت نیز از طریق این کارت قابل پرداخت است.

چگونه در ایران ویزا کارت بگیریم؟

ایران در تمامی زمینه ها تحریم است. تحریم به سیستم بانکی نیز کشیده شده است. به همین دلیل نمی توان به راحتی در ایران اقدام به گرفتن ویزا کارت نمود. موسسات و واسطه هایی وجود دارند که با دریافت مجوز از مراکز ذیربط بین المللی امکان صدور ویزا کارت برای آن ها مهیا است. بنابراین، اگر به دنبال این هستید که چگونه در ایران ویزا کارت بگیرید می توانید به مجموعه قصران گروپ اعتماد کنید. این مجموعه صفر تا صد فعالیت های مربوط به دریافت ویزا کارت را با مجوز معتبر انجام می دهد.

هزینه ویزا کارت چقدر است؟

دریافت هر کارت بانکی مستلزم پرداخت هزینه ای است. برای این که بتوانید به ویزا کارت دسترسی پیدا کنید نیز باید هزینه بپردازید. هزینه های پرداختی بر اساس نوع ویزا کارت متفاوت هست. به طور مثال، قیمت ویزا کارت مجازی نسبت به ویزا کارت فیزیکی کمتر است. دلیل آن نیز می تواند، فرآیند ساده تر دریافت کارت مجازی باشد. چنانچه، مجموعه ما انتخاب شما برای گرفتن ویزا کارت باشد طیف قیمتی می تواند از بر اساس نوع ویزا کارت متغییر باشد.

کلام آخر

visa card به دلیل کاربرد فوق العاده ای که در پرداخت ها و دریافت های بین المللی دارد، می تواند فرایند تجارت و خرید و فروش را راحت تر نماید. از این رو، صدور ویزا کارت را می توان یک مزیت مهم در این عرصه به حساب آورد.

تماس با قصران گروپ

فرم پیش ثبت نام صدور ویزا کارت
نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:(Required)
ویزا کارت قصران گروپ قصران گروپ

4 پاسخ

 1. از خودپرداز ها و pos های داخلی میشه باهاش تراکنش انجام داد؟؟؟

  1. سلام. خیر دوست عزیز خودپردازها و پوزهای داخلی تنها برای بانکهای داخلی قابل استفاده هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *