قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا | شاید باورتان نشود اما بزرگترین آرزوی برخی افراد سفر به آمریکا است. حتی اگر آرزوی شما سفر به آمریکا نباشد برای یکبار هم که شده در ذهن خود درباره چگونگی سفر به این کشور فکر کرده اید.

باید بگوییم سفر به آمریکا و اخذ ویزای این کشور اصلا کار ساده ای نیست و برای دریافت اتواع ان کار سختی را پیش رو دارید.

برای مثال دریافت ویزای تحصیلی امریکا نیاز به شرایط نسبتا سختی مانند دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر و دارا بودن سوابق تحصیلی خوبی دارد. اما سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا این کار را برای شما ساده کرده است.

برای دریافت ویزای کاری آمریکا باید از یک کارفرمای آمریکایی جاب آفر یا پیشنها شغلی دریافت کنید و با فراهم کردن مدارک خواسته شده اقدام به دریافت ویزای امریکا نمایید.

اما قطعا روش هایی برای سفر آسان به آمریکا وجود دارد. یکی از انها لاتاری است. برندگان در قرعه کشی لاتاری شرایط نسبتا ساده تری را برای دریافت گرین کارت و سفر به آمریکا دارند.

اگر در قرعه کشی لاتاری پذیرفته نشده اید و دارای سایر شرایط سفر به آمریکا نیز نیستید امید خود را از دست ندهید. دریافت پاسپورت دومینیکا سفر به آمریکا را بسیار هموار کرده است! در واقع باید بگوییم سفر به امریکا با پاسپورت دومینیکا یکی از روش های ساده برای سفر به ایالات متحده است.

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که گفته شد یکی از روش های سفر به آمریکا دریافت پاسپورت دومینیکاست. بله درست است با دارا بودن پاسپورت کشور دومینیکا می توانید به آسانی به کشور آمریکا و کشورهای دیگری از جمله انگلیس و کشورهای عضو منطقه شنگن سفر کنید.

پاسپورت دومینیکا به دارنده آن این امکان را می دهد که با اخذ ویزای ۱۰ ساله آمریکا به این کشور سفر کنند.

از انجایی که شرایط سفر به آمریکا برای ایرانیان دشوار است، دارا بودن پاسپورت دومینیکا می تواند سفر به آمریکا و دریافت ویزای این کشور را ساده تر کند.

دریافت ویزای توریستی آمریکا با پاسپورت دومینیکا

 ویزای توریستی یا ویزیتور ویزا – visitor visa  ایکی از انواع ویزاهای غیر مهاجرتی امریکاست. دریافت ویزای توریستی آمریکا امکان سفر به آمریکا و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور را که معمولا از ۶ ماه کمتر است را به شما می دهد.

دریافت ویزای توریستی آمریکا یا هر کشور دیگر به شما امکان گشت و گزار و بازدید از کشور مقصد را می دهد اگر به منظور تحصیل یا کار به کشوری سفر می کنید حتما باید ویزای تحصیلی یا کاری آن کشور را دریافت کنید.

 

انواع ویزای توریستی آمریکا

افرادی که برای اهداف تجاری قصد سفر به امریکا را دارند باید اقدام به دریافت ویزای B1 امریکا نمایند. در اعطای ویزای تجاری آمریکا در سال محدودیتی وجود ندارد و در صورت دارا بودن شرایط متقاضی می تواند برای دریافت آن درخواست دهند. دارا بودن پاسپورت دومینیکا دریافت این ویزا را برای متقاضی ساده تر می کند.

یکی دیگر ار انواع ویزای آمریکا ویزای B2 آمریکا ست که نوعی ویزای توریستی است. اگر متقاضی گردشگری، درمان یا بازدید از اقوام هستید میتوانید برای دریافت این ویزا درخواست دهید. مدت اعتبار ویزا ۶ ماه است که پس از اتمام اعتبار آن می توانید ویزای خود را برای ۶ ماه دیگر تمدید کنید.

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

دریافت ویزای ۱۰ ساله  آمریکا با پاسپورت دومینیکا

از امتیازات پاسپورت دومینیکا دریافت ویزای ۱۰ ساله امریکاست. با اخذ این ویزا می توانید در طول ۱۰ سال برای هر چند باری که می خواهید به امریکا سفر کنید و از این کشور خارج شوید در واقع این یک ویزای مولتی است. برای دریافت هر نوع ویزایی نیاز به فراهم کردن مدارک مورد نیاز آن ویزا دارید.

جهت دریافت ویزای غیر مهارتی امریکا پر کردن فرم DS160  ضروری است که باید با دقت و صحیح تکمیل شود. مواردی  از قبیل وضعیت تاهل، وضعیت تحصیلی، درآمد و … از مواردی است که در این فرم از شما سوال می شود.

بعد از تکمیل مدارک و فرم ها و در زمانی که برای شما تعیین میشود باید برای مصاحبه حاضر شوید. دقت داشته باشید که به سوالات افسری که مسئول مصاحبه با شماست با دقت پاسخ دهید که مغایر با اطلاعات شما نباشد. یکی از سوالاتی که ممکن است از شما پرسیده شود این است که چطور پاسپورت دومینیکا را اخذ کرده اید؟

مدارک لازم برای دریافت ویزای آمریکا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که می دانید آمریکا در ایران دارای سفارت خانه نیست بنابراین برای تحویل مدارک و مصاحبه باید به یکی از کشورهای اطراف مانند ترکیه، ارمنستان و یا امارات سفر کنید.

مدارک مورد نیاز:

  • عکس پاسپورتی
  • فرم تکمیل شده درخواست ویزای آمریکا
  • مدارک هویتی
  • ارائه گذرنامه دومینیکا
  • مدارک شغلی و مالی ( تمکن مالی و گردش حساب)
  • واچر هتل و رزرو  بلیط
  • بیمه مسافرتی

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

 

تحصیل در دانشگاه های آمریکا

پاسپورت دومینیکا امکان تحصیل آسانتر و دریافت ویزای تحصیلی را برای دانشجویان ایرانی تسهیل کرده است. با دارا بودن پاسپورت دومینیکا امکان اخذ ویزای تحصیلی امریکا برای شما با شرایط راحت تری فراهم است.

ویزای تحصیلی آمریکا امکان کار کردن در حین تحصیل را برای شما فراهم می کند. اگر در داخل دانشگاه مشغول به کار شوید نیازی به دریافت مجوز از اداره مهاجرت امریکا ندارید اما در یافت مجوز برای کار در خارج از دانشگاه از اداره مهاجرت آمریکا اجازه ضروریست.

دانشجویان مقطع کارشناسی مجاز به ۱۰ ساعت کار و دانشجویان کارشناسی ارشد مجاز  به ۲۰ ساعت کار در هفته هستند.

اخذ پاسپورت دومینیکا علاوه بر امتیازات بی شماری که دارد حضور در کشور امریکا و دریافت ویزای این کشور را تسهیل می کند.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

برای دریافت انواع ویزای آمریکا و ویزای توریستی آمریکا می توانید با مشاوران ما در قصران گروپ در ارتباط باشید.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *