خرید ملک در دومینیکا

5 دقیقه

مدت زمان مطالعه

خرید ملک در دومینیکا

درباره دومینیکا

کشور یا جزیره­ ی دومینیکا  منطقه ای در دریای کارائیب است. روسو پایتخت دومینیکاست.  در سال های گذشته دومینیکا مستعره انگلیس بوده از این رو مردم در این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.  و در سال 1987 دومینیکا از انگلیس جدا شد و به عنوان کشوری مستقل اعلام حضور کرد البته هنوز هم دو کشور مراودات بسیاری با هم دارند برای مثال دارندگان پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا می توانند به انگلیس سفر کنند.

خرید ملک در دومینیکا برای دریافت پاسپورت

اگر در سال های اخیر نام این کشور زیاد به گوشتان خورده بی دلیل نیست. طبیعت زیبای دومینیکا در تمام دنیا مثال زدنی و منحصر به فرد است.  تقاضا برای مهاجرت به دومینیکا و دریافت پاسپورت این کشور افزایش چشمگیری داشته است. برای دریافت اقامت دومینیکا و زندگی در این کشور روش های بسیاری وجود دارد که از مهمترن انها خرید ملک در این کشور و یا دریافت پاسپورت دومینیکا است.

اخذ اقامت دومینیکا

مانند سایر کشورهای دنیا بهترین روش برای دریافت اقامت دومینیکا خرید ملک است. مجوز حضور افراد علاقه مند به دومینیکا از سال 1933 داده شد و امکان خرید ملک در دومینیکا و بهره مندی از مزایای بی شمار اقامت در این کشور فراهم شد.

شگفت انگیزترین مزیت پاسپورت دومینیکا سفر به بیشتر از 140 کشور در جهان مانند کشورهای اتحادیه اروپا و حتی برزیل و سنگاپور و انگلیس بدون نیازبه ویزا است.

شرایط اخذ ملک و دریافت اقامت در دومینیکا

برای خرید ملک در دومینیکا و دریافت اقامت این کشور باید دارای شرایطی باشید که مهمترین آنها را شرح می دهیم:

متقاضی خرید ملک در دومینیکا باید حداقل 18 سال سن داشته باشد.

عدم سوء پیشینه کیفری از شرایط ضروری برای خرید ملک در دومینیکا است.

امنیت برای دولت دومینیکا بسیار اهمیت دارد از این رو برای حفظ حقوق شهروندی و امنیت در کشور فقط به افرادی اقامت و اجازه زندگی داده می شود که فاقد پیشینه کیفری باشند.

همچنین دارا بودن سلامت کامل برای دریافت اقامت و خرید ملک در دومینیکا ضروری است.

خرید ملک در دومینیکا

شرایط خرید ملک در دومینیکا و اخذ اقامت

برای خرید ملک و سرمایه گذاری در دومینیکا باید سرمایه ای به میزان 200.000 دلار آمریکا داشته باشید و ملکی به این ارزش خریداری کرده و تا 3 سال ان را در اختیار داشته باشید و به فروش نرسانید.

از شرایط خرید ملک دراین کشور دارا بودن سن بالای 18 سال می باشد. اخذ اقامت در کشور دومینیکا نیاز به مدرک تحصیلی و زبان ندارد.

قیمت ملک در دومینیکا نسبت به سایر کشورهای حوزه کارائیب پایین تر است. در هنگام ثبت قرارداد خرید ملک در دومینیکا می بایست 10 درصد از مبلغ ملک را بپردازید. ممکن است متحمل هزینه های جانبی دیگری مانند حق انتقال، هزینه های دفتری و قضایی و هزینه های ارزش گذاری روی ملک نیز شوید.

مراحل خرید ملک در دومینیکا

مراحل خرید ملک در دومینیکا

برای خرید ملک در دومینیکا بهتر است این کار را به نماینده یا فردی که در این زمینه دارای سابقه و مهارت است بسپارید.

پس از انتخاب ملکی را که قصد خرید ان را دارید نماینده شما پیشنهاد خرید ان را به فروشنده می دهد.

در صورت موافقت مالک یک نامه پذیرش و یا بیانیه معامله شامل هزینه های نقل و انتقال و خرید و یا ارزیابی قیمت ملک به شما داده می شود.

در صورت پذیرش از سوی دو طرف یک قرارداد فروش و خرید تنظیم می شود.

10 درصد از مبلغ ملک را به عنوان ودیعه پرداخت می کنید. طی یک تفاهم نامه و قراردادی که توسط وکیل تنظیم می شود. این تفاهم نامه که به نام MOT شناخته می شود را همراه با سایر اسناد و فرم های مربوط به نقل و انتقال به اداره ثبت اسناد جهت انتقال و خرید ارائه دهید.

مزایای خرید ملک در دومینیکا

مزایای خرید ملک در دومینیکا

از مهمترین مزایای خرید ملک در دومینیکا امکان دریافت پاسپورت این کشور و بهره مندی از امتیازات بی شمار پاسپورت این کشور است. همانطور که اشاره شد با دریافت پاسپورت دومینیکا می توانید به بیش از 144 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

برای خرید ملک در دومینیکا نیاز به حضور در این کشور ندارید. برای دریافت تابعیت برخی از کشورها حضور مستمر در کشور مقصد از الزامات است، اما دومینیکا اینطور نیست و ضرورتی در ورود و زندگی در ان را ندارید. برای دریافت اقامت دومینیکا باید ملک خود را تا 3 سال نگهداری کنید. بعد از 3 سال اگر قصد فروش آن را کردید نیاز به حضور در دومینیکا نیست و می توانید از راه دور معامله را انجام دهید.

دومینیکا دارای اقتصادی با ثبات است و هنگام خرید ملک جای نگرانی نیست، بله روز به روز به ارزش ملک شما افزوده می شود.

برای دریافت تابعیت دومینیکا می توانید در صندوق دولتی این کشور سرمایه گذاری کنید. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در صندوق دولتی 100 هزار دلار است.

جهت خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور دومینیکا با کارشناسان ما در قصران گروپ در تماس بگیرید و از صفر تا صد چگونگی دریافت پاسپورت و شهروندی این کشور مطلع شوید.

 

خرید ملک در دومینیکا

مزایای خرید ملک در دومینیکا و داشتن پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا جزو کشورهایی است که با انگلیس منافع مشترک دارد و همانطور که اشاره شد در سالهای اخیر از انگلستان جدا شد و اعلام استقلال کرد. به همین جهت دومینیکا که از حمایت انگلیس برخوردار است دارای پاسپورت قدرتمندی است که روز به روز بر ارزش آن نیز افزوده می شود.

با داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید به بیش از 140 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید، کشورهایی مانند انگلیس و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا پاسپورت دومینیکا را معتبر می دانند. با دارا بودن پاسپورت دومینیکا می توانید به راحتی برای اخذ پاسپورت و اقامت امریکا و کانادا نیز اقدام نمایید.

کشور دومینیکا برای اخذ مالیات از شهروندان و تبعه خود شرایط فوق العاده مطلوبی را فراهم کرده است به طوریکه پس از 25 سال از زمان اخذ شهروندی هیچ گونه مالیاتی از افراد دریافت نمیکند و تنها مبلغی که به عنوان مالیات دریافت می پردازید مالیات بردرآمد است که فقط از درآمد ایجاد شده می بایست پرداخت شود.

با داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید در انگلستان اقامت داشته باشید و در هر بار ورود برای 6 ماه در این کشور بمانید.

فرد متقاضی برای اقامت در دومینیکا می تواند برای خواهر و برادر زیر 25 سال خود نیز درخواست اخذ شهروندی نماید.

یکی از مزایای خرید ملک در دومینیکا و کسب اقامت در کشور دومینیکا این است که پروسه دریافت پاسپورت و اقامت این کشور درکمتر از 4 ماه انجام می شود، در هنگام اخذ اقامت این کشور نیاز به مدرک زبان ندارید و حتی نیاز به حضور در کشور دومینیکا را نیز ندارید.

برای خرید ملک در دومینیکا و دریافت پاسپورت این کشور با کارشناسان ما در قصران گروپ تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

مقالات مرتبط

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا | شاید باورتان نشود اما بزرگترین آرزوی برخی افراد سفر به آمریکا است. حتی […]

زمان مطالعه : 4 دقیقه

پیکاپ پاسپورت دومینیکا

یکی از روش های دریافت شهروندی کشور دومینیکا اخذ  پاسپورت دومینیکا و دریافت آن از طریق پیکاپ پاسپورت دومینیکا است. […]

زمان مطالعه : 3 دقیقه

غذاهای محبوب در دومینیکا

غذاهای محبوب هر کشور به نوعی نشان دهنده فرهنگ آن کشور است، غذاهای محبوب در دومینیکا هم کم نیستند و […]

زمان مطالعه : 4 دقیقه

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085