خرید ملک در دومینیکا

خرید ملک در دومینیکا

خرید ملک در دومینیکا

درباره دومینیکا

دومینیکا کشوری جزیره ­ای است که در دریای کارائیب واقع شده است. پایتخت دومینیکا شهر روسو می باشد. در سال 1978 دومینیکا از بریتانیا جدا شد و به عنوان کشوری مستقل اعلام حضور کرد. واحد پول این کشور دلار و مردم در این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند. در سال های اخیر تعداد افرادی که قصد دریافت اقامت دومینیکا از طریق خرید ملک در دومینیکا را دارند به شدت افزایش یافته است؛ زیرا داشتن اقامت و پس از آن پاسپورت دومینیکا دارای مزایای فراوانی است که در این نوشته به آنها اشاره می کنیم.

اخذ اقامت دومینیکا

مانند کشورهای بسیار دیگری بهترین روش برای اخذ اقامت، خرید ملک در دومینیکا است. در سال 1933 به طور قانونی مجوز ورود افراد و خانواده ها به این کشور داده شد و این امکان فراهم شد که افراد از سرتاسر جهان بتوانند اقامت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند و از مزایای بی شمار پاسپورت دومینیکا که پاسپورت معتبری در سرتاسر دنیا می­باشد بهره ببرند.

با داشتن پاسپورت دومینیکا میتوانید به بیشتر از 140 کشور در جهان مانند کشورهای اتحادیه اروپا و شینگن و سنگاپور و انگلیس بدون ویزا سفر کنید. پس اگر شرایط خرید ملک در دومینیکا را دارید با مشاوران مجرب قصران گروپ و شماره 02122118085 تماس گرفته و صفر تا صد خرید ملک و اخذ شهروندی دومینیکا را به طور صحیح و اصولی انجام دهید.

خرید ملک در دومینیکا

 

شرایط خرید ملک در دومینیکا و اخذ اقامت

اگر متقاضی خرید ملک در دومینیکا و اخد اقامت در این کشور هستید می بایست حداقل 18 سال سن داشته باشید.

نباید دارای سوء پیشینه کیفری باشید. دومینیکا برای حفظ حقوق شهروندی و حفظ امنیت در کشور فقط به افرادی اقامت و اجازه زندگی می دهد که دارای پیشینه کیفری نباشند.

از جمله موارد مهمی که برای دولت دومینیکا اهمیت دارد داشتن سلامت کامل است. زمانی که برای اخذ اقامت دومینیکا اقدام می کنید باید با مدارک پزشکی اثبات کنید که در سلامت کامل به سر می برید و درگیر هیچ گونه بیماری نمی باشید.

باید استطاعت مالی داشته باشید. برای دریافت اقامت دومینیکا باید دولت این کشور را متقاعد کنید که دارای توانمندی مالی می باشید و می توانید از پس هزینه های زندگی در این کشور برآیید. همچنین باید ملکی به ارزش حداقل 200.000دلار امریکا خریداری کرده و برای 3 سال مالکیت آن را حفظ کنید. اما بعد از 5 سال می توانید آن را به فروش برسانید.

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا کار بسیار ساده ای است، به طوری که حتی برای دریافت آن نیاز به حضور در این کشور ندارید و در عرض کمتر از 3 ماه می توانید پاسپورت و اقامت خود را دریافت کنید.

خرید ملک در دومینیکا

مزایای خرید ملک در دومینیکا وداشتن پاسپورت دومینیکا

کشور دومینیکا جزو کشورهایی است که با انگلیس منافع مشترک دارد و همانطور که اشاره شد در سالهای اخیر از انگلستان جدا شد و اعلام استقلال کرد. به همین جهت دومینیکا که از حمایت انگلیس برخوردار است دارای پاسپورت قدرتمندی است که روز به روز بر ارزش آن نیز افزوده می شود.

با داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید به بیش از 140 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید، کشورهایی مانند انگلیس و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا پاسپورت دومینیکا را معتبر می دانند. با دارا بودن پاسپورت دومینیکا می توانید به راحتی برای اخذ پاسپورت و اقامت امریکا و کانادا نیز اقدام نمایید.

کشور دومینیکا برای اخذ مالیات از شهروندان و تبعه خود شرایط فوق العاده مطلوبی را فراهم کرده است به طوریکه پس از 25 سال از زمان اخذ شهروندی هیچ گونه مالیاتی از افراد دریافت نمیکند و تنها مبلغی که به عنوان مالیات دریافت می پردازید مالیات بردرآمد است که فقط از درآمد ایجاد شده می بایست پرداخت شود.

با داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید در انگلستان اقامت داشته باشید و در هر بار ورود برای 6 ماه در این کشور بمانید.

فرد متقاضی برای اقامت در دومینیکا می تواند برای خواهر و برادر زیر 25 سال خود نیز درخواست اخذ شهروندی نماید.

یکی از مزایای خرید ملک در دومینیکا و کسب اقامت در کشور دومینیکا این است که پروسه دریافت پاسپورت و اقامت این کشور درکمتر از 4 ماه انجام می شود، در هنگام اخذ اقامت این کشور نیاز به مدرک زبان ندارید و حتی نیاز به حضور در کشور دومینیکا را نیز ندارید.

برای خرید ملک در دومینیکا و دریافت پاسپورت این کشور با کارشناسان ما در قصران گروپ تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.