خرید ملک و ثبت شرکت

3 دقیقه

مدت زمان مطالعه

از شناخته شده ترین روش های مهاجرت به کشورهای دیگر مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، خرید ملک و ثبت شرکت است که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارد.اما یکی از محبوبترین روش ها برای اخذ اقامت و دریافت شهروندی در سایر کشورها خرید ملک و ثبت شرکت است.

اگر قصد سرمایه گذاری و  خرید ملک و ثبت شرکت در کشوری دیگر را دارید پیش از هر چیز باید از شرایط  آن کشور اطلاع پیدا کنید. خرید ملک در هر کشوری قوانین مخصوص به خود را دارد ضمن اینکه باید واجد شرایط این امر باشید. خرید ملک در اروپا ممکن است شرایط ویژه ای داشته باشد که بهتر است پیش از اقدام از آن مطلع شوید.

علاو بر شرایطی که برای سرمایه گذاری تعیین می شود فرد متقاضی باید مدارکی را نیز فراهم کند.

سرمایه گذاری در کشورهای دیگر روش های مختلفی دارد مانند ثبت شرکت، خرید ملک و مستغلات، کارآفرینی، خرید اوراق دولتی که یکی از آسانترین روش ها خرید ملک و مستغلات است.

خرید ملک و ثبت شرکت

شرایط خرید ملک و ثبت شرکت

قبل از اقدام برای خرید ملک و ثبت شرکت در کشور دیگری باید مشخص کنید به چه منظور قصد سرمایه گذاری در کشوری دیگر را دارید.آیا هدف شما از سرمایه گذاری سود دهی است، آیا قصد دریافت شهروندی و پاسپورت آن کشور را دارید؟ اگر هدف شما از خرید ملک دریافت تابعیت آن کشور است باید بررسی کنید کدام کشورها با خرید ملک تابعیت اعطا می کنند.

مثلا کشورهایی مانند قبرس، ترکیه، دومینیکا و یونان در این لیست قرار میگیرند. برای ثبت شرکت در کشوری دیگر باید دارای شرایط اولیه برای این امر باشید.  قدم اول این است که  باید یک طرح تجاری در حوزه تخصصی خودتان داشته باشید.

این طرح باید قابلیت اجرایی داشته باشد و در کشور مقصد به سوددهی برسد. همچنین دولت آن کشور باید طرح شما را تایید کند.

برای ثبت شرکت در کشوری دیگر باید رزومه ای خوب داشته باشید و در آن میزان تسلط شما به کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید مشخص و تایید شود.

خرید ملک و ثبت شرکت

همچنین تسلط به زبان انگلیسی یکی از امتیازاتی است که  روند ثبت شرکت را تسهیل می کند. دقت داشته باشید که صنعتی که در آن فعالیت می کنید باید قابلیت اجرا در کشور مقصد را داشته باشد.

برای ثبت شرکت  و راه اندازی کسب و کار در کشوری دیگر باید قبل از هر چیز بازار کار آن کشور را مورد بررسی قرار دهید.نرخ بیکاری، حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز، اقتصاد کشور، لیست مشاغل مورد نیاز برای بازار کار و …

دریافت تابعیت و کسب اقامت از طریق خرید ملک و ثبت شرکت درهر کشوری متفاوت است اما معمولا در طی 3 تا 5 سال بعد از خرید ملک یا ثبت شرکت موفق به دریافت تابعیت آن کشور می شوید.

اگر قصد خرید ملک و ثبت شرکت در کشوری دیگر را دارید می توانید از مشاوره کارشناسان قصران گروپ بهره ببرید و بهترین روش برای سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط

برنامه تجربه کانادایی

اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) برنامه تجربه کانادایی (CEC) را در سال 2008 راه اندازی کرد تا مسیر اقامت دائم […]

زمان مطالعه : 5 دقیقه

LMIA کانادا چیست؟

 LMIA  –  Labour Market Impact Assessment کانادا مدرکی است که نشان می دهد هیچ شهروند یا مقیم دائم کانادا آماده، […]

زمان مطالعه : 4 دقیقه

شغل وکالت در کانادا

وکالت در کانادا از مشاغل  پر درآمد به شمار می رود. از آنجایی که وکالت با عدالت و حقوق افراد […]

زمان مطالعه : 5 دقیقه

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085