قصران گروپ | مرجع تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا ۲۰۲۴

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا ۲۰۲۴

یکی از روش های مهاجرت به کانادا دریافت ویزای استارتاپ کانادا است. روند اعطای این ویزا ممکن است بنا بر شرایطی بیشتر از مدت زمان تعیین شده باشد اما در هر صورت می توان برای جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا ۲۰۲۴ اقداماتی انجام داد.

اداره مهاجرت استراتژی هایی را برای جلوگیری از تاخیر در پروسه استارت آپ  ویزای کانادا ۲۰۲۴ ارائه داده است.

در حال حاضر از زمان ارسال درخواست تا دریافت اقامت دائم از طریق ویزای استارتاپ حدود ۳۱ ماه طول می کشد.

برای جلوگیری از تاخیر در صدور ویزای استارتاپ کانادا گزینه هایی وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد؛

اتاوا شهری در کانادا، در حال تلاش برای حل این مشکل است. علاوه بر ۸۵ میلیون دلار اختصاص داده شده برای ارائه برنامه های عقب افتاده در سال ۲۰۲۱، ۲٫۱ میلیارد دلار اضافی از بودجه سالانه آن برای بهبود روند مهاجرت در نظر گرفته شده است.

قرار است روند درخواست ویزای استارت آپ کانادا به مرور زمان از ۳۱ ماه کاهش یابد، زیرا ظرفیت سیستم برای پذیرش تعداد فزاینده ای از متقاضیان افزایش می یابد. در این میان، ابزارهایی برای متقاضیان ویزا وجود دارد که بتوانند طبق برنامه خود را به کانادا برسانند و به هدف خود برسند.

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا

درخواست مجوز کار را از طریق برنامه ویزای کار imp را ارسال کنید.
در فرآیند درخواست ویزای استارت آپ، می توان در زمانی که درخواست اقامت دائم در حال بررسی است، برای مجوز کار موقت برای ایجاد کسب و کار در کانادا اقدام کرد. مدیریت مجوزهای کار از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اما دوره لازم برای اخذ اقامت دائم از طریق ویزای کانادا به میزان قابل توجهی طولانی تر است.

متقاضیان ویزای کار باید گواهی تعهد و نامه پشتیبانی از یک موسسه مجاز داشته باشند. این نامه باید نشان دهد که چرا درخواست متقاضی ضروری است و دلایل قانع کننده ای برای ورود سریع به کانادا وجود دارد. علاوه بر این، متقاضی باید دارای امکانات کافی برای حمایت از خانواده کم درآمدی باشد که مایل به زندگی در خارج از کبک به مدت یک سال هستند. ضمناً باید مبلغ ۲۳۰ دلار به کارفرما بپردازد.

شرایط اخذ ویزای کانادا تحت برنامه کم درآمد (LICO)

تعداد اعضای خانواده، مقدار پول مورد نیاز
۱ نفر ۲۵,۳۳۸ دلار
۲ نفر ۳۱۵۴۴ دلار
۳ نفر ۳۸۷۸۰ دلار
۴ نفر ۴۷,۰۸۴ دلار
۵ نفر ۵۳,۴۰۲ دلار
۶ نفر ۶۰,۲۲۸ دلار
۷ نفر ۶۷۰۵۵ دلار
برای هر نفر بیشتر از هفت نفر، ۶۸۲۷ دلار هزینه اضافی دریافت می شود.

متقاضیان می توانند پیشنهاد خوداشتغالی را از طریق برنامه ویزای imp کانادا ارائه دهند تا شرایط لازم برای دریافت مجوز کار را برآورده کنند. این افراد با توجه به کد رتبه بندی مشاغل ملی ۸۸۸۸ باید عنوان شغلی خود را با عنوان کارآفرینی ویزای استارت آپ درج کنند. باید توجه داشته باشید که داوطلبانی که تمام شرایط ذکر شده را برآورده می کنند، قبل از درخواست برای اقامت دائم در کانادا، واجد شرایط درخواست مجوز کار هستند.

طرح کسب و کار استانی را با هدف راه اندازی یک سرمایه گذاری برای استارت آپ  بررسی کنید.

در نظر گرفتن یک طرح تجاری برای راه اندازی یک شرکت، ابزار دیگری برای جلوگیری از تاخیر در روند درخواست ویزای استارتاپ کانادا است. آلبرتا و انتاریو هر دو در این صنعت خدمات ارائه می دهند.

آلبرتا

جریان کارآفرین فارغ التحصیل خارجی آلبرتا (FGES) برای فارغ التحصیلان غیر کانادایی واجد شرایط ایجاد شده است تا شرکت های نوپا و خلاق را توسعه دهند. قبل از راه اندازی یک شرکت در حالی که در کانادا با ویزای کاری اقامت دارید، داوطلبان واجد شرایط باید یک توافقنامه عملکرد تجاری را امضا کنند.

آنها پس از تایید شرایط توافقنامه عملکرد تجاری آنها برای اقامت دائم تحت برنامه مهاجرت برتر آلبرتا درخواست خواهند داد. شرایط متقاضی شامل تجربه شغلی، مهارت زبان خارجی و تحصیلات می باشد. حداقل سرمایه لازم برای شهر مرکزی ۱۰۰۰۰۰ دلار است در حالی که حداقل سرمایه مورد نیاز برای حومه ۵۰۰۰۰ دلار است.

 

انتاریو در سال ۲۰۲۱ مبلغ ۲۰۰۰۰۰ دلار را در کمپینی برای جذب ۱۰۰ کارآفرین خارجی و خرید شرکت‌هایی در خارج از تورنتو بزرگ متعهد کرد. انتاریو با جذب ۲۰ میلیون دلار بودجه بر اساس تعداد کارآفرینان فارغ التحصیل خارجی به مناطق آسیب دیده کمک می کند. علاوه بر این، دولت انتاریو انتظار دارد این استراتژی دو ساله فرصت‌های شغلی را در صنایع فناوری اطلاعات، گردشگری و علوم زیستی فراهم کند. مشاغلی که بین ۱۸ تا ۲۰ ماه در انتاریو فعالیت می کنند واجد شرایط اقامت دائم هستند.

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا

ارزش خالص نیازهای مالی کارآفرین انتاریو

اگر شرکت شما در مرکز تورنتو واقع شده است، دارایی خالص شما باید حداقل ۸۰۰۰۰۰ دلار باشد. در خارج از این منطقه حداقل درآمد خالص ۴۰۰۰۰۰ دلار است

کسب‌وکارهای فعال در زمینه‌های فناوری اطلاعات یا ارتباطات دیجیتال باید حداقل دارایی خالص ۴۰۰۰۰۰ دلار در منطقه هر استان داشته باشند.

مالکیت و هزینه

اگر حداقل ۶۰۰۰۰۰ دلار در شرکت خود در منطقه مرزی تورنتو خرج کنید، حداقل ۳۳ درصد از آن را در اختیار خواهید داشت. اگر خارج از این منطقه باشید و حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید، ۳۳ درصد از سود را دریافت خواهید کرد.

اگر حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار در شرکت های فناوری اطلاعات یا ارتباطات دیجیتال سرمایه گذاری کنید، حداقل مالک ۳۳ درصد شرکت خواهید بود.

فرم مشاوره رایگان قصران گروپ

نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید:
با عرض تاسف، در حال حاضر امکان ارائه خدمات به اتباع خارجی (بدون پاسپورت ایرانی) وجود ندارد.

تماس با قصران گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *