جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا 2023

4 دقیقه

مدت زمان مطالعه

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا 2023

یکی از روش های مهاجرت به کانادا دریافت ویزای استارتاپ کانادا است. روند اعطای این ویزا ممکن است بنا بر شرایطی بیشتر از مدت زمان تعیین شده باشد اما در هر صورت می توان برای جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا 2023 اقداماتی انجام داد.

اداره مهاجرت استراتژی هایی را برای جلوگیری از تاخیر در پروسه استارت آپ  ویزای کانادا 2023 ارائه داده است.

در حال حاضر از زمان ارسال درخواست تا دریافت اقامت دائم از طریق ویزای استارتاپ حدود 31 ماه طول می کشد.

برای جلوگیری از تاخیر در صدور ویزای استارتاپ کانادا گزینه هایی وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد؛

اتاوا شهری در کانادا، در حال تلاش برای حل این مشکل است. علاوه بر 85 میلیون دلار اختصاص داده شده برای ارائه برنامه های عقب افتاده در سال 2021، 2.1 میلیارد دلار اضافی از بودجه سالانه آن برای بهبود روند مهاجرت در نظر گرفته شده است.

قرار است روند درخواست ویزای استارت آپ کانادا به مرور زمان از 31 ماه کاهش یابد، زیرا ظرفیت سیستم برای پذیرش تعداد فزاینده ای از متقاضیان افزایش می یابد. در این میان، ابزارهایی برای متقاضیان ویزا وجود دارد که بتوانند طبق برنامه خود را به کانادا برسانند و به هدف خود برسند.

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا 2022

درخواست مجوز کار را از طریق برنامه ویزای کار imp را ارسال کنید.
در فرآیند درخواست ویزای استارت آپ، می توان در زمانی که درخواست اقامت دائم در حال بررسی است، برای مجوز کار موقت برای ایجاد کسب و کار در کانادا اقدام کرد. مدیریت مجوزهای کار از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اما دوره لازم برای اخذ اقامت دائم از طریق ویزای کانادا به میزان قابل توجهی طولانی تر است.

متقاضیان ویزای کار باید گواهی تعهد و نامه پشتیبانی از یک موسسه مجاز داشته باشند. این نامه باید نشان دهد که چرا درخواست متقاضی ضروری است و دلایل قانع کننده ای برای ورود سریع به کانادا وجود دارد. علاوه بر این، متقاضی باید دارای امکانات کافی برای حمایت از خانواده کم درآمدی باشد که مایل به زندگی در خارج از کبک به مدت یک سال هستند. ضمناً باید مبلغ 230 دلار به کارفرما بپردازد.

شرایط اخذ ویزای کانادا تحت برنامه کم درآمد (LICO)

تعداد اعضای خانواده، مقدار پول مورد نیاز
1 نفر 25,338 دلار
2 نفر 31544 دلار
3 نفر 38780 دلار
4 نفر 47,084 دلار
5 نفر 53,402 دلار
6 نفر 60,228 دلار
7 نفر 67055 دلار
برای هر نفر بیشتر از هفت نفر، 6827 دلار هزینه اضافی دریافت می شود.

متقاضیان می توانند پیشنهاد خوداشتغالی را از طریق برنامه ویزای imp کانادا ارائه دهند تا شرایط لازم برای دریافت مجوز کار را برآورده کنند. این افراد با توجه به کد رتبه بندی مشاغل ملی 8888 باید عنوان شغلی خود را با عنوان کارآفرینی ویزای استارت آپ درج کنند. باید توجه داشته باشید که داوطلبانی که تمام شرایط ذکر شده را برآورده می کنند، قبل از درخواست برای اقامت دائم در کانادا، واجد شرایط درخواست مجوز کار هستند.

طرح کسب و کار استانی را با هدف راه اندازی یک سرمایه گذاری برای استارت آپ  بررسی کنید.

در نظر گرفتن یک طرح تجاری برای راه اندازی یک شرکت، ابزار دیگری برای جلوگیری از تاخیر در روند درخواست ویزای استارتاپ کانادا است. آلبرتا و انتاریو هر دو در این صنعت خدمات ارائه می دهند.

آلبرتا

جریان کارآفرین فارغ التحصیل خارجی آلبرتا (FGES) برای فارغ التحصیلان غیر کانادایی واجد شرایط ایجاد شده است تا شرکت های نوپا و خلاق را توسعه دهند. قبل از راه اندازی یک شرکت در حالی که در کانادا با ویزای کاری اقامت دارید، داوطلبان واجد شرایط باید یک توافقنامه عملکرد تجاری را امضا کنند.

آنها پس از تایید شرایط توافقنامه عملکرد تجاری آنها برای اقامت دائم تحت برنامه مهاجرت برتر آلبرتا درخواست خواهند داد. شرایط متقاضی شامل تجربه شغلی، مهارت زبان خارجی و تحصیلات می باشد. حداقل سرمایه لازم برای شهر مرکزی 100000 دلار است در حالی که حداقل سرمایه مورد نیاز برای حومه 50000 دلار است.

جلوگیری از تاخیر در پروسه استارتاپ ویزای کانادا 2022

انتاریو در سال 2021 مبلغ 200000 دلار را در کمپینی برای جذب 100 کارآفرین خارجی و خرید شرکت‌هایی در خارج از تورنتو بزرگ متعهد کرد. انتاریو با جذب 20 میلیون دلار بودجه بر اساس تعداد کارآفرینان فارغ التحصیل خارجی به مناطق آسیب دیده کمک می کند. علاوه بر این، دولت انتاریو انتظار دارد این استراتژی دو ساله فرصت‌های شغلی را در صنایع فناوری اطلاعات، گردشگری و علوم زیستی فراهم کند. مشاغلی که بین 18 تا 20 ماه در انتاریو فعالیت می کنند واجد شرایط اقامت دائم هستند.

ارزش خالص نیازهای مالی کارآفرین انتاریو

اگر شرکت شما در مرکز تورنتو واقع شده است، دارایی خالص شما باید حداقل 800000 دلار باشد. در خارج از این منطقه حداقل درآمد خالص 400000 دلار است

کسب‌وکارهای فعال در زمینه‌های فناوری اطلاعات یا ارتباطات دیجیتال باید حداقل دارایی خالص 400000 دلار در منطقه هر استان داشته باشند.

مالکیت و هزینه

اگر حداقل 600000 دلار در شرکت خود در منطقه مرزی تورنتو خرج کنید، حداقل 33 درصد از آن را در اختیار خواهید داشت. اگر خارج از این منطقه باشید و حداقل 200000 دلار سرمایه گذاری کنید، 33 درصد از سود را دریافت خواهید کرد.

اگر حداقل 200000 دلار در شرکت های فناوری اطلاعات یا ارتباطات دیجیتال سرمایه گذاری کنید، حداقل مالک 33 درصد شرکت خواهید بود.

مقالات مرتبط

پلی تکنیک کوآنتلن کانادا

بدون شک کشور کانادا به دلیل میزبانی دانشگاه­‌های مطرح با رنکینگ بالا در سطح جهان، یکی از کشورهایی است که … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 6 دقیقه

بازار کار شغل آشپزی در کانادا

از آنجایی که کانادا یک مقصد مهاجرتی جذاب برای افراد در مشاغل مختلف بوده و به سبب وجود جاذبه‌ های … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مهاجرت با خرید رستوران در کانادا

برای اخذ اقامت کانادا از روش های مختلفی می توان اقدام کرد، یکی از این راه ها سرمایه گذاری در … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085