اخذ پاسپورت آندورا

4 دقیقه

مدت زمان مطالعه

آندورا کشوری مستقل در اروپای غربی و همسایه با فرانسه و اسپانیا است و مهمترین شهر آن آندورا لاولا است که پایتخت این کشور نیز می باشد و برای سفر به آن نیاز به اخذ پاسپورت آندورا دارید. آندورا ششمین کشور قاره اروپا است و تا کنون به اتحادیه اروپا نپیوسته است. گردشگران بسیاری برای بازدید از این کشور به خصوص انجام ورزش های زمستانی به آن سفر می کنند.
علاوه بر گردشگران میزان مهاجرت و تقاضا برای اخذ پاسپورت آندورا نیز در سال های اخیر بسیار رشد داشته است.

دریافت اقامت آندورا و اخذ پاسپورت آندورا

بر طبق قانونی که در سال 2012 برای مهاجرت اتباع خارجی به آندورا تصویب شد فرد خارجی که در این کشور سرمایه گذاری کند می تواند همراه با خانواده اش اقامت آندورا را به دست آورد.
مدت اقامتی که به متقاضی اعطا میشود 2 سال است، در مرحله بعد متقاضی می تواند برای 3 سال و پس از آن برای 10 سال اقامت خود را تمدید کند، البته این قانون شامل اتباع اسپانیا، فرانسه و پرتغال نمی شود.

اخذ پاسپورت آندورا

سرمایه گذاری در آندورا

برای اخذ پاسپورت آندورا میتوان در این کشور سرمایه گذاری کرد. سرمایه گذاری در آندورا باید حداقل به میزان 400.0000 یورو باشد. برای هر یک از اعضای خانواده متقاضی 10.000 یورو به مبلغ سرمایه گذاری اضافه می شود.
برای تمدید مجوز اقامت متقاضی باید سرمایه یا ملک خود را نگه دارد و به فروش نرساند و همچنین برای 90 روز در سال در آندورا حضور داشته باشد. در این مدت متقاضی اجازه کار و استخدام در هیچ نهادی را ندارد.

اگر شما برای 20 سال متناوب در آندورا زندگی کنید و یا برای 10 سال اقامت دائم این کشور را داشته باشید و تحصیلات خود را در این کشور به پایان رسانده باشید موفق به اخذ شهروندی این کشور خواهید شد.

الزامات سرمایه گذاری در آندورا

شما باید متعهد شوید که تا 6 ماه آینده در آندورا سرمایه گذاری خواهید کرد. بعد از این مدت باید مدارک لازم برای سرمایه گذاری در آندورا فراهم کرده و تحویل دهید.
اسنادی مبنی بر درآمد خود که معمولا پرداخت مالیات ها و مکاتبات بانک است باید ثابت کند درآمد سالانه شما 300% بالاتر از حداقل میزان دستمزد تعیین شده در ای کشور است. برای هر فرد همراه این میزان 100% افزوده می شود.

باید با ارائه گواهی عدم سوء پیشینه اثبات کنید دارای پیشینه کیفری نیستید.

ملکی بخرید یا اجاره کنید یا ثابت کنید که در حال انجام مقدمات خرید یا اجاره ملک به ارزش گفته شده هستید. به خاطر داشته باشید از زمان آغاز به انجام رویه های خرید ملک سرمایه گذاری در آندورا این کار باید تا 1سال انجام شود.

مدارک لازم برای سرمایه گذاری در آندورا

برای سرمایه گذاری در آندورا و اخذ پاسپورت آندورا باید مدارک لازم را فراهم کنید و بدون کسری یا نقص تحویل دهید

 • ارائه اصل پاسپورت معتبر
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
 • یک قطعه عکس در ابعاد پاسپورتی
 • ارائه مدارکی مبنی بر دارا بودن ملک در آندورا
 • اصل یا کپی سند ازدواج در صورت تاهل
 • ایجاد تعهد مبنی بر اینکه در سال 90 روز را در آندورا زندگی خواهید کرد
 • بیمه سلامت
 • مدارک و گواهی های پزشکی
 • مدارکی مبنی بر میزان درآمد
 • اصل یا کپی شناسنامه
 • گواهی حساب های بانکی

اخذ پاسپورت آندورا

دریافت پاسپورت آندورا

برای اخذ پاسپورت آندورا روش های مختلفی وجود دارد مانند دریافت ویزای کار، تحصیل در آندورا و سرمایه گذاری؛ که بهترین و محبوبترین روش سرمایه گذاری در این کشور است.
برای اخذ پاسپورت آندورا باید بالای 20 سال داشته باشید و اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید داشتن شرایط لازم برای سرمایه گذاری یا خرید ملک ضروری است. برای اخذ پاسپورت آندورا باید شهروندی این کشور را اخذ کنید. نکته مهم در دریافت شهروندی این کشور این است که شما باید از ملیت اصلی خود صرف نظر کنید.

همچنین باید 20 سال در آندورا زندگی کرده باشید و یا تحصیلات خود را در آندورا به پایان رسانده باشید و 10 سال هم همزمان در این کشور حضور داشته باشید.

نداشتن سابقه کیفری از ملزومات دریافت پاسپورت این کشور است.

مزایای داشتن پاسپورت آندورا

اگر به دنبال پاسپورت دوم هستید که با داشتن آن بتوانید به کشورهای بی شماری بدون نیاز به اخذ ویزا یا دریافت ویزا به آسانی سفر کنید، دریافت پاسپورت آندورا بهترین گزینه است.

آندورا در منطقه شنگن قرار ندارد اما با دریافت پاسپورت آندورا می توانید به 157 کشور بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

یکی دیگر از مزایای داشتن پاسپورت آندورا این است که فردی که دارای پاسپورت این کشور است می تواند برای فرزندان خود نیز پاسپورت آندورا دریافت کند.

آندورا کشوری است که میزان مالیات در آن بسیار پایین است و از سیستم سلامت و بیمه خوبی برخوردار است. هزینه های زندگی در این کشور نسبت به سایر کشورها اروپایی پایین تر است و کشوری عالی برای زندگی و مهاجرت می باشد.

اگر قصد اخذ پاسپورت آندورا و مهاجرت به آندورا دارید و شرایط سرمایه گذاری در این کشور را دارید با کارشناسان ما در قصران گروپ در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

ثبت شرکت در عمان

به طور کلی کشورهای عربی مانند عمان، امارات و عربستان سعودی طی سال‌‌های گذشته تا کنون رشد چشمگیری در اقتصاد […]

زمان مطالعه : 8 دقیقه

تحصیل در رشته پرستاری ترکیه

ترکیه علاوه بر آن که کشوری زیبا و جذاب برای گردشگری است، برای زندگی و حتی تحصیل نیز مناسب است؛ […]

زمان مطالعه : 4 دقیقه

تحصیل پزشکی در ترکیه

تحصیل در رشته پزشکی ترکیه، یک گزینه عالی برای افرادی است که به رشته ها و گرایشات پزشکی علاقه مند […]

زمان مطالعه : 6 دقیقه

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085