پیکاپ پاسپورت دومینیکا

3 دقیقه

مدت زمان مطالعه

یکی از روش های دریافت شهروندی کشور دومینیکا اخذ  پاسپورت دومینیکا و دریافت آن از طریق پیکاپ پاسپورت دومینیکا است. این کشور جزیره ای و زیبا با اعطای پاسپورت خود به افرادی که مایل به دریافت شهروندی این کشور هستند این امکان را داده است تا از مزایای پاسپورت دومینیکا بهره ببرند. کشور دومینیکا در ایران دارای سفارت خانه نیست. به همین جهت برای دریافت یا تمدید پاسپورت این کشور باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کرده و یا این کار را به شرکتی که خدمات پیکاپ پاسپورت دومینیکا یا پیکاپ پاسپورت کانادا انجام می دهد بسپارید.

پیکاپ پاسپورت دومینیکا

پیکاپ پاسپورت دومینیکا

یکی از روش های دریافت پاسپورت دومینیکا سرمایه گذاری در این کشور است. همچنین می توانید از طریق ثبت شرکت در این کشور موفق به دریافت پاسپورت دومینیکا شوید.

اعتبار پاسپورت دومینیکا 10 سال است که بعد از اتمام مدت اعتبار باید نسبت به تمدید پاسپورت دومینیکا  اقدام نمایید.

برای تمدید یا تعویض پاسپورت باید مدارک درخواست شده را فراهم کنید:

  • شناسنامه ترجمه شده متقاضی
  • گواهی شهروندی
  • پاسپورت منقضی شده دومینیکا
  • سند ازدواج در صورت تاهل
  • عکس

دومینیکا جز کشورهایی است که در ایران دارای سفارت خانه نیست؛ به همین جهت جهت دریافت پاسپورت و یا تمدید آن باید به یکی از کشورهایی که دارای سفارت دومینیکا است سفر کنید.

معمولا افراد برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه پیکاپ پاسپورت خود را به فرد یا شرکت دیگری که خدمات پیکاپ پاسپورت انجام می دهد می سپارند.

به این ترتیب فردی دیگر از جانب شما پاسپورت شما را تحویل میگیرد. به خاطر داشته باشید که انجام این کار را به فرد یا شرکتی معتمد بسپارید تا در انجام این روند دچار مشکل و یا نگرانی نشوید.

شرکت قصران گروپ پیشرو در دریافت پاسپورت دومینیکا، پیکاپ پاسپورت دومینیکا، مشاوره درانجام سرمایه گذاری در دومینیکا، دریافت ویزای تحصیلی و یا کاری دومینیکا آماده ارائه مشاور و خدمات به شما عزیزان می باشد.

پیکاپ پاسپورت دومینیکا

مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا

از مهمترین و شاخص ترین مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا این است که نیازی به حضور و زندگی دائم فرد در این کشور نیست. برخلاف برخی کشورهای اروپایی که در اعطای پاسپورت شرایط سختی را در نظر گرفته اند دولت دومینیکا در این امر بسیار سهل گیر است، قثط کافیست شرایط لازم برای دریافت پاسپورت و یاسرمایه گذاری در این کشور را داشته باشید.

با داشتن پاسپورت دومینیکا می توانید به کشورهای مهمی مانند اکثر کشورهای اروپایی عضو شینگن، انگلیس و کانادا بدون نیاز به ویزای آن کشور سفر کنید.

  • اعتبار پاسپورت دومینیکا بسیار بالا است و با اخذ آن می توانید به بیش از 144 کشور بدون نیاز به اخذ ویزای مجدد سفر کنید.
  • مدت اعتبار پاسپورت دومینیکا 10 سال است که نسبتا اعتباری بلند مدت است و نگران منقضی شدن آن در کوتاه مدت نیستید.
  • پروسه صدور پاسپورت دومینیکا خیلی زمان نمیبرد و در کمتر از 6 ماه پاسپورت شما آماده است.
  • در راهنمای جامع سفر به دومینیکا، مفصلا درباره شرایط زندگی، جاذبه های گردشگری و شهرهای این کشور توضیح داده ایم.
  • بهتر است پیش از سفر به این کشور ازشرایط زندگی و چگونگی دریافت پاسپورت آن مطلع شوید.
مقالات مرتبط

لیست کشورهایی که با تولد فرزند اقامت می دهند

مهاجرت از طریق تولد فرزند – برای مهاجرت و اقامت دائم در یک کشور راه‌های مختلفی وجود دارد. یکی از … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه

کشور دومینیکا و هرآنچه باید درباره آن بدانید

اگر بگوییم کشور دومینیکا یکی از زیباترین جزیره های کره زمین است، بیراه نگفته ایم. بهشتی زیبا با مناظر طبیعی … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا

سفر به آمریکا با پاسپورت دومینیکا | شاید باورتان نشود اما بزرگترین آرزوی برخی افراد سفر به آمریکا است. حتی … مطالعه بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
موسسه مهاجرتی قصران گروپ

هدف اصلی ما در قصران گروپ، ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل، هم راستا با شرایط و رزومه شما و ترسیم بهترین مسیر مهاجرتی پیش رویتان است که در ادامه با ارائه خدمات کامل، تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی، کاری و همچنین فرایند سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … انجام داده و آینده ای مطلوب و باب میل شما برایتان به ارمغان می آورد.

راه‌های ارتباط با ما

قصران گروپ در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت قصران گروپ بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت، پیگرد قانونی دارد.
مشاوره مهاجرتی 22118085